BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Todibo nieźle, ale co go dziurawili to ich.
0
@dawo17 przełamał sobie prawą noge. Coś znów ze zdrowiem. Pewnie za chwile zjedzie do boxu.
4
Tak jak uważam Semedo za dziada, tak dzisiaj gra dobrze i trzeba mu to oddać. Piękny Arthur. Messi łapiący się za udo i trochę się czołga. Pewnie zejdzie.
0
O, Lahoz sędziuje..
0
Właśnie zauważyłem, że nie ma Busquetsa. Szkoda, że Alba ławka, ale nie ryzykują. Pewnie podniesie tyłek jak będzie źle.
0
Teraz po transferze Griezmanna to kozako wygląda ten skład.
https://pbs.twimg.com/media/EGNnbZpXYAE8P-1?format=jpg&name=medium
Szczerze? Nie dziwi mnie, że ława.
3
Epika, liryka, Manchester United.
1
Redbull Salzburg w 10 kolejkach Tipico Bundesligi strzelił 46 bramek, a stracił 9.
10 meczy, 9 zwycięstw, 1 remis, 28 punktów.
Maszyna.
7
Po dupie od Hoffenheim i można wypić piwerko.
0
@Homeopata8989 mówił kiedyś, że chętnie spróbuje reprezentacje. Hiszpania? Kto wie co będzie tam po EURO.
2
@Suzu co pan zrobisz jak nic nie zrobisz. Mają dołek obecnie. Zdarza się.
@Chwytliwy porażka Bayernu daje dużą satysfakcję.
1
@Chwytliwy rok temu LFC też miało taką przewagę w zimie.
Guardioli wysypała się obrona, więc nie ma co się dziwić jeśli będą wpadki.
0
@Bykunn rzeczywiście. Teraz zauważyłem, że średnia punktów w tej kolejce to 18. XD
0
@Transu96 pozdrawiam https://zapodaj.net/3047b4c4279a8.jpg.html
1
@krzychu1526 nie wiem co to za gosc. Znam go tylko z dzien dobry, bo to troche memem sie stalo. Czytalem, ze mial jakis potencjal, ale mam wrazenie, ze takich jak on jest pelno - teraz byl belmondo, a za rok bedzie ktos inny hypowany.
0
Kolejny. Co tam sie dzieje? xD
1
W jakie gry gra La Rambla? Na PC, konsole, nawet na telefon.
Zbliżają się zimne i długie wieczory, więc może jakaś z waszych gierek wpadnie mi w oko.
0
@krzychu1526 nie mówił nic o przekupionych sędziach i ich błędach?
1
@Mario96w jak przegrasz to wspomagam posiłkiem, jak wygrasz to Ty wspomagasz posiłkiem. Deal?
12
Kupa czasu minęła.
Maestro.
9
@pacior95 no i się dzielą na pół. A to, że wy po 1.5 roku nie umiecie zrozumieć na jakich zasadach to nie ich problem. Jak brakuje czytania ze zrozumieniem to trzeba się wrócić do podstawówki.
16
Mina Lautaro Martíneza po tym jak Marc wyciągnął jego strzał:
1
@TR3YWAY ta, byl. Prezentował bramki Sevilli.
1
@AmigoBlancos oby Espanyol.
7
@Gaucho po takim strzale to sobie nogę złamie.
1
@kenneth99 Carvajal w tym momencie: obsrane gacie przed rewanżem na Bernabeu.
1
Ekstraklasa.
https://x.com/TomekSzczygiel/status/1180529706204049413
20
Ostatnie spotkanie Messiego z Sevillą.
2
@SeeleyBooth Samper...a, to nie 2015.
De Jong na 6. Ile razy wszedl na pozycję Busiego, tyle razy nasza gra się poprawiła z przodu.
Chciałbym zobaczyć linkę pomocy złożona z Arthura, De Jonga na pozycji Busquetsa i Puiga. Puiga nie dlatego, że to dzieciak i talent i tak dalej, ale dlatego, że jest bardzo ruchliwym zawodnikiem, który zawsze gra do przodu i porusza się po całej szerokości boiska. Z tą dwójką, która byłaby trochę za nim (co nie znaczy, że nie mogliby grać wyżej, odważniej) Riqui miałby dużą swobodę.
Na dzień dzisiejszy po meczu z Interem licze na 4-2-3-1, z Arthurem i Frenkim. Trzeba spróbować tego Griezmanna na 10 i dać grać Dembele skoro został. Może jednak odpali i będzie z niego jakiś pożytek.
Zwłaszcza, że w meczu z Interem nie wyglądał tak źle.
0
Niefajnie.