BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Odesseiron to ostrzeżenie? Chętnie przyjmę rady od starszych, doświadczonych kolegów.
2
Człowiek się pomyli w jednym numerku podczas numeracji i potem wszystko to jak krew w piach.
Trzeba poprawiać.
24
Mertens na IG
https://x.com/FootballYannick/status/1181699095070744577
0
No i znowu ten wiatr.
1
Napoli 0:4 Barcelona..
To żart, prawda?
https://x.com/FCBarcelona/status/1181648255429615616
1
@Chwytliwy Milan płakał jak oddawał.
6
Już wtedy był kocurem.
https://x.com/FTalentScout/status/1181628119838576642
6
Napracował się.
1
@Cave lepiej oznacz. Ja wyleciałem na miesiąc za podobną głupote.
7
Mateusz Bór
https://x.com/adam1p3/status/1181607065447522304
0
@Chwytliwy i tego się obawiam: że nie złapie odpowiedniej ilości butów, Pique będzie schodził ze sceny i od razu potrzebna będzie jakość. Tylko nie wiem czy Todibo grają tyle co kot napłakał (zakładając, że hierarchia stoperów nie zostanie zaburzona jakimś armagedonem kontuzji) będzie wstanie od razu wbić na ten top lvl.
0
@Chwytliwy Romagniolego widziałbym w kontekście przyjścia za Umititiego w lecie. Szkoda, że kolejny lewonożny bo trzeba będzie szukać zastępstwa za Pique (Todibo to jeszcze nie ten poziom, o ile kiedykolwiek go dobije).
0
@ShinobiQWE chciałbym pomóc, ale szczerze to nie mam bladego pojęcia. Przykro mi.
0
@ShinobiQWE a, myślałem, że na pc też ceny mocno zjechały a tu jednak nie tak mocno.
Tak czy siak, fajne promocje.
11
@krzychu1526 są fajeczki, jest piłeczka, grają chłopaki.
1
@Mario96w trzeba wiesz, przyjść tam do biura i zabrać to co twoje.
0
@Dzemix111 dowiaduję się o ciekawej opcji jak już ją usuną. :(
1
@Mario96w te, co z obiadem? Pique zarobił żółtą.
0
Francesc Aguilar w wolnym czasie dorabia sobie w Santosie. Wiadomo, nie ma okna - nie ma newsów, to harata w gałe.
0
@BarcaInfo bardziej wyglada na to, ze gapi sie na tyłek Pique. Shakira bedzie zła.
3
@Filipowski
1
@Chwytliwy nie kupowałem, ale widze na internecie, że rtx 2060 to cena około 1800zł
4
Luis Suarez w tym sezonie w 8 spotkaniach zdobył 6 bramek. W poprzednich sezonach wyglądało to tak:
- 2018/19 - 3 bramki, 3 asysty
- 2017/18 - 3 bramki, 2 asysty
- 2016/17 - 7 bramek, 2 asysty
- 2015/16 - 5 bramek i asysta
- 2014/15 - bramka i 5 asyst.
Za każdym razem liczone pierwsze 8 zagranych spotkań w danym sezonie (z powodów bana, jakiś dolegliwości na początku sezonu itd.).
Widać, że jest to lepszy start niż przez ostatnie lata, chociaż podczas meczu Luis dalej potrafi irytować to strzela więcej niż w ostatnich latach, co cieszy.
0
@DaPi jest Kante, a nie kogoś z dwójki Gerrard lub Lampard. xD
0
Co mieliście/macie/będziecie mieć na obiad?
0
@Transu96 xDdDDDDD nice
1
@Witekk10 kot. Będzie pan piłkarz top.
0
@Fabik87 długo nie pracował.
5
Kurde, tyle meczów pod rząd na Elev????Jak oni się dzielą tymi prawami miało być raz tutajraz turaj. ... Po co ja płacę za c+ ????
0
@Chwytliwy zimny jest wieczór. Zbliża się zima. Zaraz się biore za oglądanie jakiegoś filmu/serialu, tylko musze wpasc na to co obejrzeć.