BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Vxb93 nie, nie. Teraz łapie się na rozgrzewce za udo, a w dzień meczu z Sevillą komunikat o urazie.
0
@Suzu jak pewnien Belg, bramkarz Realu Madryt.
19
Strzelają do chłopa, a on gały otwarte. Bez strachu. Pewnie grał dużo w Tibie i tam się go wyzbył.
1
Milik typowo dla siebie. :v
3
@Witekk10 "The 25-year-old has also received support from Mendy, with whom he has a close friendship with the pair having also played together at Monaco."
Mendy: “It was just a joke,” he said. “It’s a cartoon and the face is quite similar. The same happened a thousand million times with white people.”
Mendy powiedział, że to nic takiego, tylko żarcik i że kocha Bernardo dalej.
1
Dobrze, że Fati nie dostał powołania do u17. Najlepiej jak pojedzie na kadre u21.
6
Dla mnie Lucas gra zajebiście. Będę tu klarowny.
0
KRYCHOOOOOOOWIAK
1
To może lepiej zagrajmy bez LO, niż z Semedo na lewej.
4
Aha.
0
@krzychu1526 dumą Polski.
6
Piłkarze, który strzelili co najmniej 4 bramki w jednym meczu Ligi Mistrzów (!! JEST POLAK !!)
1
@Witekk10 tak, wczytują się
3
Jestem ciekaw jak dziś zaprezentuje się Lautaro Martinez.
2
@koz_yo zrobione
2
@Rewolucja123 Dobra jak odrobi to idealny trener do Barcelony. Teraz oj będzie dostawał po dupie w 1 meczu, a w rewanżu odrobi straty.
5
Niech płacą teraz, bo potem się mogą rozmyślić.
1
@TheNekro94 wszyscy już go maja dość. Nawet lekarze.
4
@l0Messini dostał zielone od lekarzy
0
@Chwytliwy i w co będziesz grał na tej karcie graficznej, Andrzejku?
0
@1996messi proszę bardzo.
https://zapodaj.net/2ad1443396373.jpg.html
Ostatnio dwa transfery w atak, ale dalej nie daje punktów. Muszę kogoś wymyślić za Kevina. Robił mega robotę.
@hank_moody 1. fajny nick, lubię Hanka. 2. Do czasu, gonie cię.
0
@marSON Mendy jest drogi jak cholera.
1
Miesiąc temu, po przerwie na reprezentację chwaliłem się, że jestem liderem w naszej lidze FPL.
Teraz spadek na 5 pozycje, z 20-paru punktową stratą do lidera. Jeszcze może uda się odrobić.
https://zapodaj.net/8a07e70164453.jpg.html
Przeklęty mecz City z Norwich... A teraz jeszcze kontuzja KdB...
1
@msmsms zgadzam sie. Mimo to, wygląda to komicznie jak wszyscy biegną w grupce najszybciej jak potrafią. Jakby jakaś limitowana promocja w Lidlu była, czy coś.
51
Wyścig o złote gacie.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1179152570482401280
0
@SinMistico 1:0 biorę w ciemno. Ciężki mecz będzie.
3
Zjazd. Zjazd, pomimo finału LM.
https://x.com/M_Gutka/status/1179136827602722817
1
Bramka Lewego.
https://x.com/PrzekopowiczL/status/1179122019570507776
1
Ależ Granade czeka łatwy mecz w ten weekend. Pozazdrościć.
1
@Danny Gaucho człowiek wielu talentów: dziennikarz, kawalarz, psycholog, dyrektor, kobieciarz.