3

@Vxb93 nie, nie. Teraz łapie się na rozgrzewce za udo, a w dzień meczu z Sevillą komunikat o urazie.

0

@Suzu jak pewnien Belg, bramkarz Realu Madryt.

19

Strzelają do chłopa, a on gały otwarte. Bez strachu. Pewnie grał dużo w Tibie i tam się go wyzbył.


1

Milik typowo dla siebie. :v

3

@Witekk10 "The 25-year-old has also received support from Mendy, with whom he has a close friendship with the pair having also played together at Monaco."
Mendy: “It was just a joke,” he said. “It’s a cartoon and the face is quite similar. The same happened a thousand million times with white people.”
Mendy powiedział, że to nic takiego, tylko żarcik i że kocha Bernardo dalej.

1

Dobrze, że Fati nie dostał powołania do u17. Najlepiej jak pojedzie na kadre u21.

6

Dla mnie Lucas gra zajebiście. Będę tu klarowny.

0

KRYCHOOOOOOOWIAK


1

To może lepiej zagrajmy bez LO, niż z Semedo na lewej.

4

Aha.


0

@krzychu1526 dumą Polski.

6

Piłkarze, który strzelili co najmniej 4 bramki w jednym meczu Ligi Mistrzów (!! JEST POLAK !!)


1

@Witekk10 tak, wczytują się

3

Jestem ciekaw jak dziś zaprezentuje się Lautaro Martinez.

2

@koz_yo zrobione

2

@Rewolucja123 Dobra jak odrobi to idealny trener do Barcelony. Teraz oj będzie dostawał po dupie w 1 meczu, a w rewanżu odrobi straty.

5

Niech płacą teraz, bo potem się mogą rozmyślić.

1

@TheNekro94 wszyscy już go maja dość. Nawet lekarze.

4

@l0Messini dostał zielone od lekarzy

0

@Chwytliwy i w co będziesz grał na tej karcie graficznej, Andrzejku?

0

@1996messi proszę bardzo.
https://zapodaj.net/2ad1443396373.jpg.html
Ostatnio dwa transfery w atak, ale dalej nie daje punktów. Muszę kogoś wymyślić za Kevina. Robił mega robotę.
@hank_moody 1. fajny nick, lubię Hanka. 2. Do czasu, gonie cię.

0

@marSON Mendy jest drogi jak cholera.

1

Miesiąc temu, po przerwie na reprezentację chwaliłem się, że jestem liderem w naszej lidze FPL.
Teraz spadek na 5 pozycje, z 20-paru punktową stratą do lidera. Jeszcze może uda się odrobić.
https://zapodaj.net/8a07e70164453.jpg.html

Przeklęty mecz City z Norwich... A teraz jeszcze kontuzja KdB...

1

@msmsms zgadzam sie. Mimo to, wygląda to komicznie jak wszyscy biegną w grupce najszybciej jak potrafią. Jakby jakaś limitowana promocja w Lidlu była, czy coś.

51

0

@SinMistico 1:0 biorę w ciemno. Ciężki mecz będzie.

3

Zjazd. Zjazd, pomimo finału LM.

https://x.com/M_Gutka/status/1179136827602722817

1

1

Ależ Granade czeka łatwy mecz w ten weekend. Pozazdrościć.

1

@Danny Gaucho człowiek wielu talentów: dziennikarz, kawalarz, psycholog, dyrektor, kobieciarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?