BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
He protec. He attac.
4
Ciekawe
20
:))))
0
@SeeleyBooth opycha się słodkościami bo mu smutno. Depresja z powodu braku minut. Taki sympatyczny chłop był.
0
Piękny mecz. ♥♥♥♥
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zadafcb szybko skończył na swoim nominalnym miejscu.
1
xDDDDD tak czułem po tym co widziałem w meczu z Villareal. Pięknie.
0
@igorski https://prnt.sc/pc3eec
0
@igorski no pech, bo tak się ułożył terminarz, że jak E11 ma pierwszeństwo wyboru to jest jakiś hicior i go bierze. Pech i tyle.
8
@DanielOOL jak widać pod postem niżej - nie jest to logiczne dla każdego. ELEVEN OSZUKUJE POLAKUW I KIBICUW BARCY!!!
1
@igorski no i co? Przecież mając do wyboru mecze Barcelona - Getafe, a derby Madrytu to kazdy kto ma rozum bierze derby Madrytu.
2
Ponad rok minął, a ludzie dalej nie rozumieją jak E11 i c+ sie dzielą meczami.
1
@VamosGirl prawda. I co z tego?
https://www.instagram.com/p/B26ZZ7oo8I0/
3
Here we go again.
1
Ćwiąkała o sporze ter Stegen vs Neuer.
5
Ale to by nic nie dało.
https://x.com/_yaser0_/status/1177729503679959041
1
@kenneth99 co miałas miec nie nie mialas miec
1
@Socjopata słowo na k, dzisiaj dzien bez tego slowa. Ciekawe czy sie uda.
7
@ViscaBarca123 ten Dembele z Realem..
1
Dobrze będzie jeśli zagra.
0
Jakiej przeglądarki internetowej używacie korzystając z komputera?
1
@SHIBA jakby ktoś nie widział o kogo chodzi to chodzi o mnie.
0
@kenneth99 @Socjopata to z tym zablokowanym rynkiem przez jakiś bug to tak na serio, czy jakieś fejk info?
3
Co do nowej FIFY. Może nie to, że się tego spodziewałem - ale kompletnie mnie to nie dziwi. EA.
0
@Arkon mecz Getafe z Barceloną na pewno nie skomentują komentatorzy Eleven. :v
0
Ten rusek siatkarz co trolluje na twiterze pod postami: https://x.com/PolskaSiatkowka
0
Niesamowity mecz Milanu. I brawa dla Torino.
0
@SHIBA ABRH- z mojej strony. :( Dobrze o tyle, że mogę od 0 wziąć.
13
Roma. Uwielbiam ich profil.