9

He protec. He attac.


4

Ciekawe


20

:))))

0

@SeeleyBooth opycha się słodkościami bo mu smutno. Depresja z powodu braku minut. Taki sympatyczny chłop był.

0

Piękny mecz. ♥♥♥♥

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zadafcb szybko skończył na swoim nominalnym miejscu.

1

xDDDDD tak czułem po tym co widziałem w meczu z Villareal. Pięknie.

0

0

@igorski no pech, bo tak się ułożył terminarz, że jak E11 ma pierwszeństwo wyboru to jest jakiś hicior i go bierze. Pech i tyle.

8

@DanielOOL jak widać pod postem niżej - nie jest to logiczne dla każdego. ELEVEN OSZUKUJE POLAKUW I KIBICUW BARCY!!!

1

@igorski no i co? Przecież mając do wyboru mecze Barcelona - Getafe, a derby Madrytu to kazdy kto ma rozum bierze derby Madrytu.

2

Ponad rok minął, a ludzie dalej nie rozumieją jak E11 i c+ sie dzielą meczami.

1

3

Here we go again.


1

Ćwiąkała o sporze ter Stegen vs Neuer.


5

1

@kenneth99 co miałas miec nie nie mialas miec

1

@Socjopata słowo na k, dzisiaj dzien bez tego slowa. Ciekawe czy sie uda.

7

@ViscaBarca123 ten Dembele z Realem..

1

Dobrze będzie jeśli zagra.

0

Jakiej przeglądarki internetowej używacie korzystając z komputera?

1

@SHIBA jakby ktoś nie widział o kogo chodzi to chodzi o mnie.

0

@kenneth99 @Socjopata to z tym zablokowanym rynkiem przez jakiś bug to tak na serio, czy jakieś fejk info?

3

Co do nowej FIFY. Może nie to, że się tego spodziewałem - ale kompletnie mnie to nie dziwi. EA.


0

@Arkon mecz Getafe z Barceloną na pewno nie skomentują komentatorzy Eleven. :v

0

Ten rusek siatkarz co trolluje na twiterze pod postami: https://x.com/PolskaSiatkowka

0

Niesamowity mecz Milanu. I brawa dla Torino.

0

@SHIBA ABRH- z mojej strony. :( Dobrze o tyle, że mogę od 0 wziąć.

13

Roma. Uwielbiam ich profil.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?