BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zjawiska paranormalne.
https://x.com/outofcontextars/status/1176964646370193409
44
Maj idole is Artur Boruc. I hawe okazejszyn to fejs to fejs in de treining.
Dis is maj drim. Wery wery drim.
5
ALEŻ TO ZROBIŁ. NIESAMOWITE
1
Barcelona znów najlepsza w sociale. Dane z sierpnia.
Najlepsza i z dużą przewagą nad resztą (poza twitterem).
0
@Dzemix111 co? Vini Play Games?
0
@Azi w sumie to najlepsza opcja. Nie ma Suareza = okejka, ale czuję, że zamiast Arthura może wyjść Vidal żeby odpowiadać kopniakiem na kopniaki ze strony Getafe.
1
@Chwytliwy chwytliwa opowieść
19
Tęsknie za takim Luisem. 59 bramek, 24 asysty w 53 meczach. Monstrum.
2
Brawo! Dostaliśmy po dupie w lidze narodów, ale zostajemy. Brawo prezes!
0
Suarez do boxu. Beznadziejny. I nie chodzi tylko o te patelnie.
5
Mam nadzieje, że Dembele ma na tyle mózgu, że zgłosi dyskomfort, a nie wejdzie na boisko i sie rozdupcy znów.
0
@sidzej jedna z moich ulubionych. Stary peja, to jest to. Ale to jest słaba wersja, z cenzurą. Ta lepsza:
0
@TheNekro94 ciekawostka dobra, po prostu masz niesamowitą wiedzę.
0
Pięknie to będzie dopiero po remoncie.
1
@Rewolucja123 tt.nastolatki wita
0
@krzychu1526 to wszystko wina Tomka Jaskółki. xD
4
@Transu96 lubię takie merytoryczne pytania. Tego potrzebuje polskie dziennikarstwo.
0
@fajny_football i na takiej samej zagrał też większość czasu z Athletic. Dużą część z Valencia. Mecz z Osasuną. Łatwo wybrać mecz w którym poszło, a resztę gdzie zagrał jak kupa pominąć.
0
@fajny_football bo Griezmann jest w wybitnej formie. Najchętniej to bym w tym momencie ani jednego, ani drugiego nie chciał widzieć w 11.
16
Żeby ktoś kto oddał dobre głosy (patrz Michał Pol, czyli w kolejności: Messi, VVD, Manę) tłumaczył się z tego, dlaczego zagłosował tak a nie inaczej. Nie dał tam Lewego, Ronaldo, Mbappe albo Neymara. Były to jak najbardziej dobre głosy.
Niesamowity jest ból dupska ludzi powiązanych z Liverpoolem i tą nagrodą. Bo przecież Messi (54 bramki, 20 asyst w 58 spotkaniach) okradł z nagrody indywidualnej potężnego Van Dijka. Śmiech na sali.
0
@fcbarcafan19 nie, nie musi. de Ligt grał w lidze holenderskiej i wygrał 2 trofea. A Laporte był bardzo ważnym elementem układanki City, które zmiażdżyło całą Anglie.
0
@FC1899Barca Alisson, TAA, VVD, Laporte, Robertson, de Jong, B. Silva, Kante, Messi, Salah, Sterling
0
Głosy Joachima Lowa:
1. Hazard
2. Mbappe
3. Mane
3
@Janiama Atletico*
0
@FafitFCB niekoniecznie. Po prostu Piers Morgan to jakiś imbecyl. Gary nie napisał nic odkrywczego.
1
@DaPi a Portugalia wstawia takiego tweeta o Ronaldo. Srają na biednego Bernardo. :(
11
https://x.com/neurophate_/status/1176229441279791107
VVD - 38
RONALDO - 36
XD
0
@Kamiloza91 nie będzie. Nie wiadomo kiedy wróci ten program, o ile wróci.
36
Co? Ramos, Modric, Marcelo? Co?
https://x.com/J_Krecidlo/status/1176145180895920128
Bernardo Silva gra w golfa, Pique z Albą na plecach poszli na emeryture. Zapomniałem o TAA i Robertsonie. Zresztą, na siłe idzie sie przyczepić nawet do Ronaldo, czy Mbappe - Lewandowski też napakował mase goli, wygrał Bundeslige, król strzelców. Aguero 4 trofea, kupa bramek. Firmino, który wygrał LM i CA też pominięty.
0
@ProMILs po co nam rower w pomocy?