0

@adi89rg a dla mnie to są 3 wielkie gwiazdy. Nie będzie w tym nic kontrowersyjnego jeśli uzna się Frenka za jednego z najlepszych na swojej pozycji, z dużym polem do rozwoju.

0

Niezależnie jak się to skończy i gdzie Neymar wyląduje to wydaje mi się, że w następnej kolejce Ligue 1 Neymar nie będzie już zawodnikiem PSG.
To zaszło za daleko. No, ale nie można powiedzieć, że biedny Neymar nie jest sobie winny tego jak go traktują kibice w Paryżu.

2

@Triv44 Myślę, że Robert jest w stanie dogonić Ibre. Robertowi brakuje tak +/- 90 bramek, a jest sporo młodszy. Mówił, że po Bayernie MLS, więc z jego umiejętności tam też może trochę pogonic Zlatana
Suarezowi brakuje coś koło 60, ale prawdę mówiąc nie jestem pewien czy dałby radę gonić Ibre. Lewandowski wciąż strzela po 40 bramek na sezon, jest główną strzelbą, a Luisito z roku na rok coraz gorzej. Musiałby strzelać więcej niż Ibra w MLS żeby nadgonić, a trzeba pamiętać, że w przypadku obu panów Ibra wciąż odskakuje bo strzela.
Może to dziwnie wygląda, ale mimo, że Suarezowi brakuje mniej to Lewandowski będzie miał łatwiej dogonić Zlatana.

0

@ViscaBarca123 finansowo jak najbardziej ok.

0

@Odesseiron to jest PSG. Szczerze? Oni mają tak posrana politykę, że byłbym w stanie to uwierzyć.
Potrafili wydać 300 baniek na dwóch zawodników do ataku, a potem podczas sezonu mieć 2 pomocników: Marco i Paredrsa, z czego jeden został zakupiony w zimie bo nie mieli pomocników.
Nie liczę Diarry bo on to wiecznie w szpitalu, a Rabiot był wywalony z klubu.
Chociaż logika i rozum mówi, że po to przyszedł Leonardo żeby to ogarnąć.

0

@Hushovt no, zara będzie wysyp ludzi, którzy będą przekonywać, że Neymar to nasral na ten klub i jak można jego powrotu chcieć i ludzi, którzy by sobie rękę ucięli żeby tutaj wrócił.
@neymarjr_143 o siema Neymar gdzie transfer?mmm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Cały dzień było gorąco i parno. Wreszcie deszcz.

0

@Ronaldinho10_ soccer link, co to za źródło? xd

20

Wesley Sneijder zawiesił buty na kołku. Świetny to był zawodnik.


0

@Lares zależy jak bardzo starszą chcesz.

0

@SeeleyBooth że się to nie stanie, bo wygra ją van Dijk.

1

@SeeleyBooth de Ligt? Nie znam tego łaka. Tylko Jean-Clair Todibo
! To jest przyszłość środka obrony. Przyszły najlepszy stoper.

0

@Hushovt monster to tylko niebieski

0

@SeeleyBooth powinna być cenzura słowa Neymar na LR aż do czasu wyjaśnienia się jego transferu. Takie gówno to tutaj robi jakiego nie widziałem dawno. A to przecież tylko pilka nożna.

0

@Adamski69 ale ma nochal

0

@SeeleyBooth gównoburza zrobiła się po tym filmie, a nie plotkach.

1

@Danny Gaucho sorry, słownik. To się więcej nie powtórzy. Dawaj żarcik.

0

@Danny Gaucho dawaj suchara bo drętwo

0

@Bartas7VeB on już blisko w maju był. Zapomniałem szczerze mówiąc o nim.

8

Ten Neymar jest mi obojętny. Tylko mam jedno wrażenie: niektórym to się taśmy w kółko zapętliły. Codziennie widzę posty na LR: Neymar wróć i argumenty, Neymar spieprzaj jak najdalej i argumenty.
Codziennie piszą to te same osoby. Codziennie to samo w innych słowach. Ludzie mają własny mózg i potrafią myśleć. Ze zdaniem jest jak z dupą - każdy ma swoją, a mam wrażenie, że ludzie tutaj codziennie chcą przekonać ludzi do swojej "prawdy", która jest słuszna.
Każdy chce zmrowalizować i przekonać do swojej racji innych. No bo gdyby było inaczej nie pojawiałyby się codziennie posty o tej samej treści.
Chcesz Neymara? Spoko, zajebiście. To chciej.
Nie chce Neymara? Spoko. To sobie go nie chciej.
Ale w obu przypadkach możecie to zostawić dla siebie, bo w tym temacie zostało powiedziane już wszystko, nie wymyślicie nic nowego.
Z tym Neymarem robi się tu gorzej niż z PiS i PO, gorzej niż z zwolennikami LGBT i przeciwnikami.

7

MMMMM MALCONOV nowy reprezentant Rosji?
https://x.com/KatherineAFC/status/1160928582803308544

0

@Nihas jak odejdzie.

0

@Boberson też się zastanawiam. Mam Davida Silve i KdB z City. Następny mecz z Totkami i czuję, że Davida Silve zastąpi Bernardo. Trudne rozkminy.

1

@Danny Gaucho trzeba umieć myśleć, a niektórzy tylko powtarzają cudze zdanie nie mając swojego.

0

Dawno nie było o FPL'u, więc trzeba zacząć. Planujecie już jakieś roszady? Dokonaliście już ich? Czy jesteście zadowoleni i zostawiacie wszystko tak jak jest?

1

@Socjopata jezu. Pamiętam to podjaranie. Neymar, Mbappe, Cavani - PSG faworytem do LM. Murowanym. Przejadą sie po każdym.
Tylko, żeby się z nami tak nie skończyło: Neymar, Messi, Suarez, Griezmann i się znów zesramy w jakiś obrzydliwy sposób.

2

A wszystko zaczynało się tak pięknie, nieprawdaż?
https://estaticos.sport.es/resources/jpg/8/6/1501976296368.jpg

0

@T_TG odchudzi się nasza linia pomocy lub prawa obrona.
Semedo w dealu Neymara, lub Wague na wypożyczenie co daje nam przesunięcie Roberto na prawą obronę. Rafinha out, pewnie wtedy też oferty za Ivana/Vidala będą rozpatrywane poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?