0

@BarcaInfo trzeba się zgodzić. Messi niech dochodzi do siebie powoli.

0

@TheNekro94 włączyłem wersje na komputer. Każdy orze jak może
@n0MED kurde właśnie nie. Normalnie przelew przyjdzie w niedziele?

14

Rozjechała wam się strona mobilna? U mnie samo przybliżyło środek strony i nic nie widać. Wyczyszczone ciasteczka nie pomagają. Na incognito to samo.

21

Piłka kosmiczna. Dembele się nie wywrócił o własne nogi i strzelił bramkę. Czy można chcieć więcej?
https://x.com/Kowal___30/status/1160425140640997376

27

Dembele po zejściu siadł obok Carlesa i rozmawiali. Pewnie po francusku.

43

French connection


1

@Suzu Samper łatwo miejsca nie odda. Tak też będzie walka.

2

@DonMatteo901 bullshit totalny. Nie, nie był najlepszym pomocnikiem.

1

@Esteban_ a mnie trochę zawiodła skuteczność Griezmanna. Strzelił bramkę, ale powinien mieć 2, a mógł mieć 3. W pierwszej połowie zgarnął piłkę do Roberto, miał ją trochę za plecami i nie trafił w bramkę. Trudna sytuacja, ale bramkowa.
Ale tego co się stało przed bramką na 1:0 nie rozumiem. To musi być gol. Za każdym razem mając taką sytuację powinna być bramka. Tyle szczęścia, że koniec końców Suarez wpakował piłkę do bramki.
Jestem też ciekaw jak w przekroju całego sezonu spisze się Urugwajczyk. Pewnie jak zawsze będzie dużo maścić, ale mam wrażenie, że widziałem lekkość w jego grze. Coś, czego nie było dawno. Pytanie: czy to przez zgubione kilogramy, czy zażegnane problemy z kolanem. Nie wiem, ale mnie się podoba.
To może być jego dobry sezon. Lepsze niż dwa poprzednie.

3

Najbardziej w Dembele podczas tego meczu spodobało mi się to jak chciał wypuścić Ruiego. Proste zagranie i wykorzystywanie swojego największego atutu. Zobaczył sporo wolnej przestrzeni, dziugnął piłkę do przodu i gaz. Gdyby nie faul którym się ratował Rui zostałby daleko w tyle.
Brakuje mi takich zagrań gdy ma do tego okazję. Wolę oglądnąć to (jeśli jest dobra okazja do dzidy w przód, a nie przy każdej okazji) niż to jego pokręcenie kolanami i zwrócenie piłki koledze

1

O wiele lepszy mecz w porównaniu do pierwszego spotkania, ale wysłali też podstawowi zawodnicy. Barcelona zagrała lepiej, zdominowała Napoli.
Myślę, że podobnego składu możemy się spodziewać w meczu z Bilbao. Dla mnie mógłby wyjść ten sam, ale spodziewam się jakiś roszad w środku pola. Atak i obrona bez zmian. Leo nie powinien zacząć od początku, niech spokojnie wejdzie w drugiej połowie i łapie rytm po kontuzji.

0

@ViscaBarca123 Dembele i niecelne zagrania to jak Fineasz i Ferb. Nierozłączne elementy.

20

Z każdym meczem de Jong zaskakuje coraz bardziej. Mam nadzieję, że Busquetsowi wygodnie na ławce bo nie powinien z niej wstawać.

1

@SeeleyBooth otóż to. Jeśli on rzeczywiście się osobiście ma zabrać za ten transfer to według mnie są duże szanse. Chłop umie to robić, co pokazał przykład Frenka.
W interesie Nike powinno być zrobienie też dużo żeby Neymar został w "sieci Nike". I nie będę zdziwiony jeśli przy ewentualnym transferze do nas Nike dorzuci coś od siebie. Bo zwyczajnie im się to zwróci z nawiązką.

1

Ale lunął deszcz. Oby padał jak najdłużej.

2

@SeeleyBooth już abstrahując od zdrowia, formy piłkarskiej, całej pajacerki to Neymar jest po prostu marką. Dużą marką generującą zyski. Jego transfer to nie tylko boisko, ale też marketing. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

0

@Blomqvist co tam?

0

@ViscaBarca123 Semedo. :D

0

@damianex10 podoba mi się środek pola. Będzie piłeczka chodzić.

1

@kkbarca Rakitic: "podać do tyłu" hahahhahaha

16

Kurde, ale dryblasy a nie takie małe pizdryki ze sklepu.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1160271962356310016

1

@Socjopata skoro racja wasza to reszta nasza

0

@Grzesior667 Sergio wygląda okropnie i to od dłuższego czasu. Ivan na jego pozycji daje rady. Roberto też chętnie zobaczyłbym na pozycji Busquetsa. Przecież kiedyś do tego był przymierzany. Co by nie mówić o naszych pomocnikach to są bardzo uniwersalni i to jest super.

0

@Grzesior667 Rakitic, de Jong i Arthur to może być fajna opcja. Ja chciałbym chociaż przez chwilę zobaczyć Roberto, Ivan i de Jong. Nie chcę oglądać Busquetsa i Frenka bo przez chwilę ostatnio grali i miałem wrażenie, że Frenk wchodzi w strefy Busiego co wypycha Sergio wyżej. A wyżej wymieniona 3 mogłaby zagrać w meczu z Bilbao. Chociaż pewnie skończy się na Busquetsie, Rakiticiu i De Jongu.

0

@T_TG cała 3 na raz nie odejdzie. Doświadczenie też jest potrzebne. Pewnie najpierw pójdzie Vidal, Rakitic do końca kontraktu,. a Busquets jak Iniesta. Chociaż on mówił, że po 30 chce kończyć gre - nie mam nic przeciwko. :v

2

@Chwytliwy ja tez. I to najlepiej na takiego hat tricka Rashforda

0

@Grzesior667 nie widzę Arthura w podstawowym składzie, bo niedawno wrócił do treningów. Chociaż sam bym chciał to zobaczyć.
Zakładam, że wyjdzie przeciwna 11 do tego co było ostatnio i później zmiany, chociaż najchętniej zobaczyłbym tę 3 z przodu (która prawdopodobnie wyjdzie na Bilbao, chyba, że nie będzie żadnego ryzyka z Messim) i ogólnie skład, który mógłby wyjść na Basków.

0

@Striker 64 punkty (wykorzystując 3x na kapitanie, ale z tym dałem dupy i boli mnie mocno), a zagrać ma 4. Pereira, Jiménez, Rashford i Pérez.
Zawiódł mnie Deulofeu. Myślałem, że coś uszczypnie zwłaszcza, że Watford nie grał z super mocnym rywalem, a dostali po dupie mocno.
Może jakoś do 75 dobije, ale to i tak słabo jak na wykorzystanie kapitana X3.

0

@Janiama sporo, ale jutro mam jeszcze 4 do zagrania. Pereira, Rashforda, Jiménez i Perez. Chociaż teraz widzę, że jak Jiménez strzeli to nie będzie punktów za czyste konto.

0

@Janiama i tak kupa punktów za tę trójkę wpadnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?