BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo szkoda. Zostaje Paryż albo ławka w Barcelonie.
0
@Witekk10 spodziewałem się tego. Nie dość, że nic nowego to podali jakąś absurdalną ofertę, o której już kiedyś mówili. Odgrzewany kotlet.
0
@Witekk10 tak mi się wydaje. Od wczoraj nic nowego nie wypłynęło, więc co mieliby powiedzieć? Chyba jakiejś bomby nie trzymają na program, chociaż.
4
@DonAndrzejos no będą gadać o Neymarze teraz w tym radiu
6
@Witekk10 zakładam, że nie powiedzą nic nowego. "Operacja skomplikowana", "Rozmowy trwają", "Dużo zależy od sytuacji zawodnika X i Y" "PSG jest otwarte na negocjacje*. Obym się mylił.
0
@Avada Kedavra krok do tyłu dla Daniego wypożyczenie do Girony.
Teraz walczy o LM z Dinamo - uda się fajna przygoda, a jak nie to pewnie wpadną do LE gdzie spokojnie mogą walczyć o wyjście z grupy.
2
Okienko trwa a Dani Olmo dalej w Dinamie. Ba, nawet gra. W 177 minut 3 bramki i 2 asysty.
Naprawdę dziwne jest, ze nikt nie rzucił na niego łap. Nikt z PL, nikt z Bundesligi, która tak stawia na młodzież. Mówiło się kiedyś o zainteresowaniu Bayeru, ale temat chyba minął.
Mocno kibicuje temu chłopakowi i mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie zobaczę go w mocnej lidze.
0
@MesQueUnClub96 Reus
1
@Danny Gaucho nie wytrzymał. Dawaj teraz jakiegoś suchara bo dawno nie było.
1
Rodrygo i Kubo nie znaleźli się w kadrze Realu na mecz sparingowy. Za to znalazł się tam Lucas.
Za to wymieniona dwójka ma zagrać jutro w Castilli.
Nie rozumiem tego ruchu. Lucas ponad życie?
1
@macio_944 ten mecz to był chyba jego debiut.
@MesQueUnClub96 to sorreczka, zwracam honor.
16
Mendy wysypał to co było już wiadome. Witamy Cancelo w City.
0
@Commando nie chodzi przypadkiem o to co powiedział na Gamperze? Że nie wycofuje się z tego co powiedział rok temu (Liga mistrzów dla Barcelony)?
8
United rozważa Fernando Llorente, który jest obecnie wolnym zawodnikiem. (diMarzio)
https://x.com/nocontextunited/status/1158834405420490752
16
Piękne są te koszulki.
0
@bartoszekkk jak taka obrona jest taka sobie to aż Nike się pomyśleć co to jest dla ciebie zajebista obrona
0
@Bartek22 Neymar do Barc.. a nie, czekaj. To jest realne.
W sumie nie za bardzo sobie przypominam jakiekolwiek.
0
@joloskyy @zTx https://x.com/Republica_com/status/1158828431699828736
0
@Grubson06 WYPOSAŻENIE PRZEZ Ż
3
Dom z papieru IRL? Co za problem.
3
Wybaczyć mogę sporo, ale założenie siarki królowi Arthurowi nie. Koniec tego dobrego. Pakuj się i wyjazd. :v
9
@jedrek7000 myślałem, że znów mendzie Paździochowi się chciało wtedy kiedy tobie
0
@Karakanis Romero napisał, że Barcelona negocjuje z PSG wypożyczenie Neymara, a sam klub z Paryża "docenia" tę ofertę.
0
@Commando jeszcze 5. Jazda, jazda, jazda.
8
@BarcaInfo jak to na początku zobaczyłem na TT to serce przez chwilę zaczęło bić szybciej.
41
Idealne podsumowanie tego dnia
1
O kurde. Vega i temat. To musi dać Oscara. Oczywiście, tylko jeśli Oświęcimski zagra jakiegoś głupka.
5
@Chwytliwy to szybciej niż Dembele. A mówisz już w języku La Rambli?
0
@Ghandi Umtiti i Lenglet liczą się jako młodzi?
0
@krzychu1526 Danilo i De Sciglio nie brzmią najlepiej. Wolałbym Cancelo niż Danilo i te 39 baniek. No chyba, że zainwestują je w jakiegoś innego PO.
Taki Alex Sandro na prawą stronę.
@Striker z Mascherano zrobił stopera to i z Walkera może zrobić. Akurat mają trochę lipę tam. 4 sezon Pepa w City to teraz czas na innowacje. :V