1

@BarcaInfo szkoda. Zostaje Paryż albo ławka w Barcelonie.

0

@Witekk10 spodziewałem się tego. Nie dość, że nic nowego to podali jakąś absurdalną ofertę, o której już kiedyś mówili. Odgrzewany kotlet.

0

@Witekk10 tak mi się wydaje. Od wczoraj nic nowego nie wypłynęło, więc co mieliby powiedzieć? Chyba jakiejś bomby nie trzymają na program, chociaż.

4

@DonAndrzejos no będą gadać o Neymarze teraz w tym radiu

6

@Witekk10 zakładam, że nie powiedzą nic nowego. "Operacja skomplikowana", "Rozmowy trwają", "Dużo zależy od sytuacji zawodnika X i Y" "PSG jest otwarte na negocjacje*. Obym się mylił.

0

@Avada Kedavra krok do tyłu dla Daniego wypożyczenie do Girony.
Teraz walczy o LM z Dinamo - uda się fajna przygoda, a jak nie to pewnie wpadną do LE gdzie spokojnie mogą walczyć o wyjście z grupy.

2

Okienko trwa a Dani Olmo dalej w Dinamie. Ba, nawet gra. W 177 minut 3 bramki i 2 asysty.
Naprawdę dziwne jest, ze nikt nie rzucił na niego łap. Nikt z PL, nikt z Bundesligi, która tak stawia na młodzież. Mówiło się kiedyś o zainteresowaniu Bayeru, ale temat chyba minął.
Mocno kibicuje temu chłopakowi i mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie zobaczę go w mocnej lidze.

0

1

@Danny Gaucho nie wytrzymał. Dawaj teraz jakiegoś suchara bo dawno nie było.

1

Rodrygo i Kubo nie znaleźli się w kadrze Realu na mecz sparingowy. Za to znalazł się tam Lucas.
Za to wymieniona dwójka ma zagrać jutro w Castilli.

Nie rozumiem tego ruchu. Lucas ponad życie?

1

@macio_944 ten mecz to był chyba jego debiut.
@MesQueUnClub96 to sorreczka, zwracam honor.

16

Mendy wysypał to co było już wiadome. Witamy Cancelo w City.


0

@Commando nie chodzi przypadkiem o to co powiedział na Gamperze? Że nie wycofuje się z tego co powiedział rok temu (Liga mistrzów dla Barcelony)?

8

United rozważa Fernando Llorente, który jest obecnie wolnym zawodnikiem. (diMarzio)
https://x.com/nocontextunited/status/1158834405420490752

16

Piękne są te koszulki.


0

@bartoszekkk jak taka obrona jest taka sobie to aż Nike się pomyśleć co to jest dla ciebie zajebista obrona

0

@Bartek22 Neymar do Barc.. a nie, czekaj. To jest realne.
W sumie nie za bardzo sobie przypominam jakiekolwiek.

0

@Grubson06 WYPOSAŻENIE PRZEZ Ż

3

Dom z papieru IRL? Co za problem.


3

Wybaczyć mogę sporo, ale założenie siarki królowi Arthurowi nie. Koniec tego dobrego. Pakuj się i wyjazd. :v


9

@jedrek7000 myślałem, że znów mendzie Paździochowi się chciało wtedy kiedy tobie

0

@Karakanis Romero napisał, że Barcelona negocjuje z PSG wypożyczenie Neymara, a sam klub z Paryża "docenia" tę ofertę.

0

@Commando jeszcze 5. Jazda, jazda, jazda.

8

@BarcaInfo jak to na początku zobaczyłem na TT to serce przez chwilę zaczęło bić szybciej.

41

Idealne podsumowanie tego dnia


1

O kurde. Vega i temat. To musi dać Oscara. Oczywiście, tylko jeśli Oświęcimski zagra jakiegoś głupka.


5

@Chwytliwy to szybciej niż Dembele. A mówisz już w języku La Rambli?

0

@Ghandi Umtiti i Lenglet liczą się jako młodzi?

0

@krzychu1526 Danilo i De Sciglio nie brzmią najlepiej. Wolałbym Cancelo niż Danilo i te 39 baniek. No chyba, że zainwestują je w jakiegoś innego PO.
Taki Alex Sandro na prawą stronę.
@Striker z Mascherano zrobił stopera to i z Walkera może zrobić. Akurat mają trochę lipę tam. 4 sezon Pepa w City to teraz czas na innowacje. :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?