3

@LeoMessi2442 normalnie, na pełnej wbijają z 40 słoniami w Alpy. PSG zdezorientowane całkowicie

2

@messi564 pewnie myśli, że nie zasługuje i uznaje wyższość Ivana

0

@Socjopata składam gratulacje i życzę dalszych sukcesów. Jakieś pewniaczki w PL?

0

Taką jest prawda futbolu Rakiticia.
https://x.com/krawczyk3000/status/1159518687256358914

3

@student97r Mustafi-Luiz. Bomba w obronie. Niewiadomo kiedy wybuchnie.

3

@Socjopata ale te Totki będą rozjeżdżać Arsenal.

0

@sidzej bo blondynki są ładniejsze.
A poważnie, każdy ma swój gust. Widocznie większości przypada Jennifer.

0

Wszyscy transfery a Barcelona jak zawsze śpi.

0

@Arkon Leicester City

0

@Kajtek77 też tak sądzę. Nie wydaje mi się, żeby drugi raz Origi i Shaqiri dali tyle co w tym roku. Chociaż.. rok temu powiedziałbym dokładnie to samo.

3

City jeszcze zdążyło.
Edit: wiem, że mogli podpisać wcześniej i dopiero teraz wstawić na tt.


0

@jeyx77x nie odejdzie do PL* okno nadal trwa

3

@Kajtek77 pake mieli dobrą, ale brakowało zmienników. Myślałem, że uzupełnią kadrę o tych rezerwowych bocznych obrońców, kogoś do ataku, może jakiś pomocnik - a tu nic. W tym roku może się im się już nie udać z tym co mają.

4

@Bovciek pieprzona świnia JW i ten cziter flusha

56

Fajna rozmowa dwóch kumpli.


5

Nie udało się w tym roku cię opchnac do Evertonu to spróbujemy za rok. Spokojnie.

3

5

Za każdym razem...


0

@Striker nie wiem co jest gorsze. Ludzie, którzy ciągle mówią o tym Neymarze że przyjdzie, czy ludzie prostujący ich że "Neymar nie przyjdzie, zobaczycie.".

11

Obecnie PSG ma dwóch bramkarzy: Areole I Bułke.
Potężny francuski klub. A żeby upadł i niech ktoś inny wygra ligę.


1

@Jakchcesz nie sądzę. Tak jest już od kilku lat.

2

@Jakchcesz w Fifie to dużo losowości jest w symulacjach. Na wyjazdach można przegrać byle z ogórkami, nawet jeśli masz cały skład 90+ overalla. I tak od lat.

5

@Rewolucja123 ktoś mu wierzył kiedykolwiek? To trzeba być naprawdę naiwnym.

93

Todibo vs Napoli.


8

@damianex10 zgadza się. Z drugiej strony to już jego znak rozpoznawczy. Widzisz OJO i telefony u Romero i wiesz, że się dzieje. Mnie to nie przeszkadza.

9

Bartłomiej Drągowski podpisał nowy kontakt z Fiorentiną.


5

@Kamilos84 zamienił stryjek siekierkę na kijek

0

14:15 koniec marzeń.

0

@MesQueUnClub96 akurat chodziło mi o jego śmieszne wypowiedzi i tweety, a nie grę reprezentacji.

0

@Suzu pokory yyyyy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?