BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LeoMessi2442 normalnie, na pełnej wbijają z 40 słoniami w Alpy. PSG zdezorientowane całkowicie
2
@messi564 pewnie myśli, że nie zasługuje i uznaje wyższość Ivana
0
@Socjopata składam gratulacje i życzę dalszych sukcesów. Jakieś pewniaczki w PL?
0
Taką jest prawda futbolu Rakiticia.
https://x.com/krawczyk3000/status/1159518687256358914
3
@student97r Mustafi-Luiz. Bomba w obronie. Niewiadomo kiedy wybuchnie.
3
@Socjopata ale te Totki będą rozjeżdżać Arsenal.
0
@sidzej bo blondynki są ładniejsze.
A poważnie, każdy ma swój gust. Widocznie większości przypada Jennifer.
0
Wszyscy transfery a Barcelona jak zawsze śpi.
0
@Arkon Leicester City
0
@Kajtek77 też tak sądzę. Nie wydaje mi się, żeby drugi raz Origi i Shaqiri dali tyle co w tym roku. Chociaż.. rok temu powiedziałbym dokładnie to samo.
3
City jeszcze zdążyło.
Edit: wiem, że mogli podpisać wcześniej i dopiero teraz wstawić na tt.
0
@jeyx77x nie odejdzie do PL* okno nadal trwa
3
@Kajtek77 pake mieli dobrą, ale brakowało zmienników. Myślałem, że uzupełnią kadrę o tych rezerwowych bocznych obrońców, kogoś do ataku, może jakiś pomocnik - a tu nic. W tym roku może się im się już nie udać z tym co mają.
4
@Bovciek pieprzona świnia JW i ten cziter flusha
56
Fajna rozmowa dwóch kumpli.
5
Nie udało się w tym roku cię opchnac do Evertonu to spróbujemy za rok. Spokojnie.
3
Walimy się gala fajter
https://x.com/OOCChelsea/status/1159424208239300608
5
Za każdym razem...
0
@Striker nie wiem co jest gorsze. Ludzie, którzy ciągle mówią o tym Neymarze że przyjdzie, czy ludzie prostujący ich że "Neymar nie przyjdzie, zobaczycie.".
11
Obecnie PSG ma dwóch bramkarzy: Areole I Bułke.
Potężny francuski klub. A żeby upadł i niech ktoś inny wygra ligę.
1
@Jakchcesz nie sądzę. Tak jest już od kilku lat.
2
@Jakchcesz w Fifie to dużo losowości jest w symulacjach. Na wyjazdach można przegrać byle z ogórkami, nawet jeśli masz cały skład 90+ overalla. I tak od lat.
5
@Rewolucja123 ktoś mu wierzył kiedykolwiek? To trzeba być naprawdę naiwnym.
93
Todibo vs Napoli.
8
@damianex10 zgadza się. Z drugiej strony to już jego znak rozpoznawczy. Widzisz OJO i telefony u Romero i wiesz, że się dzieje. Mnie to nie przeszkadza.
9
Bartłomiej Drągowski podpisał nowy kontakt z Fiorentiną.
5
@Kamilos84 zamienił stryjek siekierkę na kijek
0
14:15 koniec marzeń.
0
@MesQueUnClub96 akurat chodziło mi o jego śmieszne wypowiedzi i tweety, a nie grę reprezentacji.
0
@Suzu pokory yyyyy