4

Sterling ustosunkował się do dzisiejszej, pierwszej w historii Premier Leauge, sytuacji gdzie VAR anuluje bramkę.


5

@Danny Gaucho i to są odpowiedzi, które sobie cenię.

1

@JaSzymon prawdę powiedziawszy nie wiem. Przewinął mi się ten film przez tl, ale nie wnikałem w szczegóły.

36

Ale mi sie gęba cieszy widząc jaką ten pies ma radość.


7

Zaraz gra Barcelona B


0

Szkoda, że Salah tak nie potrafi.. :(

1

@Socjopata tak samo. Nie wierzę, też, że przejdą przez cały sezon bez szwanku i większych kontuzji. Natomiast może Tottenham na chwilę pościga się z City.

0

Pewnie Kane jak na złość wpakuje hat tricka AV. :/

0

@Copernicus No, ale Messi to Messi, a Griezmann to Griezmann. Jeden to najlepszy zawodnik świata, drugi klasa światowa. Obecnie to wygląda na grę bez takich typowych skrzydłowych, tylko z Messim i Griezmannem.
City nie bije naszej kadry na głowę. Obie są kosmiczne i równe.

0

0

@Encore też mam Rashforda, ale wątpię żeby zapunktował z Chelsea. Chciałem postawić na Kane, ale coś mi świtało, że gość nie strzela w sierpniu.
Jakoś trzeba będzie zmienić drużynę i wkomponować tam Aube albo Laca.

0

@Copernicus w czym City ma lepszą drużynę? Mają lepszą obronę? Nie, nie mają. Mają lepszą linie pomocy? Na pewno bardziej ofensywnie usposobioną, dla mnie lepszą, ale u nas nie grają leśne dziadki. Czy mają może lepszy atak? Też mi się nie wydaje.
City nie ma lepszego składu od nas. Są na równym poziomie. Obie drużyny naszpikowane na maxa.
U nich są problemy z lewą obroną, u nas z prawą. Nie widzę jakiegokolwiek punktu w którym City pod względem kadry odjeżdża Barcelonie.

0

Była informacja o Jose w Sky. Nie wiem natomiast czy ktoś wspomniał, że The Special One zacznie swoją pracę od meczu Manchester United - Chelsea.
;)

2

@Transu96 jest Silva i KdB jest zabawa. Mam nadzieję, że Kevin strzeli jakąś bramę.

0

@Chwytliwy
Inter, Juventus, Napoli, Milan
Beniaminkowie
Inter i Lukaku
Cristiano Ronaldo
Krzysztof Piątek
Handanovic
CR7 i Suso
Godin
Juventus
Inter

1

@Gaucho tylko nawet to mu nie wychodzi. Powinien być. Przyszedł jako skrajnie ofensywny boczny obrońca, który się nie odnajduje w Barcelonie. Bronić on też nie umie. Dostaje pełno piłek za niego. A wystarczy przypomnieć mecz z Realem w CdR, gdzie Vinicius robił z nim co chciał.

0

@fcbarcafan19 gorszy niż Jones czy Smalling nie mógł być. Musiał zagrać.

0

@Gaucho a co ma Abidal do tej dyskusji? Miał łącznie chyba 10 asyst, tylko Abidal nie był uznawany za skrajnie ofensywnego obrońcę (za jakiego jest uważany Semedo, tylko biedak nie umie celnie dośrodkować). Był zawodnikiem bardziej defensywnym co się przekładało na to, że walił mniej baboli w defensywie (czego nie można powiedzieć o Semedo). Grywał też na środku obrony podczas grania w Barcelonie

0

@kenneth99 no to, że Semedo nie jest zajebisty i powinien jak najszybciej być sprzedany. (:
I od września będzie Roberto na prawej znów. Zeszły sezon: Alba 17 asyst, TAA 16.

0

@A_Gomesinho_21 wiem, ale bez tego wygląda beznadziejnie (nie żeby teraz było super).

15

Trent Alexander-Arnold w swoich ostatnich 7 występach w Premier Leauge zanotował 7 asyst.
To tyle co Sergi Roberto w poprzednim sezonie LaLiga.
Semedo w 82 spotkaniach dla Barcelony zanotował 5 asyst.

0

@Zodiac a Kane przypadkiem w sierpniu nie strzela? :D

1

@Golaselo Bo Fantasy La Liga jest beznadziejnie zrobiona w porównaniu do FPL.

7

Olé, olé, olé olé olé. Boniek nauczy.
https://x.com/ZenekTonieten/status/1159806319462887427

1

@JaSzymon najlepszy etap rozgrywki. Same newgeny, pełno kozaków.
Szkoda tylko, że gra produkuje cały czas "takich samych piłkarzy". W późniejszych latach ciekzo znaleźć ofensywnego bocznego obrońcę albo schodzącego napastnika, ale genialnych skrzydłowych z kozak dryblingiem, tempem itd na pęczki.
Chyba, że tylko ja mam takie problemy w FMie.
@matirix20 a u Ciebie jak z tym?

19

Paco Alcácer z bramką dla Borussii.

4

@Witekk10 Jak ja ich nienawidzę.

1

Tera Norwich robi comeback

2

@kerouac Salaha mam, van Dijka nie. :(

0

Mój kapitan! Dawaj jeszcze 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?