0

Dzieje się dzisiaj w Cafe Futbol. Są dymy. Szkoda, że już kończą. ;(

0

@rademenes Zawsze można było odskoczyć rywalom. :(

0

No i fajnie się bawiło w FPL'a.
Norwich, jak ja ich nienawidzę...

0

@Socjopata fan kpopu? Fu.

0

@Danny Gaucho chyba nic sobie nie łyknął przed programem bo mądrze powiedział.

1

@sebasek99 weź nie mów. Zmieniłem AWB na Matipa, bo budżet ogranicza. Myślałem, że jakos to przetrwa. Obrona z TAA i Matipa.
I punkty w poszly się.

0

@PieN ciężko będzie mieć Guardiola w tym roku. W zimie stoper obowiązek.
Boateng?

0

@wachaFCB jeszcze musi chcieć tu przejść ten żółw.

4

Witam. Wracam z wakacji jako lider naszej ligi.
https://zapodaj.net/2398c2bff788c.jpg.html
Tak, musiałem się pochwalić bo to może długo nie trwać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM mam niedaleko do Krakowa i nic. Może miałem farta i mi się nie dostanie.

3

1 kurde w nocy, a jakiś jełop idzie drogą z tym głupim głośnikiem i jakiś arabskich piosenek słucha. No ludzie..

0

@barcelonaLM wszyscy te burze, a u mnie nic. Już nawet nie pada. A tak ostrzegali w telewizji, wysyłali esemesy.

0

@Chaoss łan tu sri erefen łan tu sri ereeefen

5

Jaki jest wasz ulubiony odcinek Kiepskich? Ja bardzo lubię ten o biurokracji i kiszeniu ogórków.
Ale nie takich pizdrykow małych, że sklepu, tylko takich dryblasow.

2

@sidzej a w drugą stronę. Jak komuś zależy na filozofii klubu, tradycji, szacunku, to czemu nie wybiera Bilbao zamiast Barcelony? Tam takie rzeczy respektują, a w Barcelonie od lat mają to w dupie.

0

@student97r a ja mam odwrotnie. Widząc ":)" zawsze zastanawiam się czy ten komentarz nie jest atakujący, ironiczny.

1

@sidzej a nie robią tego? W mało którym meczu Barcelona nie jest wskazana na faworyta i w mało którym przegrywa.

0

@student97r kurde, nie widziałem nigdy twojej wiadomości bez ":)". Chłop co się wiecznie uśmiecha.
Nie wiem czemu jak o tym myślę to przypomina mi się ten film


0

@Grubson06 potwierdzenie Heleny w tym wszystkim to akurat xD
Informacje Heleny można sobie w dupę wsadzić.

0

@Witekk10 rozumiem, że się cieszysz ale się tak nastawiają jakby było pewne. A potem będzie płacz, ryk, zgrzytanie zębów i pretensje do zarządu, że dali dupy.

1

@kuz równie dobrze na tym spotkaniu mogą się nie dogadać co do detali i wszystko pójdzie jak krew w piach.

0

Calma, calma.
EWENTUALNE spotkanie to nie transfer.

0

@Chwytliwy wróci to trudno. Jeden z naszych będzie i tyle. Prawdę powiedziawszy mam trochę syndrom somsiada - wolę żeby był u nas, niż żeby miał go ktoś inny

0

Ta, ostateczna ofensywa. Dobra. A jak się nie uda to koniec? Przecież dopiero ten Achraf po arabsku mówił, ze Bartomeu będzie walczył do upadłego.
Śmierdzi to na kilometr.

0

@Chwytliwy ale Rac1 to akurat o Neymarze mówi cały czas, nie od dziś xd

0

@Striker u je dzwoni znowu ten telefon dzwoni ☎️☎️☎️

0

@szkutnik91 ty jesteś ten nowy w zastępstwie za @BarcaInfo ? :D

0

@ViscaBarca123 no dzisiaj już dali nagłówek, że Neymar wraca do hiszpańskiego klubu. Calma.

0

@FCMichalo jakaś brazylijska stacja chciała wykupić Ligue 1, ale postawiła warunek: zapewnienie, że Neymar nie odejdzie z PSG. To bylo z rok temu. Oczywiście, o ile ta historia nie była fejkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?