BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieje się dzisiaj w Cafe Futbol. Są dymy. Szkoda, że już kończą. ;(
0
@rademenes Zawsze można było odskoczyć rywalom. :(
0
No i fajnie się bawiło w FPL'a.
Norwich, jak ja ich nienawidzę...
0
@Socjopata fan kpopu? Fu.
0
@Danny Gaucho chyba nic sobie nie łyknął przed programem bo mądrze powiedział.
1
@sebasek99 weź nie mów. Zmieniłem AWB na Matipa, bo budżet ogranicza. Myślałem, że jakos to przetrwa. Obrona z TAA i Matipa.
I punkty w poszly się.
0
@PieN ciężko będzie mieć Guardiola w tym roku. W zimie stoper obowiązek.
Boateng?
0
@wachaFCB jeszcze musi chcieć tu przejść ten żółw.
4
Witam. Wracam z wakacji jako lider naszej ligi.
https://zapodaj.net/2398c2bff788c.jpg.html
Tak, musiałem się pochwalić bo to może długo nie trwać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM mam niedaleko do Krakowa i nic. Może miałem farta i mi się nie dostanie.
3
1 kurde w nocy, a jakiś jełop idzie drogą z tym głupim głośnikiem i jakiś arabskich piosenek słucha. No ludzie..
0
@barcelonaLM wszyscy te burze, a u mnie nic. Już nawet nie pada. A tak ostrzegali w telewizji, wysyłali esemesy.
0
@Chaoss łan tu sri erefen łan tu sri ereeefen
5
Jaki jest wasz ulubiony odcinek Kiepskich? Ja bardzo lubię ten o biurokracji i kiszeniu ogórków.
Ale nie takich pizdrykow małych, że sklepu, tylko takich dryblasow.
2
@sidzej a w drugą stronę. Jak komuś zależy na filozofii klubu, tradycji, szacunku, to czemu nie wybiera Bilbao zamiast Barcelony? Tam takie rzeczy respektują, a w Barcelonie od lat mają to w dupie.
0
@student97r a ja mam odwrotnie. Widząc ":)" zawsze zastanawiam się czy ten komentarz nie jest atakujący, ironiczny.
1
@sidzej a nie robią tego? W mało którym meczu Barcelona nie jest wskazana na faworyta i w mało którym przegrywa.
0
@student97r kurde, nie widziałem nigdy twojej wiadomości bez ":)". Chłop co się wiecznie uśmiecha.
Nie wiem czemu jak o tym myślę to przypomina mi się ten film
0
@Grubson06 potwierdzenie Heleny w tym wszystkim to akurat xD
Informacje Heleny można sobie w dupę wsadzić.
0
@Witekk10 rozumiem, że się cieszysz ale się tak nastawiają jakby było pewne. A potem będzie płacz, ryk, zgrzytanie zębów i pretensje do zarządu, że dali dupy.
1
@kuz równie dobrze na tym spotkaniu mogą się nie dogadać co do detali i wszystko pójdzie jak krew w piach.
0
Calma, calma.
EWENTUALNE spotkanie to nie transfer.
0
@Chwytliwy wróci to trudno. Jeden z naszych będzie i tyle. Prawdę powiedziawszy mam trochę syndrom somsiada - wolę żeby był u nas, niż żeby miał go ktoś inny
0
Ta, ostateczna ofensywa. Dobra. A jak się nie uda to koniec? Przecież dopiero ten Achraf po arabsku mówił, ze Bartomeu będzie walczył do upadłego.
Śmierdzi to na kilometr.
0
@Chwytliwy ale Rac1 to akurat o Neymarze mówi cały czas, nie od dziś xd
0
@Striker u je dzwoni znowu ten telefon dzwoni ☎️☎️☎️
0
@szkutnik91 ty jesteś ten nowy w zastępstwie za @BarcaInfo ? :D
0
@ViscaBarca123 no dzisiaj już dali nagłówek, że Neymar wraca do hiszpańskiego klubu. Calma.
0
@FCMichalo jakaś brazylijska stacja chciała wykupić Ligue 1, ale postawiła warunek: zapewnienie, że Neymar nie odejdzie z PSG. To bylo z rok temu. Oczywiście, o ile ta historia nie była fejkiem