BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Najwyżej ocenieni zawodnicy w tym sezonie według whoscored:
1. R. Lewandowski -- 8.45 (Bayern Munich)
2. K. Benzema -- 8.20 (Real Madrid)
3. G. Moreno -- 8.16 (Villarreal)
4
Ależ czarnoksiężnik boiskowy.
0
@mientusek1407 a poprosił czy powiedział daj?
16
@Pawelec7 Grenada gra w LaLidze i w rozgrywkach reprezentacyjnych. To są dopiero piłkarze.
2
@Lingvo18 śmieszne prowokacje ;DD
0
Neymar w Realu? Te zdjęcia mówią wszystko. Deal done?
0
@Suzu Ronaldo 3 bramy
2
Wybory się zbliżają i Stonoga znów pojawił się w internecie.
Ciekawe co nam zapoda w niedzielny, październikowy wieczór.
0
@student97r to jest taki dziwny przepis. Jeśli Reus strzeliłby bramkę z karnego, nawet z ter Stegen przed linią i z wybiegającymi obrońcami - wszystko byłoby okej.
Zakładając, że Reus strzela tego karnego, a sędzia nakazuje powtórzyć karnego, bo ktoś wbiegł w pole karne i później Reus przestrzela - znów hur bur UEFAlona. Ciężkie są te przepisy, bo nie są egzekwowane. Z drugiej strony zanim piłkarze nauczyliby się jak wykonywać te karne i jak się przy nich zachować - kupa czasu upłynie i praktycznie przy każdym karnym byłaby powtórka.
1
@student97r a ja widziałem pełno komentarzy na temat tego karnego ter Stegena. Hur dur przepisy, UEFAlona, po co przepis którego się nie przestrzega.
0
O! Szaliki Barca Polska. Ciekawe czy to ktoś stąd.
89
I tak to się wiodło w tej Barcelonie temu chłopcu. 603 bramki, 242 asysty w 687 meczach.
0
@FafitFCB nie ten sam gościu zrobił montaż z Neymarem? Że niby wideo na powitanie w Barcelonie.
7
@BigShaq a tutaj są reakcję z lipca. Z YT, IG i Twittera.
9
@bias ty się nie zgadzasz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. To nie jest liczba followow ani obserwujących, tylko LICZBA REAKCJI POD POSTAMI. Najwięcej reakcji ma Barcelona, czyli robią najwięcej szumu w socialach.
Juz to tłumaczyłem raz, że liczba followow nie ma tutaj większego znaczenia skoro większą aktywność jest pod postami Barcelony.
26
Uwaga, uwaga.
Dwa dni temu ktoś tutaj spinał dupę, że Real jest mocno przed nami w socialach.
Otóż nie. A to tylko sam Twitter. :)
https://x.com/marcelobechler/status/1173881589656367104
@Xavifcb6 o Ciebie chodzi
0
@Gibbon_FCB co???
17
Hajto i Skokowski na majku dziś. Ja pieprze.
8
16 latek piłkarzem miesiąca w Ligue 1.
5
Ależ akcja Vadisa! Co to był za piłkarz. Ta bramka z Realem przy Łazienkowskiej. Piękne czasy.
https://x.com/Numer10L/status/1173241590229458946
0
@tadzik447 niezłe tytuły, nie da się zaprzeczyć.
0
@tadzik447 gosciu, w co ty bedziesz na nim gral? Tak z ciekawosci.
PS. wiem, ze lepiej miec lepszy komputer niz slabszy
3
@Katalonbar talentazo. Niech gra jak najwięcej i oby nie odszedł w zimie. Tam będzie miał szansę zagrać cały sezon, a transfer gdzieś "wyżej" może mu nie gwarantować gry.
4
@Xavifcb6 ale ta firma jest na topie w socialach. Ma najlepszą klikalność. Ludzie odwracają się od klubu, dlatego cały czas kliknięcia rosną.
To, że mamy mniej followow na IG czy Twitterze nie zależy od zarządu. Mają przekupić ludzi, żeby dali followa? Albo przekupić ludzi, którzy nie używają tych socialow żeby założyli konto i dali followa?
Sociale w Barcelonie robią dobrą robotę. Pokazują dużo. Jest dużo materiałów. Dostosowują się do trendów. Ale jak się nie ma o co przypieprzyc do zarządu to się przypieprzy do takiej pierdoły.
@krzychu1526 trzeba mieć trochę oleju i rozeznania w temacie żeby to zrozumieć.
1
@damianex10 w domu Jerzego Brzeczka słuchać huk otwieranego szampana.
0
@MesQueUnClub96 kurla, w Napoli to się mu potrafi przestawić w głowie rano, nie to co w kadrze. Pewnie dlatego, że tam więcej płacą.
3
@Xavifcb6 ma więcej followow, ale sumując wszystkie reakcje, like, podania dalej - nie ma równych dla nas. Co miesiąc można znaleźć na tt grafiki podsumowujące jakie media klubowe mają największą aktywność i jesteśmy tam na przodzie.
I nie wiem co zarząd ma do socialow? To ich wina, że ewentualnie mało ludzi klika w serduszka.
0
@MesQueUnClub96 i tak, i nie. Ludzie będą oglądać żeby zobaczyć Polaków - tacy wiecie, niedzielowcy. Zobaczą bo akurat leci, a jeszcze polak gra to panieee.
0
@MichalZZZ zadecyduje walka w oktagonie na FameMMA
0
@Polnar pojedynek między RoKo, a Hajto. Kłócili się większość programu.