2

@Wittgenstein podczas. Tak jak Rojo podczas meczu.
A tak poważnie to nie wiem, przepraszam.

0

@IAmBackCules git, dzięki za info. Wypłata wlatuje to pomyślę, zeby wymienic i mieć spokojniejszą głowe.

0

@IAmBackCules nie, nie podkręcałem. Ogólnie kiedyś miałem w to wywalone, ale jak kumpel przesadził trochę to stałem się bardziej czujny.
Ani razu się nie wyłączył, gierki chodzą dobrze (nie gram w jakieś superanckie cool totalne tytyłu, także nie dziwne). Jedyne co mnie martwiło, że grając w csa szybko dobija do 58/63 stopni i mam pełne gacie. Nie jest znów to super drogi procesor, ale jak kupowałem kilka lat temu za własną kase za małolata było coś i szkoda głupio rozpieprzyć, skoro jeszcze daje rady.
Dzięki za odpowiedź. A jaka powinna być taka "normalna" temperatura podczas przeglądania internetu czy coś? Po prostu jak używam, bez katowania go tytułami jakimiś.

1

@msmsms i raczej nigdy tutaj nie zawita, co sam mówił.

0

@IAmBackCules sprawa ma się tak: jaka jest taka normalna temperatura procesora np. podczas grania w coś. Wiem, że banalne pytanie, ale patrząc na necie jest pełno sprzecznych informacji. Na stronie intela piszą, że max 72 stopnie, później na innym forum, że dopóki nie ma 80 luźno. Gubię się totalnie w tym. i7-3770k

0

Potrzebny jakiś miły pan lub pani co zna się na komputerach. Mam kilka pytań, a w googlach co temat to inna odpowiedź.

0

@Socjopata jak dziś Arsenal? Przejażdżka po United?

1

@damianex10 ooo tak tak. Takiego dryblasa, a nie pizdryka.

0

@Phatro innej. ;(

0

Dobry, ja w sprawie pumy

2

@SeeleyBooth mecz drużyn Pique. Prezydent Barcelony, właściciel Andorry. To jest to.

4

Piqué - człowiek wielu talentów. Teraz pokazuje jak być mediatorem.
https://x.com/neurophate_/status/1178617214754271235

4

Ale dziś dzień do dupy. Nie dość, że poniedziałek to jeszcze pogoda świruje, ciśnienie niskie i chce mi się spać. A do 15 daleko.m

4

@Danny Gaucho byłem z siebie dumny, że tego nie widziałem.

2

@SeeleyBooth najlepiej niech zostanie w Barcelonie podczas przerwy.

1

@Commando małopolska, niedaleko Krakowa. Własnych myśli nie słyszę, bo tak szumi wietrzysko.

4

Składy na dzisiejszy hit:


https://x.com/RealSociedadEN/status/1178370835570188288

4

Ależ wieje.
Masakra.

1

O, Lech Wałęsa obchodzi dziś swoje 76 urodziny.

1

Słuchaj Messi, wypłata będzie później bo nie chcą nam zapłacić za wykończeniówkę. Szafa gra?
https://x.com/Blaugranagram/status/1178289353413599233

0

@Colon jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3

Do przerwy 2:0 dla mojego Milanu w meczu przeciw Napoli. 58' Milan 2:3 Napoli.
Kocham football managera.
3 dni później: w lidze mecz z Napoli. 3:0 po dupie. I tak sie wiedzie.

0

@Barca17griezz10 Boniek na selekcjonera.

5

0

@zawsze_barca nie. Dla mnie beznadziejny.

29

Zaśmiałem.



10

Zacnie. Mimo, że nie jest to już ten sam pistolero co kiedys.


8

@MichalZZZ football manager

0

@kenneth99 co to? xd

2

@Rewolucja123 Michał Żuk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?