0

@Chwytliwy friendship ended chyba, co?

2

@Danny Gaucho to prawda, że asystowałeś przy porodzie Zlatana? Wtedy, kiedy Zlatan sam odebrał swój poród.

18

@Rewolucja123 denerwujące są baby zawodników, które się wpieprzaja. Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy żona/partnerka wylewa żale na IG na trenera/klub.

19

Nie śmieje sie, bo to w sumie prawda.


2

@MacieG który z dwójki Semedo, Roberto jest dobry w obronie żeby nam takie połączenie wyszło?

0

Ja pier, ale fart..

0

Dembele mimo to, że znów niecelne podania, niecelne strzały to dał dobrą zmiane. Ożywił grę. Chociaż przy Vidalu to pikuś.

0

@REALmadrid jednak nie widzimy sie w finale LE, w Gdańsku.

0

JAK KRZYCZY SUAREZ "NO, NO, NO, NO"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Valverde ma czerwone gały? Płakał w przerwie? Czy może jakiś magiczny papierosek wleciał?

2

Dembele ma tak charakterystyczny styl dryblingu, że wszędzie bym go poznał po tym.

3

LIVERPOOL XDDDDDDDDDDDDDDDD
3:3 XDDDDDDDD

0

Suarez co za brama

0

Semedo ma lewą noge. Wow.

0

Już abstrahując od tragedii jaka spotkała Lucho to chciałbym żeby wrócił. Nie na stałe, ale chociażby, żeby dograć sezon.
Jego 3 rok wyglądał jak wyglądał, teraz są trochę inni piłkarze, a przecież gorzej już być nie może.

0

@MasterKrzych ta, a zaraz ktoś powie, ŻE "on nie gra na swojej naturalnej pozycji ahahaahbab". Szkoda, że na prawej jest tak samo żenujący.

0

@NGTRX ta, dlatego od razu wszystko w dupe i nie bedzie, że roztrwania przewage.

3

9

To co, finał LE z Realem w Gdańsku? Robimy jakiegoś meeta tam?

0

Najpierw stoi na linii środkowej i nie idzie do przodu. Nie uczestniczy w akcji, gdzie trzeba odrobić wynik.
Ruszył te 4 litery do przodu, to potem wrócić nie potrafi. Semedo jest bezużyteczny.

5

Semedo co dupe zostawił na lini środkowej. Nie można go w przerwie sprzedać?

0

@El dominatore ja właśnie powiedziałem to samo. Niesamowite.

0

@jedrek7000 Salzburg, a nie Inter

0

Najlepsza akcja Semedo w tym sezonie.

0

Ale Conte sie drze.

0

Asamoah co chciał zrobic. xD

22

Spokojnie, zaraz się rozkręci.

0

No, zaczął dobrze ten Lautaro. Chyba go wywołałem do tablicy wcześniej.

0

@damianex10 pamiętam jak byli w grupie z Borussią i Arsenalem. Napoli, BvB i Arsenal mieli po 12 punktów. Odpadło Napoli..
Taki jest już ich los.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?