BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy friendship ended chyba, co?
2
@Danny Gaucho to prawda, że asystowałeś przy porodzie Zlatana? Wtedy, kiedy Zlatan sam odebrał swój poród.
18
@Rewolucja123 denerwujące są baby zawodników, które się wpieprzaja. Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy żona/partnerka wylewa żale na IG na trenera/klub.
19
Nie śmieje sie, bo to w sumie prawda.
2
@MacieG który z dwójki Semedo, Roberto jest dobry w obronie żeby nam takie połączenie wyszło?
0
Ja pier, ale fart..
0
Dembele mimo to, że znów niecelne podania, niecelne strzały to dał dobrą zmiane. Ożywił grę. Chociaż przy Vidalu to pikuś.
0
@REALmadrid jednak nie widzimy sie w finale LE, w Gdańsku.
0
JAK KRZYCZY SUAREZ "NO, NO, NO, NO"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Valverde ma czerwone gały? Płakał w przerwie? Czy może jakiś magiczny papierosek wleciał?
2
Dembele ma tak charakterystyczny styl dryblingu, że wszędzie bym go poznał po tym.
3
LIVERPOOL XDDDDDDDDDDDDDDDD
3:3 XDDDDDDDD
0
Suarez co za brama
0
Semedo ma lewą noge. Wow.
0
Już abstrahując od tragedii jaka spotkała Lucho to chciałbym żeby wrócił. Nie na stałe, ale chociażby, żeby dograć sezon.
Jego 3 rok wyglądał jak wyglądał, teraz są trochę inni piłkarze, a przecież gorzej już być nie może.
0
@MasterKrzych ta, a zaraz ktoś powie, ŻE "on nie gra na swojej naturalnej pozycji ahahaahbab". Szkoda, że na prawej jest tak samo żenujący.
0
@NGTRX ta, dlatego od razu wszystko w dupe i nie bedzie, że roztrwania przewage.
3
Ale van Dijk nawinięty.
https://x.com/FlFAWC2018/status/1179481925007880192
9
To co, finał LE z Realem w Gdańsku? Robimy jakiegoś meeta tam?
0
Najpierw stoi na linii środkowej i nie idzie do przodu. Nie uczestniczy w akcji, gdzie trzeba odrobić wynik.
Ruszył te 4 litery do przodu, to potem wrócić nie potrafi. Semedo jest bezużyteczny.
5
Semedo co dupe zostawił na lini środkowej. Nie można go w przerwie sprzedać?
0
@El dominatore ja właśnie powiedziałem to samo. Niesamowite.
0
@jedrek7000 Salzburg, a nie Inter
0
Najlepsza akcja Semedo w tym sezonie.
0
Ale Conte sie drze.
0
Asamoah co chciał zrobic. xD
22
Spokojnie, zaraz się rozkręci.
0
No, zaczął dobrze ten Lautaro. Chyba go wywołałem do tablicy wcześniej.
0
@damianex10 pamiętam jak byli w grupie z Borussią i Arsenalem. Napoli, BvB i Arsenal mieli po 12 punktów. Odpadło Napoli..
Taki jest już ich los.