BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
Paulinho w tym sezonie: 36 spotkań, 18 bramek i 6 asyst.
Un monstruo.
0
@AmigoBlancos dla mnie to dziwna sytuacja. Valdes, który prawie całą kariere bronił w Barcelonie, każdy go zna, każdy wie jaki ma charakter. Zatrudniają go jako trenera u-19.. I chcą go zwolnić bo zachowuje się nieodpowiednio i średnio idzie młodzieżowej CL.
Nie spodziewali się takich sytuacji przed zatrudnieniem?
0
@kkbarca tak jak napisał kumpel wyżej lub całkowicie zablokuj DMy.
3
Fajny post. Jak ktoś chce zobaczyć całość to musi go otworzyć. Porównanie Ronaldo i Messiego w bezpośrednich meczach między nimi.
https://x.com/MessiClass10i/status/1180201917282226177
1
W zimie jednak transfer?
7
Zaczynamy zabawe.
1
@krzychu1526 internet tego nie przezyje
25
Łukasz Piszczek o Ousmanie Dembele i Jadonie Sancho w FoodTrucku: "Ciężko jest ich porównać, bo obaj potrafią dać ostatnie podanie bardzo dobre. Ousmane był jeszcze bardzo nieprzewidywalny, bo nie wiedziałeś, w którą stronę on pójdzie i to było bardzo naturalne u niego. Nie było widać, że ma lewą noge słabszą w dryblingu niż prawą. Jadon jednak robi wszystko prawą nogą, chociaż pomaga sobie lewą. Ousmane był jeszcze bardziej nieprzewidywalny, ale też dla swojej drużyny. Trzeba było uważać w defensywie, bo czasami niekoniecznie w dobrym momencie wziął się za drybling, tracił piłkę i były kontry."
Krótko i treściwie o Dembele.
0
@krzychu1526 coś się stało? Jakiś wywiadzik?
0
@Suzu Pep w Barcelonie.
4
@jedrek7000 nie ma żadnych stanów. Real wydał oświadczenie, w którym zaprzecza tym plotkom. Ma "dolegliwości żołądkowe".
" U Thibaut Courtois zostało zdiagnozowane i leczone ostre zakażenie przewodu pokarmowego z odwodnieniem i zaburzeniami elektrolitowymi, co uniemożliwiło mu dokończenie wtorkowego meczu z Club Brugge."
29
Piątek na temat "biografii geniusza":
2
@Keriox @Socjopata dobrze gada, co nie?
0
Alba zostaje w Barcelonie. Powołania do reprezentacji Hiszpanii.
Z Barcelony jest tylko Busi.
https://x.com/neurophate_/status/1180053317961109505
0
Dobrze dla Barcelony, że Luis zostaje. Tak samo Leo. Były powołania do Hiszpanii? Może uda się też Albie odpocząć.
0
Manchester United w meczu z AZ nie miało ANI JEDNEGO CELNEGO STRZAŁU. https://prnt.sc/peiuzb
Zburzyć, spalić, zdelegalizować i zbudować od nowa.
0
@Suzu klasyczek
2
Good Morning.
https://pbs.twimg.com/media/EF-SWPIWkAA3R__?format=png&name=small
14
@Janiama a na wyjazdach najgorszy.
47
@bartoszekkk dorosły chłop, raczej nie zgubiłby się w mieście. Zwłaszcza w erze internetu. Cyk telefonik, GPS i już się znajdzie.
28
Całkiem nieźle idzie temu łysolowi.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1179697029280387073
63
Bartra: Z Sahinem w 2016 się wszystko zaczęło.
1
@kuz ta, bo z prawej to każda wrzuta jest światowej klasy, drybling jak Messi, wór pełen asyst i mózg do grania.
7
https://x.com/MessiClass10i/status/1179511320372289537
Mało w tym roku. :P
6
@VamosGirl przecież Ivan nic nie zrobił. Nie żali się, nie strzela fochów, nie pajacuje, ale za to trenuje jak zawsze i jest do dyspozycji trenera.
To, że jego żona pajacuje w socialach nie oznacza, że Chorwat maczał w tym palce.
2
@Faun @MSDCbrzdyk Watzke powiedział, że portfel Auby po tranferze ma sie dobrze, ale za to sam Auba jest smutny bo LM musi oglądać w telewizji.
Auba odpowiedział.
0
@Qlewer o tym samym pomyślałem. Mecz z Interem to było idealne środowisko dla niego. Z Sevillą mecz może wyglądać inaczej i "usługi" Arturo mogą być niepotrzebne.
1
@Chwytliwy o, mam taki sam.
74
Długo na odpowiedź Auby na temat słów Watzke nie trzeba było czekać.
0
@qbuteq jakby to miało znaczenie xD