54

Paulinho w tym sezonie: 36 spotkań, 18 bramek i 6 asyst.

Un monstruo.

0

@AmigoBlancos dla mnie to dziwna sytuacja. Valdes, który prawie całą kariere bronił w Barcelonie, każdy go zna, każdy wie jaki ma charakter. Zatrudniają go jako trenera u-19.. I chcą go zwolnić bo zachowuje się nieodpowiednio i średnio idzie młodzieżowej CL.
Nie spodziewali się takich sytuacji przed zatrudnieniem?

0

@kkbarca tak jak napisał kumpel wyżej lub całkowicie zablokuj DMy.

3

Fajny post. Jak ktoś chce zobaczyć całość to musi go otworzyć. Porównanie Ronaldo i Messiego w bezpośrednich meczach między nimi.
https://x.com/MessiClass10i/status/1180201917282226177

1

W zimie jednak transfer?


7

Zaczynamy zabawe.


1

@krzychu1526 internet tego nie przezyje

25

Łukasz Piszczek o Ousmanie Dembele i Jadonie Sancho w FoodTrucku: "Ciężko jest ich porównać, bo obaj potrafią dać ostatnie podanie bardzo dobre. Ousmane był jeszcze bardzo nieprzewidywalny, bo nie wiedziałeś, w którą stronę on pójdzie i to było bardzo naturalne u niego. Nie było widać, że ma lewą noge słabszą w dryblingu niż prawą. Jadon jednak robi wszystko prawą nogą, chociaż pomaga sobie lewą. Ousmane był jeszcze bardziej nieprzewidywalny, ale też dla swojej drużyny. Trzeba było uważać w defensywie, bo czasami niekoniecznie w dobrym momencie wziął się za drybling, tracił piłkę i były kontry."

Krótko i treściwie o Dembele.

0

@krzychu1526 coś się stało? Jakiś wywiadzik?

0

@Suzu Pep w Barcelonie.

4

@jedrek7000 nie ma żadnych stanów. Real wydał oświadczenie, w którym zaprzecza tym plotkom. Ma "dolegliwości żołądkowe".
" U Thibaut Courtois zostało zdiagnozowane i leczone ostre zakażenie przewodu pokarmowego z odwodnieniem i zaburzeniami elektrolitowymi, co uniemożliwiło mu dokończenie wtorkowego meczu z Club Brugge."

29

Piątek na temat "biografii geniusza":

2

@Keriox @Socjopata dobrze gada, co nie?

0

Alba zostaje w Barcelonie. Powołania do reprezentacji Hiszpanii.
Z Barcelony jest tylko Busi.
https://x.com/neurophate_/status/1180053317961109505

0

Dobrze dla Barcelony, że Luis zostaje. Tak samo Leo. Były powołania do Hiszpanii? Może uda się też Albie odpocząć.

0

Manchester United w meczu z AZ nie miało ANI JEDNEGO CELNEGO STRZAŁU. https://prnt.sc/peiuzb

Zburzyć, spalić, zdelegalizować i zbudować od nowa.

0

@Suzu klasyczek

2

14

@Janiama a na wyjazdach najgorszy.

47

@bartoszekkk dorosły chłop, raczej nie zgubiłby się w mieście. Zwłaszcza w erze internetu. Cyk telefonik, GPS i już się znajdzie.

28

Całkiem nieźle idzie temu łysolowi.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1179697029280387073

63

Bartra: Z Sahinem w 2016 się wszystko zaczęło.


1

@kuz ta, bo z prawej to każda wrzuta jest światowej klasy, drybling jak Messi, wór pełen asyst i mózg do grania.

7

6

@VamosGirl przecież Ivan nic nie zrobił. Nie żali się, nie strzela fochów, nie pajacuje, ale za to trenuje jak zawsze i jest do dyspozycji trenera.
To, że jego żona pajacuje w socialach nie oznacza, że Chorwat maczał w tym palce.

2

@Faun @MSDCbrzdyk Watzke powiedział, że portfel Auby po tranferze ma sie dobrze, ale za to sam Auba jest smutny bo LM musi oglądać w telewizji.
Auba odpowiedział.

0

@Qlewer o tym samym pomyślałem. Mecz z Interem to było idealne środowisko dla niego. Z Sevillą mecz może wyglądać inaczej i "usługi" Arturo mogą być niepotrzebne.

1

@Chwytliwy o, mam taki sam.

74

Długo na odpowiedź Auby na temat słów Watzke nie trzeba było czekać.


0

@qbuteq jakby to miało znaczenie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?