0

Rakitić wyszedł w podstawowej 11 tylko jeden raz, na sześć meczów. Teraz jest 7 mecz, a on nie dostaje powołania. Przekaz jest jasny.
Nadchodzi zmiana warty. Transfer zimą?

0

Navas co porobił.

0

@cules100pro bo na 1 nie zasługuje.

11

@MontelQ teraz tak, ale jak mu przeskoczy coś w glowie kiedys - polski KdB.

6

Oj tak, nowy maestro!


1

@FCBeSeM 13 sierpnia 1999 rok. No tak, miesiąc temu skończył 20 lat, ale już ma prawie 21 lat.
Manipulacja faktami. (:
A Aleña miał iść na wypożyczenie - tego chciał klub, ale sam zawodnik zablokował ruch.

0

@Encore to w drugą strone. Niech strzela Haller. :v

0

United stabilnie - znów w plecy. Oby Rashfordzik coś strzelił, jakiś karniaczek.

10

@Kapitan hawk Izak - gracz csa, w wolnym czasie strzela bramki dla RSSS.

0

@Khajio Bayern, reprezentacja Niemiec, a nawet po tych przygodach będzie miał wciąż wiele przed sobą. No chyba, że zostanie Wengerem, tylko, że w Bayernie.

0

@Khajio może nie kilka, ale z sezon/dwa. Moim zdaniem wszystko zależy od tego, co się będzie dziać w Bayernie. Pewnie rzucą od razu na niego sidła, bo jak to Bayern - kładzie łapy na młodego Niemca. :v

0

@Chwytliwy oo, Fabian Ruiz, tak mi mów.

1

@Suzu a czy on będzie zainteresowany? Realowi odmówił, więc równie dobrze może i nam. :((

0

Dramatycznie wygląda Real na Ramón Sánchez Pizjuán. Coś jak my niedawno na Anoeta lub Balaidos.


0

"W nienawiści do Liverpoolu. Tak zostałem wychowany" - mimo tego, dzisiaj trzymam kciuki za ekipe Kloppa. Oby zgniotła Chelsea z 3/4 do jaja. Najlepiej 3 bramki Salaha i 2 asysty TAA. :v
https://prnt.sc/p9e8e2

4

Polaki rodaki.


6

@A_Gomesinho_21 Ansu Fati: 2 bramki i asysta
Messi: jajo.
Taka jest prawda futbolu.

1

@zadafcb wiem. Chociaż mam wrażenie, że jego forma ostatnio "wzrasta" i przebija sam siebie Nelsinho.

9

@A_Gomesinho_21 głos rozsądku. Wreszcie ktoś się odważył powiedzieć to głośno.

1

@Kapitan hawk no i gitara siema, powiedzial jak jest.

0

@Coutinho007 prawie, tylko Dembele sie musi jeszcze poskładać u lekarza.

1

@Barca_Big_Moment nie ma już eliminacji do LM za 4 miejsce w lidze. Od razu jesteś zakwalifikowany.

9

Patrząc na to jaką świetną dyspozycję ma ostatnio Semedo, a Roberto to przecież pomocnik to może czas na mecz dla Wague?
Przecież gorzej od Semedo się już nie da.

19

4 lata temu. Ale ten czas leci. I ta mina Pepa... Coś niesamowitego.


0

@Drzakubs raczej nierealne, póki co.

0

gdzie ja trafilem.. przepraszam


0

@kenneth99 ani razu nie slyszalem tej piosenki. Co to?

0

@Encore jakiś niebezpieczny gangster.
Nie wiem.

0

@Encore Ernesto Valverde, trener Barcelony

16

Zamkną go?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?