BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitić wyszedł w podstawowej 11 tylko jeden raz, na sześć meczów. Teraz jest 7 mecz, a on nie dostaje powołania. Przekaz jest jasny.
Nadchodzi zmiana warty. Transfer zimą?
0
Navas co porobił.
0
@cules100pro bo na 1 nie zasługuje.
11
@MontelQ teraz tak, ale jak mu przeskoczy coś w glowie kiedys - polski KdB.
6
Oj tak, nowy maestro!
1
@FCBeSeM 13 sierpnia 1999 rok. No tak, miesiąc temu skończył 20 lat, ale już ma prawie 21 lat.
Manipulacja faktami. (:
A Aleña miał iść na wypożyczenie - tego chciał klub, ale sam zawodnik zablokował ruch.
0
@Encore to w drugą strone. Niech strzela Haller. :v
0
United stabilnie - znów w plecy. Oby Rashfordzik coś strzelił, jakiś karniaczek.
10
@Kapitan hawk Izak - gracz csa, w wolnym czasie strzela bramki dla RSSS.
0
@Khajio Bayern, reprezentacja Niemiec, a nawet po tych przygodach będzie miał wciąż wiele przed sobą. No chyba, że zostanie Wengerem, tylko, że w Bayernie.
0
@Khajio może nie kilka, ale z sezon/dwa. Moim zdaniem wszystko zależy od tego, co się będzie dziać w Bayernie. Pewnie rzucą od razu na niego sidła, bo jak to Bayern - kładzie łapy na młodego Niemca. :v
0
@Chwytliwy oo, Fabian Ruiz, tak mi mów.
1
@Suzu a czy on będzie zainteresowany? Realowi odmówił, więc równie dobrze może i nam. :((
0
Dramatycznie wygląda Real na Ramón Sánchez Pizjuán. Coś jak my niedawno na Anoeta lub Balaidos.
0
"W nienawiści do Liverpoolu. Tak zostałem wychowany" - mimo tego, dzisiaj trzymam kciuki za ekipe Kloppa. Oby zgniotła Chelsea z 3/4 do jaja. Najlepiej 3 bramki Salaha i 2 asysty TAA. :v
https://prnt.sc/p9e8e2
4
Polaki rodaki.
6
@A_Gomesinho_21 Ansu Fati: 2 bramki i asysta
Messi: jajo.
Taka jest prawda futbolu.
1
@zadafcb wiem. Chociaż mam wrażenie, że jego forma ostatnio "wzrasta" i przebija sam siebie Nelsinho.
9
@A_Gomesinho_21 głos rozsądku. Wreszcie ktoś się odważył powiedzieć to głośno.
1
@Kapitan hawk no i gitara siema, powiedzial jak jest.
0
@Coutinho007 prawie, tylko Dembele sie musi jeszcze poskładać u lekarza.
1
@Barca_Big_Moment nie ma już eliminacji do LM za 4 miejsce w lidze. Od razu jesteś zakwalifikowany.
9
Patrząc na to jaką świetną dyspozycję ma ostatnio Semedo, a Roberto to przecież pomocnik to może czas na mecz dla Wague?
Przecież gorzej od Semedo się już nie da.
19
4 lata temu. Ale ten czas leci. I ta mina Pepa... Coś niesamowitego.
0
@Drzakubs raczej nierealne, póki co.
0
gdzie ja trafilem.. przepraszam
0
@kenneth99 ani razu nie slyszalem tej piosenki. Co to?
0
@Encore jakiś niebezpieczny gangster.
Nie wiem.
0
@Encore Ernesto Valverde, trener Barcelony
16
Zamkną go?