1

@Grubson06 to akurat nic dziwnego. To że Neymar odchodzi jest wiadome. A taki news nie mówi nam gdzie. ;(

0

@SinMistico a jednak XD


0

@kkbarca nie widzę PSG idącego nam na rękę

0

@SinMistico coś czytałem, że są kumple z Leonardo. Moze po to go ściągnęli.

0

@kkbarca no bo chcą go wepchnąć do Paryża żeby było taniej?

1

@SinMistico to on. Jak widać, pracuje w pocie czoła.

5

@krzychu1526 profil Wałęsy na Twitterze albo IG to jest skarbnica. Widzę go w tych okularach i koszulce konstytucji to chce mi się śmiać.

22

@kkbarca dla nich do wykupu tylko klauzula. Niech Bayern upada na ten głupi ryj jak najszybciej.

0

@MesQueUnClub96 w Małopolsce.

1

Ostrzegam dalej. Trzymajcie się świry.
Uwaga! Dzis i w nocy (12-13/08) przewidywane burze z gradem i lokalnie silny wiatr. W trakcie burzy znajdz bezpieczne schronienie. Jesli mozesz - zostan w domu.

10

@Wilczeq znów ten makaroniarz. Co on pieprzy.

0

@Aerox Mariano xDDD

0

@4drian0 to jakiś syf. Pedrerol podał, że Neymar jest bardzo blisko Barcelony. Ale potem powiedział też, że Real nie składa broni.

0

@matirix20 grasz na 2 rozgrywających? Działa to? Ja zawsze wolę jakiegoś rozgrywającego z tyłu, mezzalle i długodystansowca. Ewentualnie kogoś od przecinania akcji, mezzalla i długodystansowiec.

0

@4drian0 widzę tylko 2 posty, że Pedrerol mówi "że Neymar jest bliżej Barcelony niż kiedykolwiek". Chyba, że LR się znów pieprzu nie pokazuje.

0

Ta, ale infa o tym, że Real nie rezygnuje z walki to nikt nie poda.

1

@IronSanHybrid u je dzwoni znowu ten telefon dzwoni

5

I tak się żyje w realiach Realu Madryt.


6

Ta, grubas. Niby calma, calma, a wali streama.


0

@Ghotti no właśnie jego ostatni tweet to coś o meczu wczoraj.

8

@Felippe96 bo rzeka nie jest ta sama, a nie dlatego "że nie robi się dwa razy tego samego".

0

@Socjopata pokaz. Nie wiem pod którym tweetem.

0

@sebasek99 albo w gałe na ogródku podczas gryla rodzinnego.

0

@Chwytliwy no wejście Rashforda do drużyny. Też wszedł z buta.

0

@masq 2021 a co?

0

@Chwytliwy Rashford?

0

@BarcaInfo liczenie Rafinhi w kadrze. Niech go oddadzą za darmo.

10

@qbsonFCBarca dupa, nie wojownik. Marian Paździoch to oszust, menda i złodziej z łysą małpią czaszką jest.

0

@Katalończyk 99 bo dopłacają do pensji Messiego.

1

@Shad Michał Pazdan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?