BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grubson06 to akurat nic dziwnego. To że Neymar odchodzi jest wiadome. A taki news nie mówi nam gdzie. ;(
0
@SinMistico a jednak XD
0
@kkbarca nie widzę PSG idącego nam na rękę
0
@SinMistico coś czytałem, że są kumple z Leonardo. Moze po to go ściągnęli.
0
@kkbarca no bo chcą go wepchnąć do Paryża żeby było taniej?
1
@SinMistico to on. Jak widać, pracuje w pocie czoła.
5
@krzychu1526 profil Wałęsy na Twitterze albo IG to jest skarbnica. Widzę go w tych okularach i koszulce konstytucji to chce mi się śmiać.
22
@kkbarca dla nich do wykupu tylko klauzula. Niech Bayern upada na ten głupi ryj jak najszybciej.
0
@MesQueUnClub96 w Małopolsce.
1
Ostrzegam dalej. Trzymajcie się świry.
Uwaga! Dzis i w nocy (12-13/08) przewidywane burze z gradem i lokalnie silny wiatr. W trakcie burzy znajdz bezpieczne schronienie. Jesli mozesz - zostan w domu.
10
@Wilczeq znów ten makaroniarz. Co on pieprzy.
0
@Aerox Mariano xDDD
0
@4drian0 to jakiś syf. Pedrerol podał, że Neymar jest bardzo blisko Barcelony. Ale potem powiedział też, że Real nie składa broni.
0
@matirix20 grasz na 2 rozgrywających? Działa to? Ja zawsze wolę jakiegoś rozgrywającego z tyłu, mezzalle i długodystansowca. Ewentualnie kogoś od przecinania akcji, mezzalla i długodystansowiec.
0
@4drian0 widzę tylko 2 posty, że Pedrerol mówi "że Neymar jest bliżej Barcelony niż kiedykolwiek". Chyba, że LR się znów pieprzu nie pokazuje.
0
Ta, ale infa o tym, że Real nie rezygnuje z walki to nikt nie poda.
1
@IronSanHybrid u je dzwoni znowu ten telefon dzwoni
5
I tak się żyje w realiach Realu Madryt.
6
Ta, grubas. Niby calma, calma, a wali streama.
0
@Ghotti no właśnie jego ostatni tweet to coś o meczu wczoraj.
8
@Felippe96 bo rzeka nie jest ta sama, a nie dlatego "że nie robi się dwa razy tego samego".
0
@Socjopata pokaz. Nie wiem pod którym tweetem.
0
@sebasek99 albo w gałe na ogródku podczas gryla rodzinnego.
0
@Chwytliwy no wejście Rashforda do drużyny. Też wszedł z buta.
0
@masq 2021 a co?
0
@Chwytliwy Rashford?
0
@BarcaInfo liczenie Rafinhi w kadrze. Niech go oddadzą za darmo.
10
@qbsonFCBarca dupa, nie wojownik. Marian Paździoch to oszust, menda i złodziej z łysą małpią czaszką jest.
0
@Katalończyk 99 bo dopłacają do pensji Messiego.
1
@Shad Michał Pazdan.