0

@bartoszekkk gdyby Liverpool grał tak jak Barcelona to ich wrzutki nie byłoby takie skuteczne. A wcale Roberto, a zwłaszcza Alba nie ma masy asyst.

0

Szybko poszło. Szkoda, że nie Salah.

0

@Transu96 Arnold na Salaha I 0 z tyłu. Najlepiej 3x powtórzyć to.

0

@kenneth99 a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Przynajmniej będzie się z czego pośmiać.

3

@Makalu biedne nastolatki. Dlaczego odwołali? Podali powód?

1

@Gaucho widziałem. Tylko, że więcej jest tych które potrafi zepsuć. Minie świetnie 2/3 rywali i potem poda pod nogi przeciwnika.
Nie wątpię, że gość ma predyspozycje do niszczenia, ale jak się nie wyzbędzie tej niedokładności to na 10 takich akcji 2 będą zwieńczone asystą/bramką.

1

@barcanawieki gratuluję. Za którym razem?

5

@Gaucho na treningu można. W meczu jak już zrobi coś pięknego to wypieprzy piłkę w trybuny. :v

1

@MrShakira czekaj zadzwonię do Unaia

4

Dembele dodał zdjęcie na instastory, gdzie życzy Sane szybkiego powrotu do zdrowia.

1

@Socjopata majstersztyk. Nie ma co ukrywać.

0

@zander ig Neymara

0

Masz świetną ligę. Są w niej najlepsze drużyny świata. Dodatkowo pojawia się coraz więcej mocnych ekip poza "święta 3". Masz niezłą reprezentacje. No i masz totalny burdel "u góry", gdzie liga nie może się dogadać ze związkiem i robią sobie ewidentnie na złość.
Hiszpania.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1159821748625379328
LaLiga wydała komunikat, w którym informuje, że odwoła się od wyroku ws. braku poniedziałkowych meczów. W najbliższy poniedziałek pilne zebranie 42 klubów LaLiga i Segunda. Kluby są wściekłe (mogą stracić $), spekuluje się nawet o strajku i sparaliżowaniu pierwszej kolejki LaLiga

XD

2

@Koqsu21 Santi Cazorla

0

@Arkon no właśnie, cena. Ajax umie w negocjacje, Bayern to sknerusy. Dlatego to nie ma prawa się zdarzyć.
No z Brandtem to ogólnie dziwna sprawa. Dziwię się, że wybrał BvB, ale wobec tego co się dzieje to może zostać mistrzem Niemiec, pograć tam rok/dwa i odejść wyżej.

0

@Arkon Neres już się raczej nie liczy w grze. Kilka dni temu podpisał nową umowę.

0

@Commando nawet tam może Dembele grać, tak jak z Levante

2

Tera to kibicuje temu dealowi bo może Semedo odejdzie.

0

Kojarzy ktoś może czy jest zamiar wprowadzenia na LR #? Takich jak np. na Twitterze albo wykopie.

0

@student97r ja ostro gram. 3x kapitan na Salahu.

0

Nie wiem już, chyba z 3 raz zmieniam te drużynę w FPL. A najchętniej wróciłbym do początkowego skaldu. :v

0

@PawkoFCB przecież jak kupisz sobie Fm19 to teraz na bieżąco gracze aktualizują składy. Za rok też będzie aktualizacja składów, dopiero może po 2 latach być ciężko zaktualizować składy.
A grafiki nie ważne jaka wersja gry działają. Jak masz FM15 to wrzucając logopack/facepack z FM19 to będzie działać.

33

Szokujące informacje na dzień dobry.


1

@Kpaziak nie dodadzą. Ktoś jest kibicem Chelsea, chce pograć Chelsea to musiałby czekać. A tak to bierze Chelsea.
Przecież sprawdzić od kiedy dany trener ma drużynę to chwila moment

1

@michaleu koszulka się pali i koszulka już się dopala. Woodwarda nie ma w domu.

1

@Transu96 mocny atak. Ja wpieprzylem kupę siana w pomoc: Bernardo, David Silva, Ceballos, Mane i KdB.
Jak City nie przejedzie się po WHU to się popłaczę.

0

@Suzu City - West Ham.

32

No, przyjechał bezdomny i dał mi dwa samochody. Pan Stanisław, z Warszawy. A potem wziął i umarł.

0

@Commando to się nadaje na jakiś film. Czy Neymarowi uda się pokonać szejkera? Gdzie zagra Neymar? Ile wyniesie suma jego transferu? W której kolejce się połamie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?