BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@KRIS123 no i co? To powód dla którego ma iść za bezcen?
42
Cieszę się, że Bayern dostaje oklep. Nie cierpię tego klubu.
8
@KRIS123 co? Jak za samego Rakiticia powinniśmy wołać co najmniej 50.
3
Co za dzieciak. Klasa.
0
Brawo Paco! Ładna bramka.
1
Cieszy obecność Weigla na boisku. Bardzo lubię tego zawodnika. Szkoda, że kontuzje trochę pokrzyżowały mu plany bo mógłby grać w lepszym klubie. Oby się odbudował i grał w tym sezonie jak najwięcej.
1
@matirix20 nope. Tylko Eleven w Polsce.
4
Fajna grafika pokazująca statystki Firpo.
0
@Ghandi dla porównania: Barcelona rocznie obraca taką kasą.
0
@Transu96 ban za każdego "moneymara" itd to się kiedyś nauczą.
0
@matirix20 nie dziwię się. Dopiero w tym sezonie eksplodował.
0
@Zip bez sprzedaży Coutinho nie ma tematu Neymara.
3
Powiadomienie z Twittera, walisz jak nigdy bo powiadomienia masz tylko z oficjalnego konta Barcy a czekasz na Firpo. Widzisz to. Smutna buźka. :(
1
@Rewolucja123 i nie będzie u nas. Chociaż dziwne, że na dzień 3 sierpnia jeszcze jest w Ajaxie.
1
@Homeopata8989 Real w zimie był gotów zapłacić klauzulę (50 baniek). Majstersztyk. Śmieszy mnie trochę jak ktoś mówi, że Mendy jest lepszy (pewnie widząc jego 2 mecze z Barceloną, bo kto ogląda Ligue 1? Prawie nikt). Albo, że to jakiś łak.
5
18 milionów za Firpo? Bartomeu za chwilę skończy w pierdlu za te kradzieże.
Kradnie co popadnie, co w rączki wpadnie.
0
@Gappeq nikt im nie każe grać jak napastnicy, ale nie powinni mieć impotencji ofensywnej. W grze do przodu Semedo nie wnosi nic. Żeby to nadrabiał genialną postawą defensywną byłoby to zrozumiałe, ale tak też wali babola za babolem.
Od bocznych obrońców w obecnej piłce wymaga się gry ofensywnej. Rozciąga to defensywę rywala, daje dodatkowe opcje do grania. Nie muszą grać jak napastnicy, ale od czasu do czasu mogą celnie podać w pole karne lub przed, czego Semedo nie robi.
1
@tbas każdy wychowanek jest na poziomie Busquetsa, który wchodził do drużyny. Niektórzy tak myślą.
Zresztą, gdzieś niedawno przeczytałem, że Busquets zrobił krzywdę innym wychowankom - wszedł jako małolat do składu i szybko osiągnął ten prime. Teraz wszyscy oczekują tego od innych wychowanków - wbić się w wieku 21/22 lat na stałe do pierwszego składu i grać jak weteran.
2
@xVENUMx prezentują się fajnie, ale kolor mi się nie podoba. Mógłby być inny.
I nie, nie chodzi o LGBT i te sprawy. Po prostu nie chciałbym chodzić lub grać w różowych butach.
1
@Karakanis Messiego i CR'a to jedynie może Mbappe SPRÓBOWAĆ gonić.
@NeroTFP W Dembele widzę potencjał na piłkarza kalibru Hazarda, może ciut lepszego. I nie chodzi o jego wagę, ale poziom gry.
2
Tego dnia dwa lata temu Barcelonę opuścił Neymar. Brazylijczyk przeszedł do PSG za rekordową kwotę 222 milionów euro.
43
20 lat temu do Arsenalu przybył pan piłkarz. Thierry Henry.
Najlepszy piłkarz e historii Premier League.
8
@Deraxium no i fajnie. A przychodzi mecz i gra jak gówno w ataku. Porównanie takiej gierki treningowej albo strzałów z treningu jest jak.. nawet nie wiem, nie ma sensu i jest głupie.
Semedo nic nie daje w ataku. Basta.
1
Włodarczyk. I wszystko w temacie.
Żeby było jasne: tweet jest z 1 sierpnia, a artykuł z dzisiaj. Nic sam nie wymyśli.
81
To zawieszenie Messiego to najlepsze co mogli zrobić. Nie zagra w 3 meczach towarzyskich, czyli żadna strata dla Argentyny - a dla Barcelony korzyść, bo nie pojedzie na kadrę jesienią.
Za to wróci na pierwsze mecze eliminacji mundialu w marcu.
11
Nie do pomyślenia. Ricardo Są Pinto robi zadymę w samolocie. Pokłócił się z stewardesą i został wyprowadzony przez ochronę. [Ćwiąkała]
15
Ale brodacz.
0
@krzychu1526 ciekawe czy chociaż trzeźwy był pisząc.
https://x.com/ked_90/status/1157372679353229312
1
@damianex10 oglądałem wczoraj ten odcinek!