0

@Janiama dobry film?

1

Do graczy FIFA. Nie uważacie, że jest za dużo ikon w grze? Sam już nie gram, ale patrząc czasem na tt/reddicie przejawiają się ciągle te same ikony. Eusebio, Vieira, Gullit itd, a cała masa jest bezużyteczna.
Z czego to wynika? Nie pasują do silnika gry? Są po prostu za słabe na ten etap rozgrywki, ale wcześniej były używane? Są nieopłacalne (za drogie)?

0

@PatrychoO 1 Kaka, 2 Eto'o, 3 Essien, 5 Guardiola, 7 Hugo Sánchez

0

0

@masq napisał tak. Ale to nic nowego w sprawie Neymara. Każdy kolejny dzień jest ważny i kluczowy.

0

@LuisSalvano dla mnie tak samo. Wisi mi kto to napisze. Ale dziś się wylało szambo, bo jak ktoś napisze to dostaje więcej zielonych niż inni. Posrana sprawa.

2

Tutaj lista nominowanych


16

@damianex10 no nie mógł patrzeć jak koledzy grają. Musiał się odstresować na golfie.

19

Ale przystojniak, chudy byk.


12

@Rewolucja123 the worst trade deal in the history of trade deal maybe ever

11

@ViscaBarca123 i pewnie Romero więcej reakcji pod postem. To trochę jak z @BarcaInfo i innymi. Teoretycznie obie strony podają to samo, ale o jednym jest głośniej (więcej zielonych). Takie to życie jest.

0

@Barcelona92 co tydzień jest ten wazny dzień.

0

@NeroTFP zazdroszczę, chociaż dzisiaj jest bardzo przyjemnie.
Najgorzej jest jak tak poleje trochę, a później to paruje i jest taki zaduch.

0

@VenoM "nie mieliśmy porządnych zmienników dla nich" I kto miał ich zastąpić? Ten znienawidzony tutaj Ivan był naszym najlepszym pomocnikiem, który najwięcej podawał do przodu. Miał najlepsze statystyki w środku. Kto za niego? Arthur, który grał po 60 minut i dyntka? Vidal? Moze Aleña, który jak tylko może to praktycznie zawsze szuka Messiego.
Za Busquetsa kto? Vidal? Vidal sie nie nadaje. Wprowadza burdel na boisku, a na pozycji (zwłaszcza) Busquetsa musi być porządek żeby gra była w miarę płynna.
Kto za Suareza? Munir? Prince? Czy może wariant z fałszywą 9 i Messim na ataku (mecz z Valencią dobitnie pokazał jak to działa).
Najlepiej narzekać na trenera i zawodników zamiast ruszyć główką i ciut pomyśleć. Są wakacje, więc brak myślenia można wybaczyć.

0

@Bagsik88 Coutinho to już przypadek ekstremalny. Wina Valverde.
@MesQueUnClub_87 transfer z dupy. Do teraz nie rozumiem po co ten Malcom przyszedł. Dobrze, że odchodzi. My wyjdziemy na 0, a on sobie pogra.
@shinthps ja to wiem. Przecież sam Malcom podpisując kontrakt (chyba, powinien się domyślić albo ktoś mu podpowiedzieć), że będzie 5 w kolejce do grania w ataku i nie powącha murawy zbyt często. Trzeba to wytłumaczyć innym.
Zwłaszcza, że jak Malcom grał to miał dobre momenty. Momenty, chwilę. Zagrał super przed 20 minut z Villareal, a potem znikł na resztę spotkania.

2

36

Nigdy nie zrozumiem tutejszego kultu adorowania piłkarzy kiepskich, którzy sobie nie radzą w Barcelonie albo takich, którzy grali mało.
Biedny Malcom. Valvderde go zniszczył. Przecież Malcom jest lepszy niż Dembele, a Semedo nie gra tylko dlatego, że Roberto to pupilek trenera.

1

@ściah Casus Malcoma "Jeszcze kilka temu, nawet za czasów " brakuje słowa, chyba chodzi o słowo "lat"

0

@Encore ta, ale potem sky podało też, że Dybała tego nie widzi

0

7

@Skaramuczi 7? Ja naliczyłem 5. 3 na Camp Nou w lidze i 2 na Bernabeu w Pucharze.

1

Stalo sie faktem. Dobry ruch wilków.


0

@Aurik1223 @Rafon gra, tibijka.net

0

@bartoszekkk w takim przypadku równie dobrze mógł przedłużyć kontrakt z Juve, a Stara Dama wówczas mogłaby go wypożyczyć.

0

@piieter jeśli nie chcieli stracić prawa do odkupu zawodnika to i 100 milionów nic nie da.

4

UEFA przygotowała listę młodych zawodników, na których warto zwrócić uwagę w nadchodzącym sezonie.
Jest Puig.
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2616860.html

0

@FCBMati10 no Mina to akurat wtopa za niezłą kasę (jak na Everton), ale Digne i Gomes to jak najbardziej udane i dobre transfery Evertonu. Obaj byli dużym wzmocnieniem.

17

@bartoszekkk odejść z ławki w Juventusie żeby siedzieć na ławce w Barcelonie. Co za różnica? Wybrał opcje, gdzie będzie mógł się przebić do 11 i grać, żeby się rozwijać.

5

Kean w Evertonie, Pepe już w Londynie. I tak się żyje w królestwie zjednoczonym.


0

@TheNekro94 -Dajemy 41 milionów
- Chcemy 45 milionów
- A co powiecie na 41 milionów i 1?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?