BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano co? XDDD 0 bramek w lidze w zeszłym sezonie.
0
@Orlik00 ALE TO IVAN JEST PROBLEMEM W ŚRODKU POLA, VIDAL NA PIVOTA, SPRZEDAĆ RAKITICIA
0
Czekać aż się Rafinha połamie.
0
@patyk_rl to nie jest jedna z największych nadziei. To media go na taką wielką nadzieję kreują bo ma fajne włosy i dobre imię do gry w Barcelonie. @ViscaBarca123 doktor ds. La Masii potwiedzi co cytuję "jest utalentowany, ale jest wielu lepszych od niego".
5
Nie ma Rakiticia, nie ma grania.
3
@patyk_rl a co mieli zrobić z tym, że on nie chciał przedłużyć kontraktu? Pobić i zmusić do zostania?
0
@KorNick nie jest najbardziej utalentowanym juniorem. Pieprzysz glupoty. Ale tak to jest jak się patrzy na to w jaki sposób jest kreowana czyjaś powstać, a nie na to co robi
0
@Geble do Sergio to jeszcze mu daleko, ale na tej prawej obronie widać bardzo, że najszybszy i bardzo zwinny nie jest
6
Mam wrażenie, że Oriol porusza się jakby miał 2 wozy węgla na plecach.
23
2 lata minęły. Cóż to były za czasy.
0
Skład lepszy niż myślałem. Super, że szanse dostają zawodnicy z Barcelony B. I to od pierwszych minut.
88
Szkoda, że życie płata takie figle i Tito nie mógł się cieszyć życiem i trenowaniem Barcelony dłużej. A codziennie masa osób tak jak on przegrywają walkę z chorobą. Abidal to szczęściarz.
Jedno z ściskających za serce zdjęć.
1
@Amok97 ewentualnie jeśli masz możliwość leci na sportowym kanale Polsatu. Nie tych premium. Bodajże na Polsat Sport Extra, ale ręki sobie nie dam uciąć
1
@T_TG @Odesseiron Karol i jego PAOK trafili na Ajax. Będzie okazja żeby zabłysnąć z ciekawym i dobrym przeciwnikiem.
0
@Criss18Barca rudy pieprzy głupoty. Ziemia jest płaska. Wszystko w normie jakby nie patrzeć.
2
@BarcaInfo Correa za 50 baniek. A Milan nie miał jakiś problemów z FFP i musi kombinować przy transferach?
Trochę dla mnie taka, mała legenda FM'a. Cóż to był za wonderkid.
3
Neymar chce odejść - nie trenuje
Bale nie chce odejść, ale Zidane chce żeby odszedł - dobra, nie grasz podczas gierki. Masz gwizdek i rób za sędziego.
No i tak się miewają następcy CR7 i Messiego, kurde.
0
@Lewando House of Cards
0
@Veb1233 o tym, że Rose chce odejść to już chyba 3 rok słyszę. Kierunek United? Czy coś się zmieniło w tym względzie?
37
OJOJ kloc postawiony na Chelsea
0
@dzagos Marcelinho, właśc. Marcelo dos Santos lub Marcelinho Paraíba – brazylijski piłkarz, grający na pozycji napastnika w Boa Ituiutaba.
Piłkarz na trenera? Czemu nie.
24
@Gaucho jest koszmarna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Gaucho wierzyć w to co mówią w zarządzie nie jest najlepszym i najmądrzejszym rozwiązaniem.
45
Myślę, że tym można podsumować dzisiejszy dzień owocny w dyskusje:
https://x.com/Czupo1906/status/1153064930012274690
I tym
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67443696_629920917498425_7342064168071069696_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQnupD8x_47NGz4Gaesy8AiuW6P78UEtehpDbfAHkzSEUmFFDo0bFxK8LauLw5OKW1o&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e66e10b1da3baf7404dec6b5e8b572f9&oe=5DEEC64F
1
@MesQueUnClub_87 ja też. Mam nadzieję, że jak wróci z Kataru to przejmie na sezon chociaż Barcelonę B, przed pierwszą drużyną. Najlepiej jakby poprowadził jakiś zespół w LaLiga, ale o to może być ciężko.
5
@IronSanHybrid gość w dom, lagi som :v
0
Skoro wystartowała Ekstraklasa. Kto waszym zdaniem jako 1 straci pracę? Chodzi o trenerów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TR3YWAY oglądałem. Kryminał w obronie Miny. I co te bramki dały? Nic nie dały. Przegraliśmy. Koniec tematu. Nie masz argumentów to kończ już dyskusje, bo pieprzysz glupoty, których nie umiesz uargumentować.