BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo ciekawe czy jak mu Bartek dupę uratuje to dalej będzie śmiesznym prezydentem w oczach Neymara. :P
0
@czółkovsky a Aleña miał 21 i oddał. Jak będzie trzeba to i Todibo zmieni numer.
23
Czyli de Jong z 21. Ciekawe jaki teraz Aleña?
71
Killer wszedł do gry.
2
Co gość przewidział to nie mam pytań.
17
@Odesseiron dla ludzi nie w temacie idących przez ulicę musi to być bardzo dezorientujące.
4
@MesQueUnClub_87 no właśnie o to chodzi :D
1
@arcziFCB Neymar nagrywa, Neymar.
51
"Jaki legendarny, jaki wywiad. Oświadczam: nie ma żadnego wywiadu. Wywiad wymyśliliście wy - dziennikarze" - szejk zapytany o całą akcję w wywiadem Neymara.
0
@Thierno szkoda poprzedniego sezonu. Cały stracony. Mógł się poddać operacji, ale wiadomo - mądry Polak po szkodzie.
17
Co pograli. Grande Ajax!
0
Zaraz się może okazać, że to "atak hakerski" i ktoś straci dziś pracę. Hehe.
1
@Striker Ty ale on to wstawił. XD Widać, że to Photoshop, ale po co to tam dodał XD
2
@Striker zepsułeś zabawę.
1
@kewin może chodziło, że nie trenował z drużyną tylko indywidualnie na siłowni. Nie ma zdjęć z boiska.
0
@Colon zapytał o sportowców, których nie lubicie.
Ja pytam o waszych ulubieńców (emerytowani, grający, każdy sport). Żeby było trochę trudniej: nie wymieniającie sportowców związanych z Barceloną.
Ja sobie bardzo cenie Morgensterna.
1
@Colon Thomas Müller.
1
@Adey i git. Niech mi się wiedzie w Juventusie. No chyba, że trafią na Barcelonę - wtedy niech robi babola za babolem
0
@Pawelec7 @krzychu1526 @Chwytliwy kto to Romero? Andersen w sumie też. Niemała kasa za nich.
0
@ViscaBarca123 ale dryblas z tego po prawej.
0
@LuisSalvano póki nie ma go klubie to po co sztab miałby brać go na uwagę przy zastanawianiu się nad składem?
0
5 lat temu boski Diego Costa zasilił szeregi Chelsea FC.
Zlatan: "Zazwyczaj nie wracam do klubów, w których już grałem, ale może po zakończeniu kariery mógłbym zostać dyrektorem w Ajaxie."
5
Roberto Soldado podpisał kontrakt z Granadą. We wtorek badania lekarskie.
1
@VamosRakieta przecież nie napisałem tego złośliwie. Do twarzy mu w tej koszulce, naprawdę.
Sama koszulka jest zajebista.
14
Ładnie mu w tej koszulce.
3
@Polnar niby czemu? Bramkarze trzymają się razem (ter Stegen i Neto). Griezmann to Francuz i dobry kumpel Dembele i Sama, więc trzyma się z nimi. Do tego obaj znają język. De Jong habla un poco por hiszpańsku, ale tyle co nic (sam przyznał na konferencji). Po angielsku to raczej z nielicznymi pogada (Roberto, Ivan, MAtS).
62
Przyszłość ujęta w jednym momencie.
0
@Skaramuczi 2 komentarze wyżej :D
8
Gumy balonowe. Tylko z tym mi się kojarzy.
1
@Alan985 tak. Już obowiązują.