0

@BarcaInfo ciekawe czy jak mu Bartek dupę uratuje to dalej będzie śmiesznym prezydentem w oczach Neymara. :P

0

@czółkovsky a Aleña miał 21 i oddał. Jak będzie trzeba to i Todibo zmieni numer.

23

Czyli de Jong z 21. Ciekawe jaki teraz Aleña?


71

Killer wszedł do gry.


2

Co gość przewidział to nie mam pytań.


17

@Odesseiron dla ludzi nie w temacie idących przez ulicę musi to być bardzo dezorientujące.

4

@MesQueUnClub_87 no właśnie o to chodzi :D

1

@arcziFCB Neymar nagrywa, Neymar.

51

"Jaki legendarny, jaki wywiad. Oświadczam: nie ma żadnego wywiadu. Wywiad wymyśliliście wy - dziennikarze" - szejk zapytany o całą akcję w wywiadem Neymara.

0

@Thierno szkoda poprzedniego sezonu. Cały stracony. Mógł się poddać operacji, ale wiadomo - mądry Polak po szkodzie.

17

Co pograli. Grande Ajax!


0

Zaraz się może okazać, że to "atak hakerski" i ktoś straci dziś pracę. Hehe.

1

@Striker Ty ale on to wstawił. XD Widać, że to Photoshop, ale po co to tam dodał XD

2

@Striker zepsułeś zabawę.

1

@kewin może chodziło, że nie trenował z drużyną tylko indywidualnie na siłowni. Nie ma zdjęć z boiska.

0

@Colon zapytał o sportowców, których nie lubicie.
Ja pytam o waszych ulubieńców (emerytowani, grający, każdy sport). Żeby było trochę trudniej: nie wymieniającie sportowców związanych z Barceloną.

Ja sobie bardzo cenie Morgensterna.

1

@Colon Thomas Müller.

1

@Adey i git. Niech mi się wiedzie w Juventusie. No chyba, że trafią na Barcelonę - wtedy niech robi babola za babolem

0

@Pawelec7 @krzychu1526 @Chwytliwy kto to Romero? Andersen w sumie też. Niemała kasa za nich.

0

@ViscaBarca123 ale dryblas z tego po prawej.

0

@LuisSalvano póki nie ma go klubie to po co sztab miałby brać go na uwagę przy zastanawianiu się nad składem?

0

5 lat temu boski Diego Costa zasilił szeregi Chelsea FC.

Zlatan: "Zazwyczaj nie wracam do klubów, w których już grałem, ale może po zakończeniu kariery mógłbym zostać dyrektorem w Ajaxie."

5

Roberto Soldado podpisał kontrakt z Granadą. We wtorek badania lekarskie.

1

@VamosRakieta przecież nie napisałem tego złośliwie. Do twarzy mu w tej koszulce, naprawdę.
Sama koszulka jest zajebista.

14

Ładnie mu w tej koszulce.


3

@Polnar niby czemu? Bramkarze trzymają się razem (ter Stegen i Neto). Griezmann to Francuz i dobry kumpel Dembele i Sama, więc trzyma się z nimi. Do tego obaj znają język. De Jong habla un poco por hiszpańsku, ale tyle co nic (sam przyznał na konferencji). Po angielsku to raczej z nielicznymi pogada (Roberto, Ivan, MAtS).

62

Przyszłość ujęta w jednym momencie.


0

@Skaramuczi 2 komentarze wyżej :D

8

Gumy balonowe. Tylko z tym mi się kojarzy.


1

@Alan985 tak. Już obowiązują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?