4

@Adamski69 i dołożył w tym meczu asystę! Pamiętny mecz z BMG.

16

Atlético miało prezentować Trippiera, ale na impreze wbił się też Hermoso, więc prezentują obu na raz.
[Kręcidło]

9

Dobry transfer Atlético.


1

@Nano22 tylko wtedy nie ma kogo postawić na lewej stronie. Antoine grał tam w RSSS, ale kiedy to było? Coutinho to nie to. Takie ustawienie może fajnie wyglądać jeśli będzie Neymar, bo da nam to jakość z przodu a Brazylijczyk potrafi zapieprzać w obronie równo.Najlepszym rozwiązaniem jest pozbycie się Semedo :v Znika problem z ustawieniem i z samym Portugalczykiem. Zacznie jako podstawowy zawodnik, po miesiącu Roberto "wróci" z środka pola na prawą obronę.
Nawet bez Neymara Valverde rzadko decydował się na 4-2-3-1 (bo to jedyna opcja żeby Dembele grał z prawej, jeśli atak ma być optymalny - z Gryzoniem albo Griezmannem i Messim), ciężko mi to sobie wyobrazić. Chociaż to 4-2-3-1 ratowało nam punkty w meczach z RSSS i RV na początku sezonu, bo i SPH z Sevillą. Valverde chyba nie ma przekonania do tego ustawienia. Gorzej jak przyjdzie Neymar i też będzie katował 4-3-3 sadzając komara na ławie.

1

@Nano22 coś chyba jest źle z zawodnikiem, że wygląda przyzwoicie gdy obok niego jest Dembele. Zwłaszcza, że Dembele sobie radzi bez niego i z prawej strony, i z lewej. Roberto daje sobie radę bez Dembele, kiedy "z prawej" gra Messi.
Ustawiać cały skład pod Semedo, żeby mógł wyglądać jak gość, który nie znalazł się tutaj przez pomyłkę nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem.

0

@Suzu bukmacherzy dają zarobić ludziom. Stawiaj na Europa FC

0

@MatiFCB2000 xDD Name more iconic duo: te stroje i Jankowski

4

@Colon szybszy już być nie może, więc raczej nie.
Do poprawy ma sporo, a skoro przez 2 lata nic się u niego nie polepszyło to nie spodziewałbym się, że nagle będzie umiał grać w piłkę.

0

Chyba Monster zostanie sponsorem Betisu patrząc na kolorystkę tego stroju.


0

@fajny_football "kiedy zagra dobry mecz ładuje na ławie!" - on nie zagrał ani jednego dobrego meczu xD

56

Nie zapomnieli o Kubie.


32

Genialna okładka Przeglądu Sportowego. Piwo dla człowieka, który to wymyślił.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@myscooter Schodził 2 razy z Atletico, Betisem i Villarealem (4 z tych 10 razy). To nie są ogórki. Jak schodził to w przypadku niekorzystnego wyniku wchodzili gracze ofensywni (Aleña, Dembele, Malcom i za takiego uważam Vidala, gdy trzeba gonić wynik - pęd na bramkę, umiejętnie odnajduje się w polu karnym, lubi wejść z drugiej linii) i Rakitic. Nie zawsze grał olśniewająco, dlatego schodził. Arthur to nie jest najlepszy zawodnik do gonienia wyników. Nie często decyduje się na granie do przodu (czego nie można mieć mu za złe, to jego pierwszy sezon w Europie), a za niego w większości przypadków wchodzili zawodnicy ofensywni mający za zadanie gonić wynik/zdobyć decydującą bramkę. W innych meczach jak np z Sociedad (2:1 dla Barcelony) zszedł w momencie, gdzie Barcelona prowadziła i chciała utrzymać wynik (Busquets za Arthura np.). Był przez jakąś część sezonu podstawowym zawodnikiem, ale jeśli grał słabo to schodził. Na Copa grał całe mecze, dawał radę fizycznie - co cieszy i daje nadzieję na jego całe mecze w Barcelonie. Prezentował odpowiedni poziomy, więc był na boisku.

0

@myscooter 6 meczów pod koniec sezonu, potem wakacje. Liga to inna bajka. To jest maraton, a skoro miał problemy (bo miał, dowodem tego są jego krótkie urazy) z mięśniami to przy korzystnym wyniku można było go spokojnie oszczędzać.

3

@myscooter nie rozgrywał pełnych meczów bo nie dawał rady grac całych meczów. To co napisałeś nie ma nic wspólnego z tym, że trzymał się podstawowej 11 w okresie jesiennym. Zaczynał mecze w wyjściowym składzie? Zaczynał. Koniec tematu.

1

@Copernicus tylko 1/3 jest do przodu. Tylko to był najlepszy wynik z pomocników Barcelony.
https://x.com/Riquista/status/1151519776906199041

0

@KamQiX jest straszny ścisk w środku pola teraz. Busquets, Ivan, Frenk, Arthur, Vidal, Aleña, puka Puig. Jest Roberto, który tam zagra.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby według mnie wypożyczyć gdzieś Aleñe na rok. Chłopak powinien grać najwięcej jak to możliwe, a w tym momencie w "kolejce" ma przed sobą 5 zawodników (Busi, Rakieta, de Jong, Arturo I Arthur). Nie wydaje mi się, że pozbędziemy się kogoś z dwójki Ivan/Vidal. Jedynie jeśli naprawdę wejdzie deal za Neymara i będą chcieli do niego włączyć Rakiticia. Ktoś ucierpi na tym, bo będzie brakowało mu minut, ale z drugiej strony - pod koniec sezonu przy problemach brakowało kogoś w tym środku pola. Musieliśmy grać trójka Ivan-Busquets-Vidal. Był Aleña, ale to jeszcze nie jest ten poziom żeby w najważniejszym momencie sezonu grać przeciw trudnym rywalom. Przy takiej 5 taka sytuacja nie powinna mieć miejsca (chyba, że będzie kataklizm z kontuzjami).
Ciężko się kogoś pozbyć bo wbrew opinii publicznej Ivan też ma swoje zalety, tak samo jak Arturo. Twardy orzech do zgryzienia jest z tym środkiem pola. Najlepiej jakby wleciała kosmiczna oferta za jednego z tej dwojki. Taka, której nie da się odmówić. Wtedy problem by się sam rozwiązał. :v

5

Dziwny kierunek. Spokojnie dałby sobie jeszcze radę na poziomie LaLiga. Brak chętnych na niego? Wątpię.
Tak czy siak wypada życzyć powodzenia.
https://x.com/TransferLive5/status/1151552746958598146

0

@Coutinho007 w Paryżu.

0

@Akobz solidarność z Bate do czegoś zobowiązuje. Jak mają dostać po łapach to oba kluby. Braci się nie traci.

27

Do drużyny Barcelony w sekcji koszykarskiej zgłosił się nowy zawodnik. Urodzony lider, ma doświadczenie w sportach drużynowych.


2

@szkutnik91 ta, a Rakitic z rok temu kazał się swoim uczuć francuskiego.
To akurat taki typ newsa (niezależnie od źródła), którym można sobie dupę pocierać.

53

Komu ulżyło bardziej?


4

@Veb1233 ciekawe czy jeśli się go pozbędą to znów z klauzulą odkupu.

0

@WiernyKibic111 byla, ale już nie będzie. Zostanie wycięta.

0

@Copernicus no i proste, ale ludzie mają ból dupska bo nie wybrał Barcelony. Wiadomo - nie wybierasz Barcelony = lecisz na kasę.
Poza tym, przecież od wczoraj wiadomo, że Todibo>de Ligt. :v

40

No tak. Bo w całej tej "akcji" z FaceAppem musiało się to tak skończyć.
https://x.com/mkupczak98/status/1151434888203112449

0

@Chwytliwy nie ma już chyba hajsu. Jakby nie patrzeć to z Frenkiem ponad 200 baniek poszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?