BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Esteban_ Samper wtedy też mógłby zagrać. Może nie legenda, ale gdyby nie zagrał byłoby to niemiłe.
0
W sumie patrząc na przyszłość niektórych zawodników Atletico i ich występy w Realu można powiedzieć, że Real Madryt przegrał z Realem Madryt B.
3
@Kapitan hawk ludzi się kojarzy po avatarze. @Wawrzyszewski ma stary avatar @ViscaBarca123 I przez pierwsze 2 dni myślałem, że nasz spec od telefonów to nowy redaktor.
13
Wszystkie okładki FIFY od roku 2000.
Co ciekawe, Virgil van Dijk jest pierwszym od roku 2000 obrońcą na okładce tejże gry. Ostatnim obrońcą, który miał ten zaszczyt był Sol Campbell.
11
Real Betis sprzedał 45 tysięcy karnetów na ten seozn. Pojemność Estadio Benito Villamarín wynosi 60 720 miejsc.
Niesamowity wynik.
15
Virgil van Dijk będzie na okładce FIFA20. W związku z tym wybrał swoją 5-osobową drużynę (tak jak będzie w nowym trybie Volta) i podzielił się z nią na IG sport.bible.
Znalazło się w niej 2 zawodników Barcelony. VVD wybrał Frenkiego de Jongna, o którym mówi: "Wielki transfer Barcelony, świetny i wyjątkowy zawodnik" oraz Leo Messiego, którego wybór skomentował tak: "Moim napastnikiem będzie Leo Messi ponieważ to jeden z najlepszych piłkarzy, jeśli nie najlepszy".
A cała drużyna wygląda tak: Alisson-VVD-Wijnaldum i Frenkie-Messi.
3
Tabela Bundesligi w stopniach Celsjusza
1
AudiCup będzie transmitowany na stacjach Polsatu. W tym roku w składzie: Bayern, Fenerbahce, Real Madryt, Tottenham.
3
@VamosRakieta bo to nie są brzydkie stroje. Jakby usunąć herb Barcelony z nich i pokazać komuś jako koszulka jakiejś drużyny która ma te same kolory to pewnie byłyby inne zdania. No, ale nie jest w paski i o to się rozchodzi. Dla mnie są okej, nie superowe, ale też były gorsze.
5
@LuisSalvano gość głupoty pisze. Dziwne, że w klubie nikt z tym nic nie robi (albo dostał reprymendę i on ma to w dupie). Dla mnie korzysta na całym zamieszaniu z Neymarem i pisze bzdety żeby sobie dobić followy i like na IG.
0
@karlu105 tak wygląda teraz Twitter. To nie jest żaden błąd. Po wyczyszczeniu ciasteczek powinien wrócić stary wygląd.
0
@krzychu1526 Napoli szaleje.
8
Cristiano niby na ławce, a jednak na boisku.
https://x.com/Brozoholic/status/1154739663766036485
7
Niech w meczach tak pakuje
14
Polska Husaria na ratunek Manchesterowi United
1
@bolinho89 nie oglądam często siatkówki, nie znam się, ale Leona kojarzę bo dużo czytałem na temat tego, że (podobno, nie znam się więc możecie potwierdzić/zaprzeczyć) najlepszy siatkarz na świecie będzie grał dla Polski. Oglądałem wywiad z nim. Bardzo fajny gość. Mówi po polsku, ma żonę Polke, czuje się Polakiem i chce grać dla nas.
Nie widzę w tym problemu, kto nie chciałby być Polakiem?
1
@chavez wpadłem po napisaniu na to, ale jakby to ująć to nie pasuje do narracji. Starałem się
4
@COU_11 nie ma miejsca tu dla niego, ale zawodnik dobry.
0
@student97r nie grałem w tę Fifę, ale patrząc na statystki i jego pozycję to nie jest najlepszą kartą do grania.
4
Vissel Kobe to taki trochę nasz klub filialny. Tylko zamiast wypożyczać tam młodych zawodników to odchodzą tam nasi na emeryturę.
5
@LuisSalvano Uncharted.
1
Dani Ceballos.
https://x.com/outofcontextars/status/1154412892789321728
0
Czyżby jednak?
8
out of context manchester united
https://x.com/OliwierLFC/status/1154355761637711872
38
Pozytywnie i wesoło.
https://x.com/FCBW_A7/status/1154300600613519360
0
Czy wasza praca sprawia wam przyjemność?
0
@Barcelismo no i? Ma grać za darmo dla ukochanej drużyny bo to honor? To jest jego praca. Za to co zarobi będzie żył w przyszłości po zakończeniu kariery. Niektórych ty naprawdę piecze dupa, że piłkarz chce zarobić nie grając w Barcelonie.
0
@Barcelismo co w tym takiego "XD"?
1
@Kvothe07 przepraszam, ale muszę wziąć łyka espresso
3
@Kapitan hawk pójdzie robić prawdę Futbolu.