BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
87
Wojtek to może buc i lubi sobie wypić, ale dobrze mówi.
https://pbs.twimg.com/media/EA_DBVRWsAY29DM?format=png&name=small
3
Szef znęca się nad pracownikiem. Mamy zapis wideo z tego incydentu. Niedługo będzie można się spodziewać wstąpienia na drogę sądową. To niedopuszczalne. - takie słowa miał nieoficjalnie wypowiedzieć Neymar Senior, który próbuje wymusić sprzedaż syna z PSG.
Dotarliśmy do materiału wideo o którym mówi ojciec gwiazdora:
1
@sidzej widzę tego uszatego skurczybyka to mi się kojarzy jedno - jak po wyborach prosił rodziców o zrobienie dla niego miejsca w grobie.
No i w sumie trochę też film jak z żoną czytają komentarze na swój temat.
6
16 minut i 35 sekund czystej poezji.
Lepiej takiego filmu nie da się zrobić. Nie da się.
Leo Messi. The god of the game.
0
@Chwytliwy Marcelino bo ogarnął Valencie. I bardzo imponuje mi to ile wyciska z Getafe Bordalas.
1
@AdrianGajewski2005 najlepsze: ter Stegen, Luis Suarez, Rakitic, Umtiti, Lenglet
najgorsze: Turan, Aleix, Gomes, Denis, Mina (za sam pomysł sprowadzenia go, bo w rozrachunku dobry biznes)
0
@Thierno wreszcie mecze o stawkę. Szkoda, że LaLifa startuje tydzień później niż PL.
4
@AdrianGajewski2005 genialne. Tylko, jest jedno ale. Żeby coś sprzedać to musi być kupujący. To może być problem.
0
@Ghotti @Veb1233 ludzie którzy chcą wywalić Valvderde nie rozumieją, że na rynku nie ma dobrej opcji na zastąpienie go. Selekcjoner Belgii? Jedyny jego sukces większy to ogranie Brazylii na mundialu, gdzie głównie murował i grał z konty. Ogólnie gra z kontry.
Koeman? Niezainteresowany. Trener Ajaxu tak samo (co pokazało przedłużenie umowy). Setien? Fajna gra piłkę, ale bardzo ryzykowne. A Valvderde daje stabilność i wyniki. Z nim na ławce będziemy dużymi faworytami do ligi, do CdR te. Przeklęta liga mistrzów, gdzie 2 razy się zesralismy. Nie ma obecnie lepszej opcji od Valverde, ale niektórzy niezbyt to rozmieniają.
0
@Coutinho007 VVD był lepszym obrońcą. Co nie zmienia faktu, że w momencie transferu też wydawało się, że jest przepłacony.
Może będzie kozakiem w defensywie, ale po zapłaceniu 85 milionów £ będą oczekiwać cudów na kiju. Nie wiem czy Harry takie cuda wyczynić będzie umiał. Zobaczymy co pokaże czas.
3
@hoeniker kupiony nie wiedzieć czemu. To najlepiej opisuje ten transfer.
1
@ollo0 80 baniek za tego gościa. Połowa za grę, połowa za narodowość.
Chora liga.
0
@masq przywoływanie Suareza i Pique, którzy nie mieli konkretnego zmiennika nie jest zbyt dobrym argumentem (Munir za Luisa? Żart - kopiący się Luis daje więcej niż Munir. Wypadł Umtiti, Thomas jest wulkanem jeśli chodzi o zdrowie i mieliśmy 2 stoperów). No bo granie z Leo na 9 wychodziło nam kiepsko.
0
@jacob345 widocznie go nie chcieli. Dziwne. Przecież według LR to kozacki piłkarz, tylko Gargamel go nie lubi i na niego nie stawiał.
0
@vangoor teraz to się cała sekta Malcomowska odpali i będzie płakać, że odszedł.
70
ROMA
1
I cyk. Polak rodak.
1
@macio_944 mnie zawsze w takich przypadkach zastanawia: ile taka osoba wie o powstaniu i ogólnie historii Polski. Często gęsto jak się zapyta taką osobę to się jąka i nie wie za bardzo co mówić.
A najczęściej widać ten patriotyzm na ubraniach itd. wśród nastolatków, którzy w szkole mają historię, więc coś powinni wiedzieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 lepiej żeby został balansując między 1 drużyną, a rezerwami. W pomocy jest duuuuzo zawodników, zwłaszcza, że właśnie (zobaczymy na jak długo) doszedł Roberto. Zostając w Barcelonie B będzie mógł grać (niby 3 liga, ale lepiej grać cokolwiek niż nie grać wcale) i dostawać powołania do pierwszej drużyny.
6
No I mamy nowego prawego obrońcę. Semedo już pewnie trzęsie dupą ze strachu.
0
@monsterrize do Kobe to my oddajmy za darmo, a nie sprzedajemy.
Sprzedać możemy do Evertonu.
0
@Arthur kojarzy mi się z Paulinho. Często atakuje pole karne co skutkuje niezłą liczbą bramek i asyst. Jest zawodnikiem wyżej grającym niż Frenk.
1
Jednak Malcom zapisze się jakoś s historii Barcelony. Póki co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawelec7 totalny zjazd Schurrle
1
Będzie się super spało. Jest chłodno, a powinno być jeszcze chłodniej. Trzeba będzie znów wyciągnąć kołdrę.
1
@Deraxium na niby dali. LOSC dało się w konia zrobić.
1
@Janiama jest Polak. Wiadomo na kogo głosować - Daniego.
7
Wygląda na szczęśliwego.