31

Cieszę się, że Pep dokłada kolejny triumf w Anglii. Oby jak najwięcej tam wygrywał. A licznik zdobytych pucharów rośnie.

0

City duzo farta. Najpierw linia, teraz Walker.

0

Gundogan to ma ze 3 rozmiary większą koszulkę.

1

@Rewolucja123 też tak myślałem jak zobaczyłem powołanych Liverpoolu na rewanż z Barcą :(

8

Składy na mecz City - Liverpool


2

@Dejvv tego 3 nie poznaje. Marlon?

1

@Commando a z Neymarem Juniorem, Neymar Señor i może jakaś jego señorita

5

@Witekk10 na pewno się uczył, ale z drugiej strony tego mógł się nauczyć na pamięć. Fajnie, że się stara jak najszybciej nauczyć języka.

0

@ricardo0705 Betis jeśli nie kupi porządnego napastnika to będzie miał ciężką walkę o 5/6 miejsce, a co dopiero 4.

1

0

@ViscaBarca123 wydaje mi się, że 150 to za mało. Czuje, że pęknie przy nim 200 baniek, zwłaszcza, że to Anglik i kluby z mogą tyle wyłożyć.

3

@PanZagadka śmieszne ; DDDD

5

@BarcaInfo pogchamp, czyli 5 baniek w kieszeni :v

7

@tunczas4 >hurbur Valverde defensywny zgred
>Simeone za niego

0

W sumie będzie piękny dzień dla Firpo. Przywita się z pełnym stadionem.
Pewnie nie zagra.

0

@Fabik87 wysoki jest.

0

@VenoM z drugiej strony może być biała: Roberto, Pique, Lenglet, Alba.

34

¡Hola, señor Firpo!


5

@DonAndrzejos mam nadzieję, że wygra City. Nie mam nic do LFC, ale chcę żeby Pep wygrywał ile się da w Anglii.

0

0

@masq Neto niewiadomą? Czy ja wiem. Bronił bardzo dobrze w czołowej drużynie LaLigi. Uważam, że wymiana go za Jaspera jest okej. Holender chciał odejść, klub mu to umożliwił, sprowadził za niego dobrą alternatywę.

1

@shinthps to też, ale chyba najważniejsze - on poprowadzi Barcelonę w tym sezonie czy się komuś podoba czy nie.
Można go nie lubić i chcieć żeby odszedł, ale skoro został to jako kibic powinno się go wspierać, a nie narzekać i krytykować (zwłaszcza, że jeszcze sezon się nie zaczął).

0

@Wilczeq taki jak w meczach pre-sezonu. Czyli 2 w miarę równe 11, w obu jacyś zawodnicy Barcelony B.

0

@Krystian1899 House of Cards. Niby o polityce, ale myślę, że pasuje do twojego opisu.

1

@JaSzymon Sancho każdy chciałby u siebie. Świetny jest. A jeszcze lepsze było to, że zdecydował się zostać na kolejny sezon w BVB. Bardzo rozsądne zachowanie.
Dla mnie też najprawdopodobniej kierunek Manchester w jego przypadku - obojętnie który.
Z City odszedl bo chciał grać, ale jeśli tak dalej pójdzie to powinien wbić się z miejsca w 11. Pod okiem Pepa może stać się jeszcze większym kocurem. United ma mniej sportowych argumentów, ale mają kasę i mogą mu przedstawić wizję ala "make MU great again" a Ty będziesz najważniejszy w tym.
Trzeba sobie powiedzieć, że na niego może sobie pozwolić tylko kilka klubów bo cena zacznie się od 2 z przodu. City, United, PSG, Real, Barcelona może. Juventus albo LFC nie wydadzą tyle na jednego grajka. Bayern to samo.
Sancho to marzenie każdego w tym momencie.

0

@JaSzymon Hazard, Rodrygo, Vinicius, Kubo, opcjonalnie Isco, Asensio i Díaz. No ciężko byłoby to pomieścić. Nawet jeśli ostatniej 3 Hiszpanów się nie uwzględnia.

8

@Janiama i tak wygra Alves. Pytanie jaką przewagą.

7

Feddek się zblaznil? Nie znałem.


7

Wyłożyć kasę na Sane czy nie wyłożyć?
https://x.com/ReusSZN/status/1157743345441157120

3

@masq bo wcale obaj nie odeszli chcąc grać więcej. Rzeczywiście, po prostu byli za słabi na ławkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?