BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Cieszę się, że Pep dokłada kolejny triumf w Anglii. Oby jak najwięcej tam wygrywał. A licznik zdobytych pucharów rośnie.
0
City duzo farta. Najpierw linia, teraz Walker.
0
Gundogan to ma ze 3 rozmiary większą koszulkę.
1
@Rewolucja123 też tak myślałem jak zobaczyłem powołanych Liverpoolu na rewanż z Barcą :(
8
Składy na mecz City - Liverpool
2
@Dejvv tego 3 nie poznaje. Marlon?
1
@Commando a z Neymarem Juniorem, Neymar Señor i może jakaś jego señorita
5
@Witekk10 na pewno się uczył, ale z drugiej strony tego mógł się nauczyć na pamięć. Fajnie, że się stara jak najszybciej nauczyć języka.
0
@ricardo0705 Betis jeśli nie kupi porządnego napastnika to będzie miał ciężką walkę o 5/6 miejsce, a co dopiero 4.
1
@IronSanHybrid lepiej niech usunie i zrobi nowe.
https://x.com/Ultra_Suristic/status/1157983354161119232
0
@ViscaBarca123 wydaje mi się, że 150 to za mało. Czuje, że pęknie przy nim 200 baniek, zwłaszcza, że to Anglik i kluby z mogą tyle wyłożyć.
3
@PanZagadka śmieszne ; DDDD
5
@BarcaInfo pogchamp, czyli 5 baniek w kieszeni :v
7
@tunczas4 >hurbur Valverde defensywny zgred
>Simeone za niego
0
W sumie będzie piękny dzień dla Firpo. Przywita się z pełnym stadionem.
Pewnie nie zagra.
0
@Fabik87 wysoki jest.
0
@VenoM z drugiej strony może być biała: Roberto, Pique, Lenglet, Alba.
34
¡Hola, señor Firpo!
5
@DonAndrzejos mam nadzieję, że wygra City. Nie mam nic do LFC, ale chcę żeby Pep wygrywał ile się da w Anglii.
0
Kurczaki, ziemniaki
https://x.com/official433/status/1157968612340244480
0
@masq Neto niewiadomą? Czy ja wiem. Bronił bardzo dobrze w czołowej drużynie LaLigi. Uważam, że wymiana go za Jaspera jest okej. Holender chciał odejść, klub mu to umożliwił, sprowadził za niego dobrą alternatywę.
1
@shinthps to też, ale chyba najważniejsze - on poprowadzi Barcelonę w tym sezonie czy się komuś podoba czy nie.
Można go nie lubić i chcieć żeby odszedł, ale skoro został to jako kibic powinno się go wspierać, a nie narzekać i krytykować (zwłaszcza, że jeszcze sezon się nie zaczął).
0
@Wilczeq taki jak w meczach pre-sezonu. Czyli 2 w miarę równe 11, w obu jacyś zawodnicy Barcelony B.
0
@Krystian1899 House of Cards. Niby o polityce, ale myślę, że pasuje do twojego opisu.
1
@JaSzymon Sancho każdy chciałby u siebie. Świetny jest. A jeszcze lepsze było to, że zdecydował się zostać na kolejny sezon w BVB. Bardzo rozsądne zachowanie.
Dla mnie też najprawdopodobniej kierunek Manchester w jego przypadku - obojętnie który.
Z City odszedl bo chciał grać, ale jeśli tak dalej pójdzie to powinien wbić się z miejsca w 11. Pod okiem Pepa może stać się jeszcze większym kocurem. United ma mniej sportowych argumentów, ale mają kasę i mogą mu przedstawić wizję ala "make MU great again" a Ty będziesz najważniejszy w tym.
Trzeba sobie powiedzieć, że na niego może sobie pozwolić tylko kilka klubów bo cena zacznie się od 2 z przodu. City, United, PSG, Real, Barcelona może. Juventus albo LFC nie wydadzą tyle na jednego grajka. Bayern to samo.
Sancho to marzenie każdego w tym momencie.
0
@JaSzymon Hazard, Rodrygo, Vinicius, Kubo, opcjonalnie Isco, Asensio i Díaz. No ciężko byłoby to pomieścić. Nawet jeśli ostatniej 3 Hiszpanów się nie uwzględnia.
8
@Janiama i tak wygra Alves. Pytanie jaką przewagą.
7
Feddek się zblaznil? Nie znałem.
7
Wyłożyć kasę na Sane czy nie wyłożyć?
https://x.com/ReusSZN/status/1157743345441157120
3
@masq bo wcale obaj nie odeszli chcąc grać więcej. Rzeczywiście, po prostu byli za słabi na ławkę.