BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy czemu Photoshop? To zdjęcie z przedłużenia kontraktu.
0
@jedrek7000 kiepski wreszcie robotę znalazł
3
@Wilczeq chyba dlatego, że zamiast napisać Legia wkradła ci się literówka.
1
@BarcaInfo genialne
42
TO JEST MAJSTERSZTYK!!!
41
Ta Barcelona w meczu z Czelsi to tylko kraść potrafi. A Messi coś mówi o sędziowaniu.
4
25 lat temu Bułgaria pokonała Niemców w ćwierć Mistrzostw Świata 2:1 po bramkach Stoiczkova i Letchkova.
52
Nieładnie dokuczać młodszym, Luis. Nieładnie.
https://x.com/iamjoselu/status/1128552746603503617
16
Nie wiedziałam, że grali kiedyś razem. Pochettino & Ronaldinho
1
Zaraz się okaże, że Neymara jest trudniej kupić w Football Managerze niż IRL. :v
0
@Homeopata8989 mnie najbardziej podobają się z sezonu 13/14. 15/16 też były fajne.
26
Różnie z koszulkami domowymi bywa, ale trzeba przyznać, że wyjazdowe od kilku lat nie schodzą poniżej pewnego poziomu.
0
@student97r w innym temacie. Jak wygląda sprawa Chelsea z banem? Mogą kupować? Nie mogą? Już się pogubiłem w tym.
0
@Zip @serunio na tt, polecam
57
O pół roku za późno, panie Milan.
6
Bang, bang. Pistolero na posterunku.
66
Ależ komar. Już widzę jak wjeżdża w Carvajala
0
@Cave Dembele jak był zdrowy to grał prawie cały czas. Jedynie wyjątkiem była wczesna jesień, gdzie dostał po łapach za spóźnianie się. Nikt go nie skreśla.
99
Pasado y presente.
1
@krzychu1526 aż sprawdziłem czy to nie Serunio xD
3
@Esteban_ uj z nim. Neymara przywieziecie?
7
10 lat temu Karim Benzema został zawodnikiem Realu Madryt.
0
@Rewolucja123 wiedziałem, że ktoś to napisze.
5
Kompletnie nie jara mnie ta prezentacja Neto. :/ Trzeba czekać na kogoś "grubszego".
0
@IAmBackCules o! Właśnie! xD
1
@KhazFCB najgłupszy komentarz dzisiaj. Wieje od niego hipokryzją na kilometr.
7
@IAmBackCules to mnie strasznie irytuje. Ludzie myślą, że mes que un club na wzór jakiejś moralnej świątyni postępowania.
1
@Jakchcesz walka z Naizdupem.
18
@Lincolm Coutinho jak zostanie to wyjdzie na to samo. Co za różnica czy ktoś będzie połamanych, czy grał tak jakby go nie było.
1
Niby człowiek wie, ale jednak..