BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@damianex10 mam podobnie. Jeśli pisze o piłce (zwłaszcza felietony itd, niekoniecznie jego tweety) - klasa. Jednak te pierdoły, które często pisze na tt o tym o czym nie ma pojęcia i jeszcze będzie się kłócił z ludźmi (którzy mają często rację i znają się na tym np. Maciek z Kartomanii i akcja z fifą) mnie przeważają. Jego teksty lubię, ale jako osobę nie. Topowy Polski hipokryta.
1
Stanowski w formie! Co za golazo.
https://x.com/Czubiniakk/status/1147996727179382784
Szczerze mówiąc, za każdym razem jak palnie coś głupiego to myślę sobie "to granica, której nie da się przekroczy". Za każdym razem się mylę.
0
@krzychu1526 na lazarskim nie jest kolorowo?
0
@bartoszekkk w ustawieniach zmień opcje. Coś o treściach nieodpowiednich, tak się to jakoś nazywa.
1
@Witekk10 słowo "Neymar" - kliknięcia
1
Tak to było kiedyś. A ja dalej czekam na przelew od Vanny.
2
Mam nadzieję, że w sprawie Malcoma odezwie się nasz zaprzyjaźniony klub z Liverpoolu.
1
Kurde, nie pacz na LR 20 minut i od razu big smokes.
Podtrzymuje swój postulat: MAKE LR GREAT AGAIN!
0
@msmsms mnie irytowało. Bardzo długie i oczy bolą od niego. :(
0
Real:
Ronaldo: who?
2
@Nano22 mmmmmmmm ale będzie banglac
0
@22_LR kij z tym co ile grają. Parodią jest to, że gra tam Katar i Japonia
4
@BarcaInfo 2 lata temu też tak było. Ba, nawet zagrał w pomocy z Betisem w sezonie 17/18, na "10".
0
@AdrianGajewski2005 myślę, że tak bo zagrał tak 2/3 razy i był beznadziejny. Za każdym razem musiał się z ławki podnieść Alba.
8
@Theodore_Bagwell jakoś mnie to nie boli, ale sądząc po twojej reakcji można wywnioskować, że ciebie już tak.
Szczerze mówiąc to mam w dupie co osiągnął, bo wolę patrzeć w swoją przyszłość. To był żarcik, którego nie wyłapałeś.
5
@BarcaInfo wręczali świadectwa w podstawówce?
18
Make LR great again.
3
@BlAugrAnAPolAnd Fernandes? 100 milionów? Aha
0
Jakby wygląda wasza najlepsza 11 z zawodników spoza top4 LaLiga (na postawie ubiegłego sezonu). Oczywiście zawodnicy tylko z ligi hiszpańskiej.
U mnie wygląda to tak:
Vaclik - Navas, Hermoso, Djene, Firpo - Fornals, Lo Celso, Cazorla, Chukwueze - Ben Yedder, Mata
Trochę umowne to 4-4-2, bo Fornals i Lo Celso czują się lepiej w środku wyżej, a Chukwueze to typowy skrzydłowy ścinający do środka, ale to moje, dla mnie jest ok.
1
@skubi99 a ja myślę, że po całym sezonie, na dodatek po Euro wejście w nowy sezon bez odpoczynku odcisnie piętno na jego mięśniach. Przykładu daleko szukać nie trzeba - Arthur wszedł z sezonu w sezon bez przerwy i miał cały czas problemy z mięśniami.
0
@PanRol oby nie. Chociaż.. Polak rodak Milik go posadzi na ławie.
0
@Witekk10 a kiedy wakacje? Zdechnie im podczas sezonu. :/
0
@Danger204 zarejestrują Viniego i Rodrygo do drużyny rezerw i zwolnią miejsca.
0
@PanRol 2 pary dłoni to 20 placów. To jest przekaz. Przekazuje de Jongowi, że w nowym klubie dostanie 20 baniek na rok. Po prostu się chwali.
0
@Rewolucja123 piję kawę i czytam książkę Orłowskiego.
2
Krótkie streszczenie wczorajszego dnia Frenka:
3
@FCBMati10 jest dwóch Hernandezow. Obaj byli w Atlético. Theo po wypożyczeniu w Alaves przeszedł do Realu, a Lucas został. Teraz jeden jest w Bayernie, a drugi w Milanie.
4
@Mns21 mamy 2019 i dalej gra, ale chyba zatracił ten dryg do strzelania bramek.
9
Prawda matury tylko z ust Matiego Borka, prostego chłopaka z Dębicy.
https://x.com/SpanialyChlopak/status/1147231121052176385
0
@l0Messini ja wole taką pogodę do wyjścia ze znajomymi albo na rower.