0

@M4G1K w 19 są 3 motywy: fioletowy - domyślny, jasny - biały, szary - ciemny.
@MesQueUnClub_87 ogolnie to bardziej polecam zagraniczne fora typu https://sortitoutsi.net/forums lub https://www.fmscout.com/forums.html
Ewentualnie jeszcze reddit. To polskie, które wysłałeś jest już na wymarciu.

2

@MesQueUnClub_87 no do tej pory to masa. Całkiem inaczej wygląda gra, interfejs.

0

@jacobFCB racja. Te gre wystarczy kupic raz na dwa lata, bo majac 19 zawsze będzie na necie aktualizacja składów na następny sezon.

3

Premiera Football Managera 2020 będzie 19 listopada!



@matirix20

0

@krzychu1526 szkoda, że mu zbanowali Ronaldo Niedzielan aka Marcina Gortata

4

Ivan tego co nie może wyrobić w meczu wyrobi wracając do domu.
Trzeba trzymać formę.

0

@MesQueUnClub_87 ile zgarniesz?

0

@VamosRakieta maczales w tym palce?

0

@Danny Gaucho ta, widziałem jak się rozal napinał na IG.

8

@heniek168 a mnie się to podoba. Skądś wzięło się hasło Mes qué un club

4

@macio_944 what about jonasz koran mekka?

0

@Transu96 oo nowy Avatar widze

6

1

Xavi na swoim Instastory wyraził wsparcie dla więźniów politycznych.

2

Zacny wynik.


6

0

@Salwik92 zgadzam się, ale będzie w kadrze opcja na numer 9. On, Suarez, a nawet Messi. I gdzie w tym wszystkim Malen? Lawka na rok albo dwa?

0

Tak z innej beczki. Barcelona obserwuje tego Malena, tylko.. Jest Griezmann. Suárez po sezonie ma jeszcze rok kontraktu i nie wierzę, że odejdzie.
To gdzie go zmieścić? Gość murawy nie powącha przy takim stanie kadry.
A zapewne nie spędzi kolejnego sezonu w PSV, tylko odjedzie w lecie.

0

@fortunate_son niby tak, ale ogólnie - ile rodzin znasz? 50?
To w takim przypadku 10% żyje tylko z socjalu.

1

@wierbafcb wiadomo, że niektórym te 500+ pomaga. A innym bardzo szkodzi, bo ktoś za to płaci.

4

@NeroTFP dużo wśród przedsiębiorców patrząc na to co ich czeka.

1

@macio_944 już w sobotę (:

0

Chłop się dostał i już zaczyna robić dymy.


3

0

@sebasek99 14 latki im pokażą co potrafią. No kuźwa xD
Niby będą mieć prawa wyborcze, ale tak mnie na dzień dzisiejszy to smieszy.

3

20

Arthur Melo w pięknej koszuleczce na uspokojenie.


2

@MSDCbrzdyk wygrwa pis to wylew na pis
wygra po to wylew na po
wygra korwin to sie obudzisz bo to sen

0

@krzychu1526



OBY TAK ZROBILI XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?