BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@M4G1K w 19 są 3 motywy: fioletowy - domyślny, jasny - biały, szary - ciemny.
@MesQueUnClub_87 ogolnie to bardziej polecam zagraniczne fora typu https://sortitoutsi.net/forums lub https://www.fmscout.com/forums.html
Ewentualnie jeszcze reddit. To polskie, które wysłałeś jest już na wymarciu.
2
@MesQueUnClub_87 no do tej pory to masa. Całkiem inaczej wygląda gra, interfejs.
0
@jacobFCB racja. Te gre wystarczy kupic raz na dwa lata, bo majac 19 zawsze będzie na necie aktualizacja składów na następny sezon.
3
Premiera Football Managera 2020 będzie 19 listopada!
@matirix20
0
@krzychu1526 szkoda, że mu zbanowali Ronaldo Niedzielan aka Marcina Gortata
4
Ivan tego co nie może wyrobić w meczu wyrobi wracając do domu.
Trzeba trzymać formę.
0
@MesQueUnClub_87 ile zgarniesz?
0
@VamosRakieta maczales w tym palce?
0
@Danny Gaucho ta, widziałem jak się rozal napinał na IG.
8
@heniek168 a mnie się to podoba. Skądś wzięło się hasło Mes qué un club
4
@macio_944 what about jonasz koran mekka?
0
@Transu96 oo nowy Avatar widze
6
Co za banda głąbów...
https://x.com/fallinallinsmxx/status/1183019083408838656
1
Xavi na swoim Instastory wyraził wsparcie dla więźniów politycznych.
2
Zacny wynik.
6
XD
https://x.com/mkupczak98/status/1183480259661967360
3
@wierbafcb nie wiem czemu ale czasem jego wyraz twarzy przypomina mi to
https://res.cloudinary.com/teepublic/image/private/s--IxavhiU1--/t_Preview/b_rgb:ffffff,c_limit,f_jpg,h_630,q_90,w_630/v1524099398/production/designs/2604422_0.jpg
0
@Salwik92 zgadzam się, ale będzie w kadrze opcja na numer 9. On, Suarez, a nawet Messi. I gdzie w tym wszystkim Malen? Lawka na rok albo dwa?
0
Tak z innej beczki. Barcelona obserwuje tego Malena, tylko.. Jest Griezmann. Suárez po sezonie ma jeszcze rok kontraktu i nie wierzę, że odejdzie.
To gdzie go zmieścić? Gość murawy nie powącha przy takim stanie kadry.
A zapewne nie spędzi kolejnego sezonu w PSV, tylko odjedzie w lecie.
0
@fortunate_son niby tak, ale ogólnie - ile rodzin znasz? 50?
To w takim przypadku 10% żyje tylko z socjalu.
1
@wierbafcb wiadomo, że niektórym te 500+ pomaga. A innym bardzo szkodzi, bo ktoś za to płaci.
4
@NeroTFP dużo wśród przedsiębiorców patrząc na to co ich czeka.
1
@macio_944 już w sobotę (:
0
Chłop się dostał i już zaczyna robić dymy.
3
@Criss18Barca nie.
0
@sebasek99 14 latki im pokażą co potrafią. No kuźwa xD
Niby będą mieć prawa wyborcze, ale tak mnie na dzień dzisiejszy to smieszy.
3
XDDDDDD no nie moge @krzychu1526
https://x.com/kochambellarke/status/1183460375880196096
20
Arthur Melo w pięknej koszuleczce na uspokojenie.
2
@MSDCbrzdyk wygrwa pis to wylew na pis
wygra po to wylew na po
wygra korwin to sie obudzisz bo to sen
0
@krzychu1526
OBY TAK ZROBILI XD