5

0

@Transu96 co tam somsiedzie jak tam czyste konto u De Gei?

0

@Buba13 wrócił? Nie trapią go dalej kontuzje?

0

@Transu96 co moge powiedziec jak zawsze liverpool robi mnie w uja
szkoda reki Mane bo bys taki wesoly nie byl

0

Ciężko nie wyjść z nastawieniem jak na Burnley skoro MU przed startem meczu miało punkt przewagi nad strefą spadkową.

0

I jak to United ma wyglądać poważnie?


7

0

niezly Firmino xdd

0

@Transu96 tatata 2 bramki taa, czyste konto liveerpurzu prosz

5

@Encore to jak Dembele

4

Ale kopaninaaaa

0

1

@Veb1233 ciekawe ile

0

@LuisSalvano za co siedziales?

0

W sumie to jestem trochę zdziwiony jak wczoraj zaprezentował się Umtiti. Patrząc na jego ostatnie powroty (Sevilla w zimie) trochę się bałem, że znów będzie wesoło.
Zaskoczył mnie pozytywnie bo zagrał dobrze, mimo, że to tylko Eibar. No i zaliczył świetną interwencje w pierwszej połowie, gdzie zdjął z głowy piłkę napastnikowi Eibar.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Clement dalej wyżej w hierarchii, ale jest napawa optymizmem wczorajszy mecz w kontekście Sama.
https://prnt.sc/pls1sd

3

@th@les bo człapie, ale to akurat nic nowego w jego przypadku bo on tak gra.

2

@myscooter ah, nie doczytalem. My bad. Przepraszam, to sie wiecej nie powtorzy.

1

@wachaFCB a czasem foxsports nie podawalo niedawno, ze Messi chce Ceballosa w Barcelonie?

0

@damianex10 wielka szkoda. Raczej po sezonie dla niego.

0

@Bartek22 o właśnie. Teraz super, zagra kupę w LM i będą pomyje.

1

@Swiatek Semedo na środku obrony. Dalej nie warto czytać.

0

@SeeleyBooth Neymar był dzieciakiem to nic dziwnego, że mu dłużej zeszło niż 28 letniemu mistrzowi świata.
Suarez też miał ciężko przez te sankcje, potem gra na skrzydle (o, jaki zbieg okoliczności).

12

Rafinha i Denis w składzie Celty.


6

@AmigoBlancos akurat od 2 sezonów, gdzie Real gra kupsko totalne. :D
Przecież jakby człowiek się nie przyzwyczaił i przestał przejmować to by się mógł na liniach wieszać.

1

Jaki dzis byl piekny dzien. Zakonczenie najlepsze. Real po dupie, nastolatki wyjastniane na twitterze.
Jaki mamy piekny wieczor.

22

Ta słaba Barcelona znów jest liderem LaLigi.
Najsłabszy początek ligi od lat nie przeszkadza.

0

@krzychu1526 co tam Zidane. Nowy obiekt na twiterze

2

Bezmózg. Miał już żółtą za wjazd taki, zrobił to drugi raz.

3

Bandyta. Nie wiem czy to sprawiedliwe, ale dla mnie za takie wejscia powinny byc co najmniej 5 meczowe zawieszenia.


1

@Janiama obywatelski obowiązek wykonany - głos na Lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?