0

Busquets ma pewien dyskomfort. [rac1]


2

@VamosRakieta widać było brak 9. Vidal to nie to samo.
Problem ten sam co rok temu. Nie ma Suareza = nie ma kto zagrac na 9.
Bo Griezmann to top skrzydłowy, prawda @Ernest0Valverde?

0

Håland bramka z karnego.

1

@Commando proste!
Wazny punkt do awansu :muscle: :muscle: :muscle: :muscle:

1

Nie wiem czy oni tymi wypowiedziami bronią swojej dupy, czy dupy Valverde.
Dramat. Slavia mogla smigła członkami robić wahadło i biegać po 35km/h cały mecz, a mimo tego Barcelona powinna ten mecz wygrać.

1

Gerard Piqué: „Dzisiaj piłka nie chciała wejść do bramki. Mieliśmy kilka okazji i chcę pozostać z pozytywną stroną. Wrażenia nie są złe”

Podziękuje.

1

@takisobiektos teraz nie, ale w na 2 mapie był nafeedowany max.
Teraz pewnie Wunder tez juz mial pelne porty.

3

Perkz carry. Xayah ban w następnej grze.

0

@BigShaq krokodajl upada po raz drugi
krokodajl upada po raz 3
no i po raz 4

0

@Bykunn i cyk, drugi kill dla Wundera.

0

@WisniaKala @Abuk krokodajl upada po raz pierwszy

2

@WisniaKala no i kolejny kill krokodajla

3

@BigShaq no i krokodajl robi se solo kila pod wieżą.

4

3 gierka 3 raz krokodajl dla Khana

1

dramat ta mapaaaa

1

@Coutinho007 sprzedac wszystkich, kupic wszystkich

6

Roberto z dyskomfortem.


0

@BigShaq Faker juz z 3/0/2

0

@Bykunn Cliiiiiiiiiiiiiid

3

@BarcaFan17 Lucho był super trener, ale w transfery nie umiał. Wiadomo jaki był jego ostatni sezon, ale wciąż Lucho > Ernest.
Szkoda, że nie miał takiej linii pomocy (Arthur, de Jong, Vidal zamiast Gomesa czy Denisa) jaką ma Ernesto.

0

@FCBeSeM Faker juz bez summonerow

0

yasuoooooooooooo

0

@Suzu nie ma Xayah, nie ma Kaisy. ;O

1

@tadzik447 tak, działa.

1

@Tom0VeB teraz blueside, SKT powinno pozbyć się Xayah/Rakan z gierki. Pantheon, Akali, Renekton.
Dużo banów.

0

@WisniaKala raczej juz tylko ogladam. Niby mam zainstalowany, czasem jakis aramik.
W tym roku nawet placemantow nie zagralem. xD

3

@Bykunn essa wariaty

3

Dobra, koreance pelna zbroja przed poteżnym Jankosem to zbanowali Olafa.

Caps intuje?

13

@Danny Gaucho zgadzam sie. Przegrać z Levante dwa razy w takim stylu to dramat.

2

@Veb1233 fajnie, ale jak po sezonie brać Holendra to wolę walczyć o Haaga. O ile do tego czasu nie będzie w Bayernie. (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?