BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets ma pewien dyskomfort. [rac1]
2
@VamosRakieta widać było brak 9. Vidal to nie to samo.
Problem ten sam co rok temu. Nie ma Suareza = nie ma kto zagrac na 9.
Bo Griezmann to top skrzydłowy, prawda @Ernest0Valverde?
0
Håland bramka z karnego.
1
@Commando proste!
Wazny punkt do awansu :muscle: :muscle: :muscle: :muscle:
1
Nie wiem czy oni tymi wypowiedziami bronią swojej dupy, czy dupy Valverde.
Dramat. Slavia mogla smigła członkami robić wahadło i biegać po 35km/h cały mecz, a mimo tego Barcelona powinna ten mecz wygrać.
1
Gerard Piqué: „Dzisiaj piłka nie chciała wejść do bramki. Mieliśmy kilka okazji i chcę pozostać z pozytywną stroną. Wrażenia nie są złe”
Podziękuje.
1
@takisobiektos teraz nie, ale w na 2 mapie był nafeedowany max.
Teraz pewnie Wunder tez juz mial pelne porty.
3
Perkz carry. Xayah ban w następnej grze.
0
@BigShaq krokodajl upada po raz drugi
krokodajl upada po raz 3
no i po raz 4
0
@Bykunn i cyk, drugi kill dla Wundera.
0
@WisniaKala @Abuk krokodajl upada po raz pierwszy
2
@WisniaKala no i kolejny kill krokodajla
3
@BigShaq no i krokodajl robi se solo kila pod wieżą.
4
3 gierka 3 raz krokodajl dla Khana
1
dramat ta mapaaaa
1
@Coutinho007 sprzedac wszystkich, kupic wszystkich
6
Roberto z dyskomfortem.
0
@BigShaq Faker juz z 3/0/2
0
@Bykunn Cliiiiiiiiiiiiiid
3
@BarcaFan17 Lucho był super trener, ale w transfery nie umiał. Wiadomo jaki był jego ostatni sezon, ale wciąż Lucho > Ernest.
Szkoda, że nie miał takiej linii pomocy (Arthur, de Jong, Vidal zamiast Gomesa czy Denisa) jaką ma Ernesto.
0
@FCBeSeM Faker juz bez summonerow
0
yasuoooooooooooo
0
@Suzu nie ma Xayah, nie ma Kaisy. ;O
1
@tadzik447 tak, działa.
1
@Tom0VeB teraz blueside, SKT powinno pozbyć się Xayah/Rakan z gierki. Pantheon, Akali, Renekton.
Dużo banów.
0
@WisniaKala raczej juz tylko ogladam. Niby mam zainstalowany, czasem jakis aramik.
W tym roku nawet placemantow nie zagralem. xD
3
@Bykunn essa wariaty
3
Dobra, koreance pelna zbroja przed poteżnym Jankosem to zbanowali Olafa.
Caps intuje?
13
@Danny Gaucho zgadzam sie. Przegrać z Levante dwa razy w takim stylu to dramat.
2
@Veb1233 fajnie, ale jak po sezonie brać Holendra to wolę walczyć o Haaga. O ile do tego czasu nie będzie w Bayernie. (: