BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
csgo, szukam rad
jestem ściekiem w te gre, wiecie jak jest silver, problem w tym ze wale tych oponentow na łeb rowno, ale no co - no ciezko samemu wygrac
co robic?
4
@amanter z różnicą, że jeden jak gra to jest ścisłym topem piłkarzy, a drugi jest po prostu szybki.
0
@Filip_10 jeśli jest wybór między przyjściem teraz, a w lecie - to tylko teraz. W lecie będzie kilka lepszych nazwisk niż Xavi, a teraz prawe powiedziawszy - to co mamy do stracenia? LM, w której nikt nie spodziewa się wygranej? Ligę, którą może wygrać sam Messi z ter Stegenem? CdR?
Najchętniej to nie brałbym Xaviego ani teraz, ani w lecie tylko za 2/3 lat, jak zdobędzie doświadczenie.
0
Pytanie, dlaczego tam nie było kuźwa czerwonej? Co do?
Tutaj podgląd za co jakby ktoś nie oglądał. https://pbs.twimg.com/media/EOBbuuYW4AI3QFo?format=jpg&name=4096x4096
2
Albert Roge podający dalej newsa od Kręcidły jest czymś czego nie spodziewałem się w 2020 XD
0
@robsesh ale słowa ułożone. Prze ten czas trzeba pograć w @MarioVeB!
2
@barcelonaLM wstawaj, zesrałeś się ;D
0
@cat_r37 też tak to widzę. Ewentualnie upychanie Ansu z prawej. Już raz nie było Suareza i miał grać Antek na 9, a skończyło się jak się skończyło.
0
@Mathew86 no bo przecież się kopie po czole, a teraz piękny Ansu będzie grał. Ciekawe czy po jego kopaniu się po czole spadnie choć słowo krytyki.
@MesQueUnClub_87 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8082766#comment-8082766
0
@kuz Dlatego w ostatnich 10 bramkach Barcelony Luis miał udział w każdej. Bo kopie się po czole.
1
Ciężkie tygodnie czekają Barcelone bez Suareza. Nie spodziewam się dobrych wyników.
Mmm, Messi na 9.
1
@Chwytliwy miał zabieg po meczu na Anfield. Teraz znów jakieś problemy.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8080932#comment-8080932
2
@Janiama najlepszy zawodnik (poza Leo) w ostatnim miesiącu. Teraz dopiero będzie topornie.
0
@Drozdu7 dla mnie gość się nie nadaje bo jest za dużo kumpli w składzie. Nie wierzę, że będzie miał tak duże jaja żeby złapać za morde gwiazdeczki i przewietrzyć szatnie. Potrzebny jest ktoś kim był dla nas Lucho w 2014 roku.
A dwa, podejście Xaviego do futbolu. Obawiam się, że była by gówniana tiki taka nie dająca efektu, ale przecież my chcieliśmy grać w piłkę a rywale nie.
@Salwik92 jaki respekt? Suarez, Messi, Rakitic, Busquets czy Alba? Przecież to są kumple z jednej szatni. Trener przyjaciel piłkarzy, jak Ryjek.
2
@hihohihox jak sobie radzi? https://prnt.sc/qlymhv
Niesamowicie mu idzie.
0
@Chwytliwy na 4 stopera wystarczy. Murawy i tak nie powącha zbyt często.
0
@Chwytliwy tu i tak by nie grał. Na 4 stopera wystarczy Araújo.
0
@FafitFCB wyobrażam sobie Borasa z Polem na tym kanale sportowym robiących coś podobnego. xD
0
@Junngeas tak się mówi na podlasiu.
0
XAVI XD no nie wierze, co za barany tam pracują
2
Dobry obrazek do sytuacji. [:
https://prnt.sc/qls7e9
2
@Borekkk999 tak, właśnie dlatego bez niego nasza gra ofensywna leży, a sam Luis ma bezpośredni udział przy 10 ostatnich bramkach Barcelony.
0
@pax przecież nie można mówić źle o Frenkim. [:
0
Co robicie jak nie możecie zasnąć?
0
@codemat a mi wesoło. Mam śmiechawę z zarządu, piłkarzy.
1
Czy się cieszę? Nie. Czy mi smutno? Nie.
Szczerze mówiąc to głęboko w dupie miałem ten puchar. Nie podoba mi się jego nowa forma, a fakt, że w finale zagrają drużyny, które od kilku lat nic nie wygrały na krajowym podwórku powoduje u mnie uśmiech.
Uśmiech, który jest duży bo po prostu chce mi się śmiać. Znów sfrajerzyli. Obrona do tarcia chrzanu. Alba to się chyba już mentalnie nie pozbiera do końca życia po tym ---->psycholog. :P
Miłej nocy.
Aha, no i na temat wypowiedzi Valverde. Gościu, utkaj. Jedyne co powinieneś powiedzieć to: : Zgadza się, no, jesteśmy dziadami no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Piqué, niech pan zapyta tych innych...
1
@Witekk10 >the sun
1
@macio_944 https://pbs.twimg.com/media/ENt6EzDWkAE8Zxz?format=jpg&name=medium
1
@LoveValverde Jest pucharem tymbarka bo tak jak na Audi Cupie grają tam różne drużyny. Drużyny, które nie wygrały nic w Hiszpanii. Nawet nie były blisko.
Nowa forma tego SPH to żart. Bardzo niesmaczny żart. Wyciąganie zawodników do Arabii w środku sezonu, żeby zagrać 2 mecze w środku sezonu, gdzie jest duża intensywność. Cóż za genialne rozwiązanie.
6
@macio_944 tą Ciri to o panie...