BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 no i witam w klubie.
1
@Showman
Euro - 276 odcinek
6
@Janiama nie wiem czemu, ale przypomniało mi to odcinek kiepskich, gdzie w miejscu kamienicy chcieli postawić stadion. xD
0
@IronSanHybrid pierwsze przecieki zapowiadały lepszą koszulke. Jestem zawiedziony bo czekałem z kupnem na te wersje, a tu takie meh.
Rozczarowanie
8
@Cave hahaha 69 haha >.
4
@Rewolucja123 dupa
2
@SeeleyBooth Alby to nienawidzę. Na boisku mu się włącza tryb pajaca. Niemniej jednak piłkarz jest to bardzo dobry.
To samo o Suarezie.
2
@Esteban_ Dla mnie może mieć nawet 38 i możemy się napieprzac.
1
@mrboom ciamajda? @Esteban_
0
@Mathew86 no a jak inaczej to sobie wyobrażasz? Jaki Barcelona ma interes w sprzedawaniu Griezmanna do PSG? Żaden.
Dają Mbappe albo nie ma interesu.
8
PSG chce wymienić Mbappe za Griezmanna? Szejker oszalał, ale ok.
2
Wiem, że Capello użył dużej hiperboli, ale...
https://x.com/pat_kubik/status/1193889612558749696
3
@Moderacja @Robertinho sonda mocno nieaktualna.
0
@damianex10 Busuqtes
0
@ViscaBarca123 w dorosłej kadrze? Wydaje mi się, że na liście go nie było.
5
@Gaucho my płacimy dużo, a Juventus ma naciągnięty budżety płacowy jak struna przez CR7.
0
Polecacie jakieś karty sieciowe na USB? Nie mam innej opcji żeby mieć internet w komputerze niż wifi obecnie, a moją szlag trafił w sobotę.
0
@Maniek9444 ja wyleciałem za napisane jednego zdania caps lockiem
85
Boniek XD
0
@LuisSalvano po prostu są śmieszne. To takie koło wzajemnej adoracji, w którym jedna klaszcze drugiej.
0
@Transu96 ile punktów? Ja 26, z czego 16 Abraham.
Na bramce jakiś łak, bo był Ederson ale się połamał.
Dramat.
3
nastolatki: obrażanie w internecie jest karalne idę na policję
nastolatka: pisze pierdoły, obraża wyborców pis, pisze oszczerstwa na temat gościa
gościu: zgłaszam cię za oszczerstwa na mój temat, posługuje się imieniem nazwiskiem, szkodzisz mojemu wizerunkowi
nastolatka: obsrana zbroja, blokuje gościa
Twitter w całej swej pięknej okazałości.
1
@Suzu Syndra zbanowana. Chcieli wziąć coś fajnego do schodzenia z linii. Generalnie, pomysł to był niezły pomysł. Tylko ten Nautilus kozak. Doinb kozak.
0
Juz myślałem, że znów Pyke. XD
1
@Suzu pierwszy draft byl git poza tym Pykiem.
Chociaż miałem hypa na tego Pyke.
0
@TheNekro94 no właśnie nie.
G2 się śmieje, jest beka, specjalne dedy bo i tak przegrana.
A Barcelona spuszczone głowy i smutek.
8
Dostają 0:2 ale fajnie się śmieją, nie ma spiętej dupy.
I to w sumie w nich lubię. Wygrywają - jest fajnie. Przegrywają - jest tak samo.
Trudno się mówi.
1
Coś czuje, że Chiny pokażą Europie jak grać.
Nie widzę póki co żadnego pozytywu przez ten czas.
Bedzie 3:0.
1
@ddanioofcb nieładnie kopiować tweet użytkownika @hen0x
0
@Suzu Jankos gra? PogChamp