0

@TheNekro94 no i witam w klubie.

1

@Showman


Euro - 276 odcinek

6

@Janiama nie wiem czemu, ale przypomniało mi to odcinek kiepskich, gdzie w miejscu kamienicy chcieli postawić stadion. xD

0

@IronSanHybrid pierwsze przecieki zapowiadały lepszą koszulke. Jestem zawiedziony bo czekałem z kupnem na te wersje, a tu takie meh.
Rozczarowanie

8

@Cave hahaha 69 haha >.

4

2

@SeeleyBooth Alby to nienawidzę. Na boisku mu się włącza tryb pajaca. Niemniej jednak piłkarz jest to bardzo dobry.
To samo o Suarezie.

2

@Esteban_ Dla mnie może mieć nawet 38 i możemy się napieprzac.

1

@mrboom ciamajda? @Esteban_

0

@Mathew86 no a jak inaczej to sobie wyobrażasz? Jaki Barcelona ma interes w sprzedawaniu Griezmanna do PSG? Żaden.
Dają Mbappe albo nie ma interesu.

8

PSG chce wymienić Mbappe za Griezmanna? Szejker oszalał, ale ok.

2

Wiem, że Capello użył dużej hiperboli, ale...
https://x.com/pat_kubik/status/1193889612558749696

3

@Moderacja @Robertinho sonda mocno nieaktualna.

0

@damianex10 Busuqtes

0

@ViscaBarca123 w dorosłej kadrze? Wydaje mi się, że na liście go nie było.

5

@Gaucho my płacimy dużo, a Juventus ma naciągnięty budżety płacowy jak struna przez CR7.

0

Polecacie jakieś karty sieciowe na USB? Nie mam innej opcji żeby mieć internet w komputerze niż wifi obecnie, a moją szlag trafił w sobotę.

0

@Maniek9444 ja wyleciałem za napisane jednego zdania caps lockiem

85

Boniek XD


0

@LuisSalvano po prostu są śmieszne. To takie koło wzajemnej adoracji, w którym jedna klaszcze drugiej.

0

@Transu96 ile punktów? Ja 26, z czego 16 Abraham.
Na bramce jakiś łak, bo był Ederson ale się połamał.
Dramat.

3

nastolatki: obrażanie w internecie jest karalne idę na policję
nastolatka: pisze pierdoły, obraża wyborców pis, pisze oszczerstwa na temat gościa
gościu: zgłaszam cię za oszczerstwa na mój temat, posługuje się imieniem nazwiskiem, szkodzisz mojemu wizerunkowi
nastolatka: obsrana zbroja, blokuje gościa

Twitter w całej swej pięknej okazałości.

1

@Suzu Syndra zbanowana. Chcieli wziąć coś fajnego do schodzenia z linii. Generalnie, pomysł to był niezły pomysł. Tylko ten Nautilus kozak. Doinb kozak.

0

Juz myślałem, że znów Pyke. XD

1

@Suzu pierwszy draft byl git poza tym Pykiem.
Chociaż miałem hypa na tego Pyke.

0

@TheNekro94 no właśnie nie.
G2 się śmieje, jest beka, specjalne dedy bo i tak przegrana.
A Barcelona spuszczone głowy i smutek.

8

Dostają 0:2 ale fajnie się śmieją, nie ma spiętej dupy.
I to w sumie w nich lubię. Wygrywają - jest fajnie. Przegrywają - jest tak samo.
Trudno się mówi.

1

Coś czuje, że Chiny pokażą Europie jak grać.
Nie widzę póki co żadnego pozytywu przez ten czas.
Bedzie 3:0.

1

@ddanioofcb nieładnie kopiować tweet użytkownika @hen0x

0

@Suzu Jankos gra? PogChamp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?