@Kamiloza91 w którym momencie napisałem, że gdyby nie Barca to Messi nic by nie osiągnął? odniosłem się do aktualnej sytuacji a nie całej kariery, czytanie ze zrozumieniem się kłania
Przydałby się nowy artykuł o sytuacji w Barcy B, bo tam nieciekawie
🔴Barjuan może zostać zwolniony z Barcelony B. Klub w najbliższych godzinach będzie analizował sytuację w drugiej drużynie, ale mówi się, że Sergi stracił szatnię i piłkarze nie stoją już po jego stronie. Capellas jest jednym z kandydatów do zastąpienia go. [Ferran Martinez] (2️⃣)
4 marca 2007 roku po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 64 lat, zmarł "ojciec polskiego bluesa", twórca grup Blackout i Breakout - Tadeusz Nalepa. Płyty Breakoutu ("Blues", "Karate" i "Kamienie") zaliczane są do najważniejszych osiągnięć polskiego rocka i bluesa. Do największych przebojów Nalepy i jego grupy należą "Gdybyś kochał, hej!", "Poszłabym za tobą", "Kiedy byłem małym chłopcem" czy "Modlitwa". Od 1980 roku (po zakończeniu działalności Breakoutu), Tadeusz Nalepa występował i nagrywał pod własnym nazwiskiem. W 1987 roku Nalepa występował razem z zespołem Dżem, wskutek zawieszenia w roli frontmana grupy Ryszarda Riedla. Owocem wspólnego grania z Dżemem jest wydana w 1988 roku płyta 'Numero Uno'. @Colon@sokot@Stoiczkow@Lionel_Messi10@kazbychu@patry295@Sandman21@Coutinho007@Chinaski@JimMorrisonFCB
"Laporta mówił mi, że Xavi nie ma doświadczenia, ale potrzebował kogoś, za kim może się schować". A co zrobił Bartomeu, zatrudniając przeciętnego trenera tylko z uwagi na bramkę na Wembley?
"Koeman żałuje myślenia o interesach klubu, a nie o sobie". Ależ to jest przykry upadek.
@Coutinho007@JimMorrisonFCB też szukałem różnych alternatyw muzycznych, ale muzyka okołogitarowa jest tak zróżnicowana że nie było z tym problemu. Cóż, wiele jest kapel do których nie mam przekonania, a są bardzo popularne. Wynika to tylko z muzycznego gustu, który każdy ma inny ;) Ważne, że jest czego słuchać :)
Do tej pory korzystałem z Kasperskiego, w grudniu przedłużyłem licencję aż na 2 lata. Pozostało to chyba wywalić w pole gnoju i kupić coś nowego, bo zwrotu pewnie nie zrobią. Co polecacie? NOD, Norton, czy coś innego?
Twoje imię/nick/nazwa/cokolwiek jako grafika z nowego 'Batmana'. Wpisz co chcesz i wygeneruj swoją własną grafikę w stylu Batmana. Strona nie obsługuje polskich liter. https://batname.vercel.app/
@Coutinho007 I to jest najlepsze w twórczości Pink Floyd - różnorodność w ich muzyce, w zasadzie nie tylko ich. Podstawą są gitary, bas, perkusja i inne efekty, a każda płyta jest inna co podkreśla ich wyjątkowość
@Coutinho007 Racja, Wish You Were Here również jest pięknym albumem, ale mnie przekonuje ten pryzmacik jednak ;) @JimMorrisonFCB dzięki, piękny okaz w sobotę byłem z kumplem na giełdzie płytowej w Katowicach i udało mi się kupić brakujący w mojej kolekcji box Davida Gilmoura - Live at Pompeii. Przez ostatnie kilka dni wydałem naprawdę dużo, a jeszcze dzisiaj przyjdzie mi nowy Pulse Floydów (z magiczną diodą, którą to już mam przy pierwszym wydaniu tej koncertówki) i nowa Beth Hart - Tribute to Led Zeppelin
0
@Kamiloza91 w którym momencie napisałem, że gdyby nie Barca to Messi nic by nie osiągnął? odniosłem się do aktualnej sytuacji a nie całej kariery, czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
@NaFazieHitman napisałem że zaczyna robić wiele, powinienem jeszcze dopisać 'powoli' przed tym. I słusznie jak zauważył @Dalhi
1
Przykro to pisać, ale Messi bez Barcy nie zrobi nic, natomiast Barca bez Messiego zaczyna robić wiele
59
Nie do uwierzenia. Kto by się spodziewał?
8
Ładnie się prezentują
11
Przydałby się nowy artykuł o sytuacji w Barcy B, bo tam nieciekawie
12
4 marca 2007 roku po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 64 lat, zmarł "ojciec polskiego bluesa", twórca grup Blackout i Breakout - Tadeusz Nalepa. Płyty Breakoutu ("Blues", "Karate" i "Kamienie") zaliczane są do najważniejszych osiągnięć polskiego rocka i bluesa. Do największych przebojów Nalepy i jego grupy należą "Gdybyś kochał, hej!", "Poszłabym za tobą", "Kiedy byłem małym chłopcem" czy "Modlitwa". Od 1980 roku (po zakończeniu działalności Breakoutu), Tadeusz Nalepa występował i nagrywał pod własnym nazwiskiem. W 1987 roku Nalepa występował razem z zespołem Dżem, wskutek zawieszenia w roli frontmana grupy Ryszarda Riedla. Owocem wspólnego grania z Dżemem jest wydana w 1988 roku płyta 'Numero Uno'.
@Colon @sokot @Stoiczkow @Lionel_Messi10 @kazbychu @patry295 @Sandman21 @Coutinho007 @Chinaski @JimMorrisonFCB
21
Kuman odleciał
2
@Coutinho007 @JimMorrisonFCB też szukałem różnych alternatyw muzycznych, ale muzyka okołogitarowa jest tak zróżnicowana że nie było z tym problemu. Cóż, wiele jest kapel do których nie mam przekonania, a są bardzo popularne. Wynika to tylko z muzycznego gustu, który każdy ma inny ;) Ważne, że jest czego słuchać :)
0
Do tej pory korzystałem z Kasperskiego, w grudniu przedłużyłem licencję aż na 2 lata. Pozostało to chyba wywalić w pole gnoju i kupić coś nowego, bo zwrotu pewnie nie zrobią. Co polecacie? NOD, Norton, czy coś innego?
38
Nowa postać Domu z Papieru:
1
@Coutinho007 nie wypowiem się bo... nie słucham Depeche Mode ;) nie podchodzą mi wokalnie i muzycznie, sory ;)
7
Puchar Polski z przesłaniem
https://zapodaj.net/2b2f05ff6d0f7.jpg.html
4
Muzyk Pink Floyd wystosował apel do rosyjskich żołnierzy, załączając przy tym Teledysk do utworu 'In any tongue'
https://x.com/davidgilmour/status/1498612464304459780
0
Twoje imię/nick/nazwa/cokolwiek jako grafika z nowego 'Batmana'. Wpisz co chcesz i wygeneruj swoją własną grafikę w stylu Batmana. Strona nie obsługuje polskich liter.
https://batname.vercel.app/
2
@Coutinho007 I to jest najlepsze w twórczości Pink Floyd - różnorodność w ich muzyce, w zasadzie nie tylko ich. Podstawą są gitary, bas, perkusja i inne efekty, a każda płyta jest inna co podkreśla ich wyjątkowość
2
@Coutinho007 Racja, Wish You Were Here również jest pięknym albumem, ale mnie przekonuje ten pryzmacik jednak ;)
@JimMorrisonFCB dzięki, piękny okaz
w sobotę byłem z kumplem na giełdzie płytowej w Katowicach i udało mi się kupić brakujący w mojej kolekcji box Davida Gilmoura - Live at Pompeii. Przez ostatnie kilka dni wydałem naprawdę dużo, a jeszcze dzisiaj przyjdzie mi nowy Pulse Floydów (z magiczną diodą, którą to już mam przy pierwszym wydaniu tej koncertówki) i nowa Beth Hart - Tribute to Led Zeppelin
1
Piękny akcent w tym trudnym czasie
3
@sokot czasem niewiedza jest błogosławieństwem :D ale o 40% mniej niż nowe na empik.com
16
Takie oto wydawnictwo wpadło mi dzisiaj w ręce - Pink Floyd - Dark Side of The Moon w wersji Immersion Box. Coś pięknego!
@Colon @sokot @Stoiczkow @Lionel_Messi10 @kazbychu @patry295 @Sandman21 @Coutinho007 @Chinaski @JimMorrisonFCB
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274610619_10216161291583340_6704079531063002603_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=NlswFKUUGGIAX-4vBpj&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AT_lALNeB5l7-dMQ2d881BeffZE9xPfmSMYDbM4Cle_Jqg&oe=621D0856
12
A po co się rzucać, niech wpadnie
2
Putin doskonale wszystko przekalkulował. Jakiekolwiek sankcje nie byłyby nałożone to znaczą one dla niego tyle co zacięcie się przy goleniu.
0
@Colon Eh, źle zaczął się ten rok, za dużo tych transferów na tamten świat. Dzisiaj wleci na warsztat jego twórczość
0
@LionelM95 strims.tv
0
@Yoshi94 racja! zapomniałem o tej bramce
8
Użytkownik @Tomek_Cwiakala jak zawsze lubi nas mile zaskakiwać!
23
Bramka Frenkiego, klepki jak poniżej, tego mi brakowało!
3
https://cdn.streamelements.com/uploads/6721fced-b177-4704-a8d9-b618d221932f.jpg
1
Xaviball! I wszystko w temacie
0
Za Kumana nie weszlibyśmy do 16 Valencii