0

@Kamiloza91 w którym momencie napisałem, że gdyby nie Barca to Messi nic by nie osiągnął? odniosłem się do aktualnej sytuacji a nie całej kariery, czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

@NaFazieHitman napisałem że zaczyna robić wiele, powinienem jeszcze dopisać 'powoli' przed tym. I słusznie jak zauważył @Dalhi

1

Przykro to pisać, ale Messi bez Barcy nie zrobi nic, natomiast Barca bez Messiego zaczyna robić wiele

59

Nie do uwierzenia. Kto by się spodziewał?

8

Ładnie się prezentują

11

Przydałby się nowy artykuł o sytuacji w Barcy B, bo tam nieciekawie

12

4 marca 2007 roku po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 64 lat, zmarł "ojciec polskiego bluesa", twórca grup Blackout i Breakout - Tadeusz Nalepa. Płyty Breakoutu ("Blues", "Karate" i "Kamienie") zaliczane są do najważniejszych osiągnięć polskiego rocka i bluesa. Do największych przebojów Nalepy i jego grupy należą "Gdybyś kochał, hej!", "Poszłabym za tobą", "Kiedy byłem małym chłopcem" czy "Modlitwa". Od 1980 roku (po zakończeniu działalności Breakoutu), Tadeusz Nalepa występował i nagrywał pod własnym nazwiskiem. W 1987 roku Nalepa występował razem z zespołem Dżem, wskutek zawieszenia w roli frontmana grupy Ryszarda Riedla. Owocem wspólnego grania z Dżemem jest wydana w 1988 roku płyta 'Numero Uno'.
@Colon @sokot @Stoiczkow @Lionel_Messi10 @kazbychu @patry295 @Sandman21 @Coutinho007 @Chinaski @JimMorrisonFCB

21

Kuman odleciał

2

@Coutinho007 @JimMorrisonFCB też szukałem różnych alternatyw muzycznych, ale muzyka okołogitarowa jest tak zróżnicowana że nie było z tym problemu. Cóż, wiele jest kapel do których nie mam przekonania, a są bardzo popularne. Wynika to tylko z muzycznego gustu, który każdy ma inny ;) Ważne, że jest czego słuchać :)

0

Do tej pory korzystałem z Kasperskiego, w grudniu przedłużyłem licencję aż na 2 lata. Pozostało to chyba wywalić w pole gnoju i kupić coś nowego, bo zwrotu pewnie nie zrobią. Co polecacie? NOD, Norton, czy coś innego?

38

Nowa postać Domu z Papieru:


1

@Coutinho007 nie wypowiem się bo... nie słucham Depeche Mode ;) nie podchodzą mi wokalnie i muzycznie, sory ;)

7

Puchar Polski z przesłaniem
https://zapodaj.net/2b2f05ff6d0f7.jpg.html

4

Muzyk Pink Floyd wystosował apel do rosyjskich żołnierzy, załączając przy tym Teledysk do utworu 'In any tongue'
https://x.com/davidgilmour/status/1498612464304459780

0

Twoje imię/nick/nazwa/cokolwiek jako grafika z nowego 'Batmana'. Wpisz co chcesz i wygeneruj swoją własną grafikę w stylu Batmana. Strona nie obsługuje polskich liter.
https://batname.vercel.app/

2

@Coutinho007 I to jest najlepsze w twórczości Pink Floyd - różnorodność w ich muzyce, w zasadzie nie tylko ich. Podstawą są gitary, bas, perkusja i inne efekty, a każda płyta jest inna co podkreśla ich wyjątkowość

2

@Coutinho007 Racja, Wish You Were Here również jest pięknym albumem, ale mnie przekonuje ten pryzmacik jednak ;)
@JimMorrisonFCB dzięki, piękny okaz
w sobotę byłem z kumplem na giełdzie płytowej w Katowicach i udało mi się kupić brakujący w mojej kolekcji box Davida Gilmoura - Live at Pompeii. Przez ostatnie kilka dni wydałem naprawdę dużo, a jeszcze dzisiaj przyjdzie mi nowy Pulse Floydów (z magiczną diodą, którą to już mam przy pierwszym wydaniu tej koncertówki) i nowa Beth Hart - Tribute to Led Zeppelin

1

Piękny akcent w tym trudnym czasie

3

@sokot czasem niewiedza jest błogosławieństwem :D ale o 40% mniej niż nowe na empik.com

12

A po co się rzucać, niech wpadnie

2

Putin doskonale wszystko przekalkulował. Jakiekolwiek sankcje nie byłyby nałożone to znaczą one dla niego tyle co zacięcie się przy goleniu.

0

@Colon Eh, źle zaczął się ten rok, za dużo tych transferów na tamten świat. Dzisiaj wleci na warsztat jego twórczość

0

@LionelM95 strims.tv

0

@Yoshi94 racja! zapomniałem o tej bramce

8

Użytkownik @Tomek_Cwiakala jak zawsze lubi nas mile zaskakiwać!

23

Bramka Frenkiego, klepki jak poniżej, tego mi brakowało!

1

Xaviball! I wszystko w temacie

0

Za Kumana nie weszlibyśmy do 16 Valencii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?