0

Mam nadzieję że ta bramka odbuduje Frenkiego

2

Aauuuuuubaaa!!!

2

Korwin do Stanowskiego: Jest Pan pasożytem. Najman lubi to

0

Puć zdegustowany

0

Auba kompletnie niewidoczny, obok Frenkiego pierwszy do zmiany

1

@shahman szkoda że nie zmądrzał

4

a tymczasem Słowik założył konto na Instagramie, na ten moment obserwuje 5 użytkowników a jednym z nich jest Krzysiek Stanowski ;)
https://www.instagram.com/slowik.official/

3

@PatrychoO
Bartas Szymoniak - Z Tobą
Chłopcy z Placu Broni - Jezioro Szczęścia
Cochise - 7 Days
Dżem - Tylko ja i Ty
Dżem - Chce Ci coś powiedzieć
Free - Be My Friend
Harlem - 5:30
Krzak - Heartbreaker Girl
Krzysztof Zalewski - Miłość miłość
Led Zeppelin - Thank You
Luxtorpeda - Tajne Znaki
Maciej Balcar - Viga
Mira Kubasińska & Breakout - Chciałabym być słońcem
Pearl Jam - Just Breathe
Pink Floyd - Wish You Were Here
Ścigani - Z dedykacją
Whitesnake - Is This Love
Żywioły - Jesteś

0

Los chce ze mną grać w pokera, wiatr raz mi daje raz zabiera

0

@Kidd ten Sadreev też skacze zadziwiająco dobrze, jestem ciekaw jak to się rozwinie

2

@Coutinho007 jakże to wygląda, dzisiaj odszedł Roman Kostrzewski który supportował Metallicę 35 lat temu. Piękna klamra. Jest piękny album-książka o tym koncercie - Metallica. Behind The Iron Courtain. Pięknie wydane wydawnictwo ze zdjęciami z tego koncertu i wspomnieniami osób uczestniczących w tym wydarzeniu

2

@kazbychu niestety wiemy. Nie słuchałem Kata ale byłem na jednym koncercie, w ubiegłym roku w Dąbrowie Górniczej. Tam było fatalne nagłośnienie, na tym koncercie grali m.in. Cochise z Pawłem Małaszyńskim na wokalu. Po ich koncercie Paweł mi mówił że Roman wyglądał bardzo słabo, ważył 50kg. Chwilę po tym jak to powiedział to na salę wszedł Roman w towarzystwie dwóch kolegów i rzeczywiście wyglądał bardzo słabo. Zagrał swoją sztukę z zespołem, niestety to był jedyny i ostatni koncert Kata na którym byłem.

0

@against_modern_football pisałem o tym powyżej, niedoprecyzowałem pierwszego posta

0

@maroon stawka była z października, mieli przestój od grudnia i dopiero teraz ruszyli a rozmowy o podwyżkach przesuwali do momentu w którym wystartują, więc stawka nie była do końca domknięta

0

@KrystianR a wiesz skąd w sklepach bierze się towar?

2

Pracuję w transporcie. Dzwonię do klienta że mam auto na zgłoszony przez niego transport. Dogaduję awizo, wszystko spoko, pytam czy jest szansa na dopłatę do transportu. Pyta: dlaczego? Niech Pan jedzie na stację i zobaczy że paliwo tańsze. Mówię grzecznie że to dla zwykłego Kowalskiego, nie dla przedsiębiorców. Jego to nie interesuje, stawka się nie zmienia. Ręce opadają jaki ten naród jest ślepy i głupi

1

@Persyfl nie, nie walnąłem nie przemyślawszy wcześniej. Jeśli po moich komentarzach w dalszym ciągu nie doszedłeś do tego co jest złego w porównywaniu jazdy po pijaku do szczepień to uznaj że to jest moja odpowiedź. Jeśli dla Ciebie to nie jest odpowiedź to uznaj, że brak odpowiedzi jest odpowiedzią. Niech każdy robi to co uważa za stosowne i bierze za to pełną odpowiedzialność

0

@clyde brawo! kobiecy głos rozsądku

0

@Comentateiro niepotrzebnie dałem się sprowokować. Rób jak chcesz, jeśli nie widzisz problemu w jeździe po pijaku to nie życzę Ci żebyś trafił za kratki po takim występku

3

@Persyfl rozumiem że w jednej kupce definiujesz pijanych kierowców świadomie wsiadających za kółko i osoby które się nie szczepiły na covid?

9

@Comentateiro jak można porównywać popełnianie świadomego przestępstwa ze szczepieniem? rozum to chyba Tobie odjęło

3

@BART97 to się tak nie da, to trzeba usiąść na spokojnie, przy szkiełku ;)

4

Wybierzcie swój ulubiony utwór trwający dłużej niż.. 10 minut!
Może być to wykonanie studyjne lub koncertowe. Moje ulubione nagranie to 'Echoes' Pink Floyd zagrane przez Davida Gilmoura i jego zespół podczas koncertu w Stoczni Gdańskiej w 2006 roku



@Colon @sokot @Stoiczkow @Lionel_Messi10 @kazbychu @patry295 @Sandman21 @Coutinho007 @Chinaski @JimMorrisonFCB i inni chętni

2

Czesiek to taki człowiek, który ma więcej myśli niż może powiedzieć. Gdyby nie miał wiedzy taktycznej, trenerskiej to co chwilę było by 'yyyyy' a tak to mówi non stop. Powodzenia!

2

'Obniżka' cen na produkty na przykładzie Biedronki. Tabela sprzed tygodnia ale ceny są aktualne:
https://x.com/JedziemyDalej/status/1488423470941757442

2

Miałem oglądać gameplay UFL ale Linda w Kanale Sportowym to jest coś na co długo czekałem

0

@JimMorrisonFCB będziesz oglądał na oficjalnej stronie UFL czy u jakiegoś streamera? Sam jestem ciekaw co to będzie

7

78 urodziny obchodzi Nick Mason! Mam nadzieję, że przyjdzie mi jechać na jego koncert w Łodzi!
https://x.com/tadeusz60/status/1486674914497241096

@Colon @sokot @Stoiczkow @Lionel_Messi10 @kazbychu @patry295 @Sandman21 @Coutinho007 @Chinaski @JimMorrisonFCB


1

@kazbychu piękny, błagający o pomoc tekst Ryśka Riedla, oczywiście ze świetnymi klawiszami Pawła. Polecam Ci odsłuchać 'Modlitwę' w wykonaniu Kasi Kowalskiej, która zaśpiewała ten utwór po raz trzeci w historii, a po 26 latach przerwy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?