0

Kto komentuje razem z Feddkiem mecz Widzew - Wisła?

3

42 lata temu nakładem wytwórni Harvest ukazał się jeden z najlepszych albumów w historii muzyki rockowej - The Wall zespołu Pink Floyd. Podwójne wydawnictwo jako album koncepcyjny pokryło się 23-krotną platynową płytą.


15

Podczas wczorajszego 'Zebrania zarządu' na Kanale Sportowym było aż za bardzo widać jak Borka boli Messi. Nie tylko dlatego, że wczoraj sięgnął po 7 ZP ale za całokształt, nie może przeboleć że jest ktoś lepszy od jego ulubionego Cristiano. Jego 'Zaczynam go lubić' po zacytowaniu Messiego przez Pola (wypowiedź nt. wręczenia Lewemu ZP za 2020 rok) wybrzmiało tak arogancko, jakby zjadł wszystkie rozumy. Jest bardzo dobrym komentatorem ale w mojej ocenie czasem za bardzo próbuje pokazać że jest kimś lepszym, ma kontakty, wykonał parę telefonów.

2

Złota Piłka tu, Złota Piłka tam. A jam jakoś wywalone na to kto wygra. Wygra Lewy - super, to podkreśli jego aktualną dyspozycję. Wygra Messi - podkreśli to jego legendę.

1

@Arkon
1. Psy (cała trylogia w zasadzie)
2. Kiler i Kilerów Dwóch
3. Skazany na bluesa

41

Porażka PSG zawsze mnie cieszy

2

Przecież Luuka nie wpuści bo Xavi się szanuje

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Świetny artykuł, czekam na kolejne!

9

Zmarł Andrzej Urny, wspaniały człowiek, rewelacyjny gitarzysta, muzyk takich zespołów jak Perfect, Zespół Dżem, Svora, Woo Boo Doo, czy Czarne Komety z Południa. Miał 64 lata. Spoczywaj w pokoju.

0

@Kengo Szkoda, że na stronie nie ma żadnych informacji o Barcy B i młodszych zespołach, choćby podstawowych informacji o kadrze, rozgrywkach ligowych i ogólnej sytuacji

0

Walia 1:1 Belgia

1

No cóż, Dani młodzieniaszkiem nie jest, ale ze względu na doświadczenie może być zadaniowcem. Wchodzi w 65-70 minucie na prawe skrzydło porobić trochę wiatru, wrzucić kilka piłek, z tyłu ma wsparcie Desta/Minguezy, więc do obrony tak często wracać nie musi. Albo wchodzi na PO, asekuruje skrzydłowego, kilka razy podłączy się pod akcje.
Cieszę się że wrócił i liczę na jego pomoc, powodzenia Dani

0

Umtiti w Benfice to raczej szamanem będzie niż obrońcą

4

Romek się nie patyczkuje


2

@Colon dobre! Brzmi jak David, dźwięki podobne do wstępu 'Coming Back to Life' a cała kompozycja śmiało znalazłaby swoje miejsce na 'The Endless River'

3

@Kamilos84 jemu wtedy kończy się wypożyczenie, kontrakt w Cagliari ma do czerwca 2024

0

Probierz odchodzi z Cracovii. To co, zaczynamy sagę pt. Probierz w Legii?

0

@kuz a gdzie to było?

0

Są tu jacyś fani polskiej kapeli Cochise?

3

na Dembele to chyba tylko Dr. Quinn znalazłaby sposób

1

Jak Dembuś wróci to znowu zastanie nowego trenera, ma rozmach

0

@aligator @Kidd lecą z Barcelony, widziano ich na lotnisku El Prat

3

Jak komuś się bardzo nudzi to może śledzić lot do Kataru, to jedyny samolot lecący do Kataru z Barcelony ;)
https://www.flightradar24.com/QTR03X/29baeaec

0

@Rewolucja123 grasz na starych składach czy masz jakąś aktualizację na nowy sezon?

0

@fart w ubiegłym sezonie ten współczynnik wynosił 2.09

4

Ronald Koeman ma najgorszy współczynnik zdobytych punktów na mecz (1.96PNM) od czasów, kiedy trenerem Barcy był Radomir Antić (1.83PNM). Jordi Roura, który tymczasowo zastępował Tito Vilanovę miał współczynnik 1.93 PNM

1

Też nie macie synchro dźwięku z obrazem na C+ online?

0

Czy ktoś z Was ma wykupione C+ online z pakietem sportowym? Jak to się sprawuje? Czy te kanały ppv są w pakiecie czy jeszcze dodatkowo płatne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?