Mój tata, emerytowany nauczyciel, jest właśnie w Sevilli na wyjeździe na warsztaty ze szkoły w której pracuje. Będzie tam jakieś 2 tygodnie, dzisiaj akurat pogodę mają dobrą, 18 stopni, na niedzielę zapowiadali 34 stopnie, a wczoraj zwiedził Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Cieszę się że mógł jeszcze pojechać na taką dalszą wycieczkę i jednocześnie zazdroszczę że mógł się gdzieś wyrwać w obecnych czasach.
Kolejne rewelacje dot. relacji Barto z Messim. Jeśli jest w tym jakakolwiek prawda to podkreśla to dwulicowość byłego prezesa Barcelony
Bartomeu powiedział mu, że Griezmann nie zostanie podpisany, ale już po kilku dniach jego transfer stał się oficjalny. Messi nigdy więcej nie zaufał Bartomeu i określił go jako „kompulsywnego kłamcę”. [Catalunya Ràdio]
Ciekawe, najpierw wyjątkowy zestaw tylko na Klasyk, teraz jeszcze na Atletico, a to przecież już piąty (w zasadzie to już szósty) użyty zestaw w tym sezonie. Czyżby Laporta chciał przyzwyczaić nasze oczy do tego zestawu w przyszłym sezonie, zamiast 'tamtego czegoś'?
@Colon Mi właśnie ten amerykański rock bardzo podchodzi i piękna ostatnia scena z 'Come Join The Murder' w tle. Właśnie dzięki SoA zacząłem słuchać The White Buffalo
@PatrychoO mam tylko jedną ale wyjątkową - limitowana, autentyczna, domowa koszulka Corinthians Sao Paulo wydana na 100-lecie klubu z magiczną '9' na plecach i nazwiskiem 'Ronaldo' https://ibb.co/1LxTD8X https://ibb.co/Khhnjwr
23
Mój tata, emerytowany nauczyciel, jest właśnie w Sevilli na wyjeździe na warsztaty ze szkoły w której pracuje. Będzie tam jakieś 2 tygodnie, dzisiaj akurat pogodę mają dobrą, 18 stopni, na niedzielę zapowiadali 34 stopnie, a wczoraj zwiedził Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Cieszę się że mógł jeszcze pojechać na taką dalszą wycieczkę i jednocześnie zazdroszczę że mógł się gdzieś wyrwać w obecnych czasach.
0
Przerzedziło się coś na tej naszej La Rambli
10
Nie ma żadnej wątpliwości co do faktu, iż Barcelona nie zasłużyła na tytuł mistrzowski
23
Kolejne rewelacje dot. relacji Barto z Messim. Jeśli jest w tym jakakolwiek prawda to podkreśla to dwulicowość byłego prezesa Barcelony
1
@paweldunajecfcb piję go jakoś od dwóch lat i przez ten okres ani razu mi nie zaszkodził ;)
3
Preludium finału LM już w tę sobotę bo Chelsea gra z Manchesterem City w lidze
1
Mariano to tam wchodzi pograć na grzebieniu?
4
Typowy (s)Ramos
https://x.com/zb_media_10/status/1390032752381206528
0
@Explode @kempnou dzięki za odpowiedź
0
Koledzy i koleżanki szanowni, zamontowali mi właśnie internet światłowodowy. Dwa laptopy są starsze, czyli mają kartę sieciową do 100Mbps. Czy jest sens kupować zewnętrzną kartę sieciową na USB, żeby transfer był lepszy, np. taką:
https://allegro.pl/oferta/karta-sieciowa-wifi-wi-fi-adapter-mini-nano-ac-usb-8951905165
0
@SuperPatsonFCB nie, PC tylko
0
@SuperPatsonFCB musisz pobrać takie coś jak sider 7.1.1.
1
Zaraz tu się zrobi MMA Szejk Attack
1
Zniszczyło mnie to :D
https://fb.watch/5hoKUwOxxW/
1
Już niedługo:
Welcome Back Neymar Dźiuniorr - Danzaaa Kudurroooooooooo umc umc umc jaba daba duuuu
2
Ciekawe, najpierw wyjątkowy zestaw tylko na Klasyk, teraz jeszcze na Atletico, a to przecież już piąty (w zasadzie to już szósty) użyty zestaw w tym sezonie. Czyżby Laporta chciał przyzwyczaić nasze oczy do tego zestawu w przyszłym sezonie, zamiast 'tamtego czegoś'?
4
Bardziej się boje gry Roberto niż wcześniej tego że nie odrobią
2
Żodyn się nie spodziewał takiego przebiegu
1
@Colon pierwsze co mi przyszło do głowy to Black Red Yellow Pearl Jam ale może też pasować mnóstwo innych numerów
0
Bruno Top topów
0
@Colon Mi właśnie ten amerykański rock bardzo podchodzi i piękna ostatnia scena z 'Come Join The Murder' w tle. Właśnie dzięki SoA zacząłem słuchać The White Buffalo
1
@TheHeisenberg Sons of Anarchy
10
RB Lipsk ogłosiło, że nowym trenerem zostanie Jesse Marsch. Amerykanin jest obecnie szkoleniowcem Red Bull Salzburg
0
To czerwo takie bordowe bym powiedzial
2
@PatrychoO mam tylko jedną ale wyjątkową - limitowana, autentyczna, domowa koszulka Corinthians Sao Paulo wydana na 100-lecie klubu z magiczną '9' na plecach i nazwiskiem 'Ronaldo'
https://ibb.co/1LxTD8X
https://ibb.co/Khhnjwr
0
@BarcaInfo ok, przekonało mnie to :)
0
Co z koncertami mówił bo akurat rozmawiałem przez telefon?
1
Real przechodzi Chelsea i męczy się w lidze czy odpada i skupia się na mistrzostwie Hiszpanii? Co wolicie?
14
Dokładnie 10 lat temu FC Barcelona pokonała na Santiago Bernabeu Real Madryt 2:0 w półfinale Ligi Mistrzów. Zwycięskie dwie bramki zdobył Leo Messi.
https://x.com/messiallgoals/status/1374796247417114626
https://x.com/messiallgoals/status/1374817689756184580
0
@Commando w czym ten wpis jest lepszy?