5

@Janiama trzymaj się i dużo zdrowia!

0

@LukaszFan czułem pismo nosem bo widziałem już przed tą 'aferką' że były wrzucane informacje od BarcyInfo przez Chakalakę, ale wychodzę z założenia że słabi ludzie knują jakieś spiski, insynuacje i podkopywanie dołków pod kimś także w tej 'sprawie' jestem neutralnie usposobiony bo do każdego można się doczepić w internecie

0

7

@Chakalaka
Velvet Revolver - She Builds Quick Machines



Eddie Vedder - Hard Sun (zapomniałem o nim przy literce E)


Van Halen - Eruption


Varius Manx - Piosenka Księżycowa


4

@Chakalaka
U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For


0

Ciekawe, jak dzisiejszy mecz będzie sędziował Tomek z W11

3

@Chakalaka
Temple Of The Dog - Hunger Strike



Thin Lizzy - Whiskey In The Jar


Tool - 7empest


TSA - 51


Turbo - Dorosłe Dzieci

0

@LuisSalvano oo, też spoko. Ja ostatnio wróciłem do 6 z najnowszymi składami. Legenda dalej sprawia wielką frajdę

1

@ddanioofcb a skąd wiesz jak wygląda @clyde lub inne użytkowniczki na stronie?

0

@LuisSalvano w którego PESa grasz?

8

@Chakalaka
SBB - Skała



Slash - Anastasia


System Of A Down - Toxicity


Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności


Stare Dobre Małżeństwo - Blues o czwartej nad ranem


Ścigani - Z Dedykacją

0

@BarcaInfo 13,14 to sztos

8

@Chakalaka
Revolucja - Oczekiwanie



Rival Sons - Electric Man


Rory Gallagher - Shadow Play


The Rolling Stones - Gimme Shelter

0

@BarcaInfo to Low do Bayernu pewnie jeśli nie Nagelsmann

0

@geass też jestem ciekawe nowego PESa. Jednakże nowy silnik ma być dostępny na konsolach nowej generacji, na starszych ma być tylko update

3

zarówno FIFA 21 i PES 21 ostatnio dość mocno mnie wkurzają więc pora na powrót do klasyki - PES 6

3

@Chakalaka u mnie tylko Queen ale dodam za to kilka numerów:
Innuendo



Bohemian Rhapsody


Who Wants To Live Forever


Another One Bites the Dust


Don't Stop Me Now

1

Feddek sredek, zaś będzie dochodził

4

@Chakalaka
W moim zestawieniu pora na drugi zespół, który zasługuje na więcej niż jeden ulubiony numer:

Pink Floyd - Echoes



Pink Floyd - Comfortably Numb


Pink Floyd - Wish You Were Here


Pink Floyd - High Hopes


Pink Floyd - Learning to Fly


Pink Floyd - Shine on you crazy Diamond


A poza tym:
Perfect - Objazdowe Nieme Kino


Pearl Jam - Jeremy (w zasadzie ich też mógłbym dać kilka numerów ;)



1

@Chakalaka
Ozzy Osbourne - Mama, I'm Coming Home



Omega - Gyöngyhajú lány


Oddział Zamknięty - Gdyby nie Ty

6

@Chakalaka
Nirvana - Polly



Nick Cave & The Bad Seeds - The Weeping Song

1

@BarcaInfo Oh shit, here we go again :D

6

@Chakalaka
Maciej Balcar - Viga



Mad Season - November Hotel


Metallica - Nothing Else Matters


Mother Love Bone - Stardog Champion


Myslovitz - Alexander


7

@Chakalaka
Przy tej literce muszę wyłamać się ze swojej reguły w której starałem się wskazać tylko jeden ulubiony numer danego zespołu. Przy tak znakomitej kapeli jak Led Zeppelin nie da się wskazać w moim przypadku ulubionej kompozycji. Podobna sytuacja będzie prawdopodobnie przy jeszcze jednym zespole.

Led Zeppelin - Thank You



Led Zeppelin - Stairway to Heaven


Led Zeppelin - Since I've Been Loving You


Led Zeppelin - Ten Years Gone


Led Zeppelin - Kashmir


a poza LZ to:
Luxtorpeda - Wilki Dwa


Lynyrd Skynyrd - Simple Man


Lady Pank - Mała wojna

4

@Chakalaka
Krzak - Heartbreaker Girl



Kult - Arahja


Kowalski - Spragniony Karoliny


Kobranocka - Kocham Cię Jak Irlandię

2

@Chakalaka
Jelonek - ViolMachine



Jimi Hendrix - Little Wing


Jimmy Page - Liquid Mercury


Jan 'Kyks' Skrzek - O Mój Śląsku

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Chakalaka
Iggy Pop - Passenger



Iron Maiden - Fear of The Dark


IRA - Nie Zatrzymam Się

7

@Chakalaka dziś bardzo nostalgicznie
Harlem - 5:30



Human - Słońce moje


Hey - Moja i Twoja Nadzieja

1

Niech mi ktoś powie że w kościołach nie ma covida to mu doradzę to co Najman Stanowskiemu. Moi rodzice są chorzy, kilka innych osób z wioski też, a wszyscy uczestniczyli w rekolekcjach w małej kaplicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?