@LukaszFan czułem pismo nosem bo widziałem już przed tą 'aferką' że były wrzucane informacje od BarcyInfo przez Chakalakę, ale wychodzę z założenia że słabi ludzie knują jakieś spiski, insynuacje i podkopywanie dołków pod kimś także w tej 'sprawie' jestem neutralnie usposobiony bo do każdego można się doczepić w internecie
@Chakalaka Przy tej literce muszę wyłamać się ze swojej reguły w której starałem się wskazać tylko jeden ulubiony numer danego zespołu. Przy tak znakomitej kapeli jak Led Zeppelin nie da się wskazać w moim przypadku ulubionej kompozycji. Podobna sytuacja będzie prawdopodobnie przy jeszcze jednym zespole.
Niech mi ktoś powie że w kościołach nie ma covida to mu doradzę to co Najman Stanowskiemu. Moi rodzice są chorzy, kilka innych osób z wioski też, a wszyscy uczestniczyli w rekolekcjach w małej kaplicy.
5
@Janiama trzymaj się i dużo zdrowia!
0
@LukaszFan czułem pismo nosem bo widziałem już przed tą 'aferką' że były wrzucane informacje od BarcyInfo przez Chakalakę, ale wychodzę z założenia że słabi ludzie knują jakieś spiski, insynuacje i podkopywanie dołków pod kimś także w tej 'sprawie' jestem neutralnie usposobiony bo do każdego można się doczepić w internecie
0
La Rambla od kilku dni na gorących:
https://media.tenor.com/images/f87e1fe56c4e8a83c92f4479b4d995d4/tenor.gif
7
@Chakalaka
Velvet Revolver - She Builds Quick Machines
Eddie Vedder - Hard Sun (zapomniałem o nim przy literce E)
Van Halen - Eruption
Varius Manx - Piosenka Księżycowa
4
@Chakalaka
U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking For
0
Ciekawe, jak dzisiejszy mecz będzie sędziował Tomek z W11
3
@Chakalaka
Temple Of The Dog - Hunger Strike
Thin Lizzy - Whiskey In The Jar
Tool - 7empest
TSA - 51
Turbo - Dorosłe Dzieci
0
@LuisSalvano oo, też spoko. Ja ostatnio wróciłem do 6 z najnowszymi składami. Legenda dalej sprawia wielką frajdę
1
@ddanioofcb a skąd wiesz jak wygląda @clyde lub inne użytkowniczki na stronie?
0
@LuisSalvano w którego PESa grasz?
8
@Chakalaka
SBB - Skała
Slash - Anastasia
System Of A Down - Toxicity
Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności
Stare Dobre Małżeństwo - Blues o czwartej nad ranem
Ścigani - Z Dedykacją
0
@BarcaInfo 13,14 to sztos
8
@Chakalaka
Revolucja - Oczekiwanie
Rival Sons - Electric Man
Rory Gallagher - Shadow Play
The Rolling Stones - Gimme Shelter
0
@BarcaInfo to Low do Bayernu pewnie jeśli nie Nagelsmann
0
@geass też jestem ciekawe nowego PESa. Jednakże nowy silnik ma być dostępny na konsolach nowej generacji, na starszych ma być tylko update
3
zarówno FIFA 21 i PES 21 ostatnio dość mocno mnie wkurzają więc pora na powrót do klasyki - PES 6
3
@Chakalaka u mnie tylko Queen ale dodam za to kilka numerów:
Innuendo
Bohemian Rhapsody
Who Wants To Live Forever
Another One Bites the Dust
Don't Stop Me Now
1
Feddek sredek, zaś będzie dochodził
4
@Chakalaka
W moim zestawieniu pora na drugi zespół, który zasługuje na więcej niż jeden ulubiony numer:
Pink Floyd - Echoes
Pink Floyd - Comfortably Numb
Pink Floyd - Wish You Were Here
Pink Floyd - High Hopes
Pink Floyd - Learning to Fly
Pink Floyd - Shine on you crazy Diamond
A poza tym:
Perfect - Objazdowe Nieme Kino
Pearl Jam - Jeremy (w zasadzie ich też mógłbym dać kilka numerów ;)
1
@Chakalaka
Ozzy Osbourne - Mama, I'm Coming Home
Omega - Gyöngyhajú lány
Oddział Zamknięty - Gdyby nie Ty
6
@Chakalaka
Nirvana - Polly
Nick Cave & The Bad Seeds - The Weeping Song
1
@BarcaInfo Oh shit, here we go again :D
6
@Chakalaka
Maciej Balcar - Viga
Mad Season - November Hotel
Metallica - Nothing Else Matters
Mother Love Bone - Stardog Champion
Myslovitz - Alexander
7
@Chakalaka
Przy tej literce muszę wyłamać się ze swojej reguły w której starałem się wskazać tylko jeden ulubiony numer danego zespołu. Przy tak znakomitej kapeli jak Led Zeppelin nie da się wskazać w moim przypadku ulubionej kompozycji. Podobna sytuacja będzie prawdopodobnie przy jeszcze jednym zespole.
Led Zeppelin - Thank You
Led Zeppelin - Stairway to Heaven
Led Zeppelin - Since I've Been Loving You
Led Zeppelin - Ten Years Gone
Led Zeppelin - Kashmir
a poza LZ to:
Luxtorpeda - Wilki Dwa
Lynyrd Skynyrd - Simple Man
Lady Pank - Mała wojna
4
@Chakalaka
Krzak - Heartbreaker Girl
Kult - Arahja
Kowalski - Spragniony Karoliny
Kobranocka - Kocham Cię Jak Irlandię
2
@Chakalaka
Jelonek - ViolMachine
Jimi Hendrix - Little Wing
Jimmy Page - Liquid Mercury
Jan 'Kyks' Skrzek - O Mój Śląsku
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Chakalaka
Iggy Pop - Passenger
Iron Maiden - Fear of The Dark
IRA - Nie Zatrzymam Się
7
@Chakalaka dziś bardzo nostalgicznie
Harlem - 5:30
Human - Słońce moje
Hey - Moja i Twoja Nadzieja
1
Niech mi ktoś powie że w kościołach nie ma covida to mu doradzę to co Najman Stanowskiemu. Moi rodzice są chorzy, kilka innych osób z wioski też, a wszyscy uczestniczyli w rekolekcjach w małej kaplicy.