1

@Tomek_TF tym bardziej stanowcze TAK dla tego transferu bo Ronaldo był, jest i będzie tylko jeden

0

@wroclawianin89 Marcelo, obecnie Lyon

0

@BlaseR9 Dodam jeszcze tylko, że jego transfer jest kluczem do pozostania Messiego w Barcelonie, bo jeśli Leo odejdzie to dopiero wtedy zaczniemy mówić o sezonie przejściowym, tylko żeby potem się nie okazało że ten sezon przeciągnie się do kilku lat. A, no i Depay nie jest typową 9

1

Ja jednak nie jestem sceptycznie nastawiony do przypuszczalnego transferu Aguero. Liga angielska wiadomo jaka jest trudna, fizyczna. Kun atletą nie jest ale posiada jednak te technikę która w La Lidze jest potrzebna, dodatkowo liga hiszpańska jest mniej kontuzjogenna a przykład Luisa Suareza, który jest rok starszy od Aguero pokazuje, że można jeszcze być w tym wieku w dobrej formie. Jeśli przyjdzie to dałbym mu szansę, a na Haalanda nas teraz nie stać, musimy trochę zejść na ziemię i realnie popatrzeć na to kogo możemy kupić. Najpierw Laporta musi ustabilizować finansowo klub, dopiero potem będziemy mogli myśleć o transferach znakomitych piłkarzy

0

@Norkusik ja korzystam z Delta Media Player, czasem się coś przytnie ale ogólnie bardzo dużo kanałów, polecam

11

75 urodziny obchodzi dziś znakomity gitarzysta, David Gilmour!


2

Pierwsze powołania Paulo Sousy!


6

Dokładnie 50 lat temu w Belfaście na koncercie Led Zeppelin po raz pierwszy na żywo wybrzmiał utwór 'Stairway to Heaven'

0

@Dembouz1899 tak, a niebo jest niebieskie

1

@kuz sam z chęcią posłucham, daj znać

53

@xBoMBoWiECx konferencja Verattiego

1

@Chakalaka Home! Home again! I like to be here when I can!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

pewnie Kun Aguero któremu kończy się kontrakt w City. Na innych nas nie stać

3

Także tego, pjenkny mecz!

0

@BarcaInfo człowiek mem

1

Ten Muminek zaś się mądrzy:


0

@cules100pro z nierealnych to Kimmich, Rodri. Z bardziej realnych i perspektywicznych to Kamara z Marsylii

1

Wleciał nowy teledysk od Grety Van Fleet:
https://x.com/GretaVanFleet/status/1362416730950283272

0

@Colon van der Sar - Carlos - Vieira - Zidane - Ronaldo
W Fifie 98 dałoby radę to ustawić :D

2

@JimMorrisonFCB przesłuchałem, momentami miałem wrażenie że słucham Endless River, bardzo fajne granie, spokojne, na pewno jeszcze wrócę do nich.
@sawyer00 przy LZ pierwsze co przychodzi mi do głowy to Kashmir a pozostali wymienieni przez Ciebie wykonawcy również genialni

1

@Chinaski oo tak! oni też są świetni

0

@wojopancer to znają wszyscy (chyba ;)), świetny numer ale jak słusznie zauważono, tam nie ma wokalu ;)
@JimMorrisonFCB nie znam, przesłucham, zobaczę czy mi podejdzie ;)

4

[muzyka] Jakie są wasze ulubione numery, w których instrumenty i wokal współgrają ze sobą wybitnie, cały utwór jest majstersztykiem? Dla mnie jest to Echoes z koncertu Davida Gilmoura w Gdańsku z 2008 roku:


@Chakalaka @Colon @JimMorrisonFCB @sawyer00 @Coutinho007

0

oho, teraz będą próbować zrzucać winę na otoczenie Leo, byle nie na siebie

36

Gdyby skoki były w Polsacie:

0

@Emial22 spedycja

3

@VamosGirl nie powinienem zaczynać zdania od słowa 'właśnie' ale tam po 'właśnie' a przed 'byłem' jest przecinek który zmienia kontekst zdania, 'Zjedzcie dzieci' nie znaczy to samo co 'Zjedzcie, dzieci'.

0

@RobiS właśnie, byłem w Ikei i przymierzałem się do niego, był nawet nawet w porządku

0

Od 1 lutego zacząłem nową pracę - zdalną. 8 godzin pracy przy komputerze wymaga oczywiście skupienia ale również i wygody. Mam typowy stary fotel do komputera który jest już wysiedziany i chcę kupić sobie nowy. Co możecie polecić? Gdzie najlepiej kupić taki fotel? Ikea, Agata Meble czy mniejszy sklep z dedykowanymi meblami biurowymi? Jedyne co wiem to fakt że fotele z Jyska nadają się do niczego. Byłbym wdzięczny LR za sugestie. Mój budżet to 600-700zł max ale czy kupię coś za tyle? Czy lepiej może coś więcej dołożyć choć niekoniecznie wygoda może chodzić w parze z ceną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?