@BlaseR9 Dodam jeszcze tylko, że jego transfer jest kluczem do pozostania Messiego w Barcelonie, bo jeśli Leo odejdzie to dopiero wtedy zaczniemy mówić o sezonie przejściowym, tylko żeby potem się nie okazało że ten sezon przeciągnie się do kilku lat. A, no i Depay nie jest typową 9
Ja jednak nie jestem sceptycznie nastawiony do przypuszczalnego transferu Aguero. Liga angielska wiadomo jaka jest trudna, fizyczna. Kun atletą nie jest ale posiada jednak te technikę która w La Lidze jest potrzebna, dodatkowo liga hiszpańska jest mniej kontuzjogenna a przykład Luisa Suareza, który jest rok starszy od Aguero pokazuje, że można jeszcze być w tym wieku w dobrej formie. Jeśli przyjdzie to dałbym mu szansę, a na Haalanda nas teraz nie stać, musimy trochę zejść na ziemię i realnie popatrzeć na to kogo możemy kupić. Najpierw Laporta musi ustabilizować finansowo klub, dopiero potem będziemy mogli myśleć o transferach znakomitych piłkarzy
75 urodziny obchodzi dziś znakomity gitarzysta, David Gilmour!
Please join us in wishing David Gilmour a wonderful birthday! [Picture taken by Polly Samson: David in Pompeii, Italy] https://t.co/oke9E7LROO">pic.twitter.com/oke9E7LROO
Trener reprezentacji Polski, @paulomcdsousa, ogłosił szeroką kadrę zawodników, spośród których 15 marca wybierze ostateczną grupę piłkarzy na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski! 🇵🇱
tak nie wygląda futbol. Teraz zabijają Lengleta, wie jak to jest. (...) Nie rozmawiałem z Luisem Enrique cały rok. Ja potrzebuję wsparcia, w Sportingu go miałem, w Barcy zero. Np. z Malagą popełniłem błąd i trener się do mnie w ogóle nie odezwał, nic, nawet 1 zdania." 2/2
@JimMorrisonFCB przesłuchałem, momentami miałem wrażenie że słucham Endless River, bardzo fajne granie, spokojne, na pewno jeszcze wrócę do nich. @sawyer00 przy LZ pierwsze co przychodzi mi do głowy to Kashmir a pozostali wymienieni przez Ciebie wykonawcy również genialni
@wojopancer to znają wszyscy (chyba ;)), świetny numer ale jak słusznie zauważono, tam nie ma wokalu ;) @JimMorrisonFCB nie znam, przesłucham, zobaczę czy mi podejdzie ;)
[muzyka] Jakie są wasze ulubione numery, w których instrumenty i wokal współgrają ze sobą wybitnie, cały utwór jest majstersztykiem? Dla mnie jest to Echoes z koncertu Davida Gilmoura w Gdańsku z 2008 roku:
@VamosGirl nie powinienem zaczynać zdania od słowa 'właśnie' ale tam po 'właśnie' a przed 'byłem' jest przecinek który zmienia kontekst zdania, 'Zjedzcie dzieci' nie znaczy to samo co 'Zjedzcie, dzieci'.
Od 1 lutego zacząłem nową pracę - zdalną. 8 godzin pracy przy komputerze wymaga oczywiście skupienia ale również i wygody. Mam typowy stary fotel do komputera który jest już wysiedziany i chcę kupić sobie nowy. Co możecie polecić? Gdzie najlepiej kupić taki fotel? Ikea, Agata Meble czy mniejszy sklep z dedykowanymi meblami biurowymi? Jedyne co wiem to fakt że fotele z Jyska nadają się do niczego. Byłbym wdzięczny LR za sugestie. Mój budżet to 600-700zł max ale czy kupię coś za tyle? Czy lepiej może coś więcej dołożyć choć niekoniecznie wygoda może chodzić w parze z ceną
1
@Tomek_TF tym bardziej stanowcze TAK dla tego transferu bo Ronaldo był, jest i będzie tylko jeden
0
@wroclawianin89 Marcelo, obecnie Lyon
0
@BlaseR9 Dodam jeszcze tylko, że jego transfer jest kluczem do pozostania Messiego w Barcelonie, bo jeśli Leo odejdzie to dopiero wtedy zaczniemy mówić o sezonie przejściowym, tylko żeby potem się nie okazało że ten sezon przeciągnie się do kilku lat. A, no i Depay nie jest typową 9
1
Ja jednak nie jestem sceptycznie nastawiony do przypuszczalnego transferu Aguero. Liga angielska wiadomo jaka jest trudna, fizyczna. Kun atletą nie jest ale posiada jednak te technikę która w La Lidze jest potrzebna, dodatkowo liga hiszpańska jest mniej kontuzjogenna a przykład Luisa Suareza, który jest rok starszy od Aguero pokazuje, że można jeszcze być w tym wieku w dobrej formie. Jeśli przyjdzie to dałbym mu szansę, a na Haalanda nas teraz nie stać, musimy trochę zejść na ziemię i realnie popatrzeć na to kogo możemy kupić. Najpierw Laporta musi ustabilizować finansowo klub, dopiero potem będziemy mogli myśleć o transferach znakomitych piłkarzy
0
@Norkusik ja korzystam z Delta Media Player, czasem się coś przytnie ale ogólnie bardzo dużo kanałów, polecam
11
75 urodziny obchodzi dziś znakomity gitarzysta, David Gilmour!
2
Pierwsze powołania Paulo Sousy!
6
Dokładnie 50 lat temu w Belfaście na koncercie Led Zeppelin po raz pierwszy na żywo wybrzmiał utwór 'Stairway to Heaven'
0
@Dembouz1899 tak, a niebo jest niebieskie
1
@kuz sam z chęcią posłucham, daj znać
53
@xBoMBoWiECx konferencja Verattiego
1
@Chakalaka Home! Home again! I like to be here when I can!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
pewnie Kun Aguero któremu kończy się kontrakt w City. Na innych nas nie stać
3
Także tego, pjenkny mecz!
0
@BarcaInfo człowiek mem
1
Ten Muminek zaś się mądrzy:
0
@cules100pro z nierealnych to Kimmich, Rodri. Z bardziej realnych i perspektywicznych to Kamara z Marsylii
1
Wleciał nowy teledysk od Grety Van Fleet:
https://x.com/GretaVanFleet/status/1362416730950283272
0
@Colon van der Sar - Carlos - Vieira - Zidane - Ronaldo
W Fifie 98 dałoby radę to ustawić :D
2
@JimMorrisonFCB przesłuchałem, momentami miałem wrażenie że słucham Endless River, bardzo fajne granie, spokojne, na pewno jeszcze wrócę do nich.
@sawyer00 przy LZ pierwsze co przychodzi mi do głowy to Kashmir a pozostali wymienieni przez Ciebie wykonawcy również genialni
1
@Chinaski oo tak! oni też są świetni
0
@wojopancer to znają wszyscy (chyba ;)), świetny numer ale jak słusznie zauważono, tam nie ma wokalu ;)
@JimMorrisonFCB nie znam, przesłucham, zobaczę czy mi podejdzie ;)
4
[muzyka] Jakie są wasze ulubione numery, w których instrumenty i wokal współgrają ze sobą wybitnie, cały utwór jest majstersztykiem? Dla mnie jest to Echoes z koncertu Davida Gilmoura w Gdańsku z 2008 roku:
@Chakalaka @Colon @JimMorrisonFCB @sawyer00 @Coutinho007
0
oho, teraz będą próbować zrzucać winę na otoczenie Leo, byle nie na siebie
36
Gdyby skoki były w Polsacie:
0
@Emial22 spedycja
3
@VamosGirl nie powinienem zaczynać zdania od słowa 'właśnie' ale tam po 'właśnie' a przed 'byłem' jest przecinek który zmienia kontekst zdania, 'Zjedzcie dzieci' nie znaczy to samo co 'Zjedzcie, dzieci'.
0
@RobiS właśnie, byłem w Ikei i przymierzałem się do niego, był nawet nawet w porządku
0
Od 1 lutego zacząłem nową pracę - zdalną. 8 godzin pracy przy komputerze wymaga oczywiście skupienia ale również i wygody. Mam typowy stary fotel do komputera który jest już wysiedziany i chcę kupić sobie nowy. Co możecie polecić? Gdzie najlepiej kupić taki fotel? Ikea, Agata Meble czy mniejszy sklep z dedykowanymi meblami biurowymi? Jedyne co wiem to fakt że fotele z Jyska nadają się do niczego. Byłbym wdzięczny LR za sugestie. Mój budżet to 600-700zł max ale czy kupię coś za tyle? Czy lepiej może coś więcej dołożyć choć niekoniecznie wygoda może chodzić w parze z ceną