1

na TVP Kultura leci koncert 50-lecia legendy polskiego rocka - SBB

9

Rysiek Riedel, gdyby żył, obchodziłby dziś 64 urodziny. A był jednym z niewielu skazanych na bluesa

1

@Chakalaka Pearl Jam, Nirvana, Soundgarden, Alice in Chains

4

To będzie tak. Leo zostanie i poczeka kto wygra wybory, Laporta zostaje nowym prezydentem, ściąga Pepa do Barcy bo temu za rok kończy się kontrakt w City, Messi zostaje na 3-4 lata a potem odchodzi na rok do Newells.

2

@Kamiloza91 Thank You, Moby Dick, Immigrant Song, You Shook Me no i Stairway to heaven

0

@BarcaInfo dobra, ale najpierw prysznic, potem kilka meczyków w PESa 5

27

Widzisz Bartomeu coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja!

0

Pogba z pozytywnym wynikiem testu na koronawirus, przez co nie został powołany do reprezentacji Francji.

0

Ciekawe czy Aguero odda '10' Messiemu jak ten przejdzie do City

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Stano i Smoku o obecnej sytuacji w Barcelonie:


2

A może dzisiejsza prezentacja Trincao jest symboliczna? Może jest nieświadomym przekazaniem pałeczki?

0

Bartomeu powinni wyp... dyscyplinarnie

1

@Colon po telefonach do zawodników wnioskuję że Heyah

0

@BarcaInfo City też obserwuje

0

Na teraz tylko Koeman. Bartek i tak nie odejdzie więc będziemy musieli jeszcze jeden sezon się pomęczyć. Rewolucji nie będzie a Pimiente zostawmy sobie na późniejszy czas, niech się sprawdzi w jakimś klubie z La Ligi.
Tylko cud spowoduje odejście Bartomeu teraz.

0

Meczu nie oglądałem bo byłem na koncercie, widzę że dobrze zrobiłem. W końcu mamy swój tryplet, Roma, Liverpool a teraz Bayern

1

'jego argumentem może być również to, że liczba napastników nie będzie miała znaczenia, jeżeli piłka do nich nie dotrze z powodu problemów w środku pola'
Co ja czytam.. Kilka lat temu byłoby to nie do pomyślenia, teraz to szara rzeczywistość

3

Wpadł mi do głowy pomysł przy okazji poradnika @LuisSalvano :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8679800
Często gęsto użytkownicy La Rambli wrzucają różne posty z poradnikami i ciekawostkami. Może fajną sprawą byłoby dodanie opcji zapisania danego postu, wtedy taką listę można by sobie otworzyć na swoim profilu, np. zakładka w sekcji komentarze, obok najnowszych i top 5. Czasem coś nam wpadnie w oko ale nie mamy aż tyle czasu żeby przeczytać a potem trzeba szukać lub nawet zdarza się zapomnieć.

@Moderacja @wpwelement

1

@Chakalaka zagubiony Neil. Może w kolejnej sesji się odbuduje

0

@kamill// nie dokończyliśmy bo przyszli teściowie wrócili z Wrocka i zdawali relację i już się nie dało obejrzeć do końca. Tyle ile obejrzeliśmy to fajna lekka narracja no i ta muzyka na plus

8

Oglądam właśnie 'Jak zostałem gangsterem' i stwierdzam że ten kto dobrał muzykę jest geniuszem. Purple, Nalepa, Dżem, Mr Zoob i inni, mistrzostwo świata

0

W przerwie meczu rodzice przełączyli na TVP2 a tam Marek Sierocki zapowiada Zenka Martyniuka. Świat się kończy

0

Ogląda ktoś na Polsacie? Mają już żałobę?

0

Chłopie coś Ty zrobił

1

Laskowski i mecz Barcy - duet idealny

2

Ależ tęsknię za takim klepaniem w Barcelonie

1

Pierdyknie ten madrycki balonik jak mi dzisiaj opona w rowerze

0

Podczas korzystania z laptopa na samej baterii gry mi się przycinają, a gdy podłączę zasilacz to wszystko działa jak należy. Da się to jakoś ustawić żeby na baterii działało tak jak trzeba? Laptop Lenovo Y540

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?