To będzie tak. Leo zostanie i poczeka kto wygra wybory, Laporta zostaje nowym prezydentem, ściąga Pepa do Barcy bo temu za rok kończy się kontrakt w City, Messi zostaje na 3-4 lata a potem odchodzi na rok do Newells.
Na teraz tylko Koeman. Bartek i tak nie odejdzie więc będziemy musieli jeszcze jeden sezon się pomęczyć. Rewolucji nie będzie a Pimiente zostawmy sobie na późniejszy czas, niech się sprawdzi w jakimś klubie z La Ligi. Tylko cud spowoduje odejście Bartomeu teraz.
'jego argumentem może być również to, że liczba napastników nie będzie miała znaczenia, jeżeli piłka do nich nie dotrze z powodu problemów w środku pola' Co ja czytam.. Kilka lat temu byłoby to nie do pomyślenia, teraz to szara rzeczywistość
Wpadł mi do głowy pomysł przy okazji poradnika @LuisSalvano : https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8679800 Często gęsto użytkownicy La Rambli wrzucają różne posty z poradnikami i ciekawostkami. Może fajną sprawą byłoby dodanie opcji zapisania danego postu, wtedy taką listę można by sobie otworzyć na swoim profilu, np. zakładka w sekcji komentarze, obok najnowszych i top 5. Czasem coś nam wpadnie w oko ale nie mamy aż tyle czasu żeby przeczytać a potem trzeba szukać lub nawet zdarza się zapomnieć.
@kamill// nie dokończyliśmy bo przyszli teściowie wrócili z Wrocka i zdawali relację i już się nie dało obejrzeć do końca. Tyle ile obejrzeliśmy to fajna lekka narracja no i ta muzyka na plus
Oglądam właśnie 'Jak zostałem gangsterem' i stwierdzam że ten kto dobrał muzykę jest geniuszem. Purple, Nalepa, Dżem, Mr Zoob i inni, mistrzostwo świata
Podczas korzystania z laptopa na samej baterii gry mi się przycinają, a gdy podłączę zasilacz to wszystko działa jak należy. Da się to jakoś ustawić żeby na baterii działało tak jak trzeba? Laptop Lenovo Y540
1
na TVP Kultura leci koncert 50-lecia legendy polskiego rocka - SBB
9
Rysiek Riedel, gdyby żył, obchodziłby dziś 64 urodziny. A był jednym z niewielu skazanych na bluesa
1
@Chakalaka Pearl Jam, Nirvana, Soundgarden, Alice in Chains
4
To będzie tak. Leo zostanie i poczeka kto wygra wybory, Laporta zostaje nowym prezydentem, ściąga Pepa do Barcy bo temu za rok kończy się kontrakt w City, Messi zostaje na 3-4 lata a potem odchodzi na rok do Newells.
2
@Kamiloza91 Thank You, Moby Dick, Immigrant Song, You Shook Me no i Stairway to heaven
6
Prawda nt. polskich drużyn w europejskich pucharach:
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118401342_10215368597922771_6398937658550624324_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=5vPRgsGq-AoAX8qkU2z&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=9c89e622e389ab471a1b61245f9cd83e&oe=5F6D8508
0
@BarcaInfo dobra, ale najpierw prysznic, potem kilka meczyków w PESa 5
27
Widzisz Bartomeu coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja!
0
Pogba z pozytywnym wynikiem testu na koronawirus, przez co nie został powołany do reprezentacji Francji.
0
Ciekawe czy Aguero odda '10' Messiemu jak ten przejdzie do City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Stano i Smoku o obecnej sytuacji w Barcelonie:
2
A może dzisiejsza prezentacja Trincao jest symboliczna? Może jest nieświadomym przekazaniem pałeczki?
0
Bartomeu powinni wyp... dyscyplinarnie
1
@Colon po telefonach do zawodników wnioskuję że Heyah
0
@BarcaInfo City też obserwuje
0
Na teraz tylko Koeman. Bartek i tak nie odejdzie więc będziemy musieli jeszcze jeden sezon się pomęczyć. Rewolucji nie będzie a Pimiente zostawmy sobie na późniejszy czas, niech się sprawdzi w jakimś klubie z La Ligi.
Tylko cud spowoduje odejście Bartomeu teraz.
0
Meczu nie oglądałem bo byłem na koncercie, widzę że dobrze zrobiłem. W końcu mamy swój tryplet, Roma, Liverpool a teraz Bayern
1
'jego argumentem może być również to, że liczba napastników nie będzie miała znaczenia, jeżeli piłka do nich nie dotrze z powodu problemów w środku pola'
Co ja czytam.. Kilka lat temu byłoby to nie do pomyślenia, teraz to szara rzeczywistość
3
Wpadł mi do głowy pomysł przy okazji poradnika @LuisSalvano :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8679800
Często gęsto użytkownicy La Rambli wrzucają różne posty z poradnikami i ciekawostkami. Może fajną sprawą byłoby dodanie opcji zapisania danego postu, wtedy taką listę można by sobie otworzyć na swoim profilu, np. zakładka w sekcji komentarze, obok najnowszych i top 5. Czasem coś nam wpadnie w oko ale nie mamy aż tyle czasu żeby przeczytać a potem trzeba szukać lub nawet zdarza się zapomnieć.
@Moderacja @wpwelement
1
@Chakalaka zagubiony Neil. Może w kolejnej sesji się odbuduje
0
@kamill// nie dokończyliśmy bo przyszli teściowie wrócili z Wrocka i zdawali relację i już się nie dało obejrzeć do końca. Tyle ile obejrzeliśmy to fajna lekka narracja no i ta muzyka na plus
8
Oglądam właśnie 'Jak zostałem gangsterem' i stwierdzam że ten kto dobrał muzykę jest geniuszem. Purple, Nalepa, Dżem, Mr Zoob i inni, mistrzostwo świata
0
W przerwie meczu rodzice przełączyli na TVP2 a tam Marek Sierocki zapowiada Zenka Martyniuka. Świat się kończy
0
Ogląda ktoś na Polsacie? Mają już żałobę?
0
Chłopie coś Ty zrobił
1
Laskowski i mecz Barcy - duet idealny
2
Ależ tęsknię za takim klepaniem w Barcelonie
1
Pierdyknie ten madrycki balonik jak mi dzisiaj opona w rowerze
0
Podczas korzystania z laptopa na samej baterii gry mi się przycinają, a gdy podłączę zasilacz to wszystko działa jak należy. Da się to jakoś ustawić żeby na baterii działało tak jak trzeba? Laptop Lenovo Y540