@Colon@Chakalaka Led Zeppelin to dla mnie numer jeden obok Pink Floyd. Nie mogę wskazać lepszego zespołu. Z czterech pierwszych płyt dla mnie topem są: 'Babe I'm Gonna Leave You', 'Thank You', 'Moby Dick', 'Since I've Been Loving You' i 'Stairway To Heaven'. Wyżej od Houses Of The Holy cenię Physical Graffiti z genialnym 'Kashmirem' i 'Ten Years Gone'
skoro Dynamo przyjedzie dzisiaj tylko z 13 zawodnikami to może dajmy im na ten jeden mecz Puiga albo Alene jeśli dzisiaj by nie zagrali, fajna opcja by to była
Cieszy wygrany mecz, ale jednej rzeczy muszę się przyczepić - obrona. Mimo że Morata był łapany na spalonym to jednak udało mu się wyjść na pozycję i trafić 3 razy do bramki. Musimy jeszcze popracować nad obroną a transfer środkowego obrońcy jest konieczny.
@MESSIah16 podobno tak, nawet od 7 roku życia pod warunkiem że w zasięgu nie będzie niebezpiecznych urządzeń, przedmiotów. To chyba tylko piwnica z przetworami zostaje wolna
30 lat temu odbył się pierwszy koncert Pearl Jam. Miał on miejsce w Off Ramp Cafe w Seattle 22 października 1990 roku. Zespół wystąpił jeszcze jako Mookie Blaylock, za perkusją zasiadał wtedy Dave Krusen, a wśród 150 osobowej publiczności byli m.in. członkowie Soundgarden.
On this day in 1990, Pearl Jam, then called Mookie Blaylock, played its first gig at the tiny Off Ramp club in Seattle, WA. #pearljamhttps://t.co/QsX4es7ZWX">pic.twitter.com/QsX4es7ZWX
@alianta2 też jestem ciekaw bo wybieram się w sobotę. Z tego co czytałem to w żółtych strefach wydarzenia kulturalne mogą się odbyć przy udziale 25% publiczności
0
Ktoś już z Was grał w nowe DSJ4?
2
@NaFazieHitman przez chwile myślałem że to Boruc
2
Moder potrzebował 30 sekund na strzelenie bramki
6
Łunina proszę na najbliższy Klasyk
2
@Colon @Chakalaka Led Zeppelin to dla mnie numer jeden obok Pink Floyd. Nie mogę wskazać lepszego zespołu. Z czterech pierwszych płyt dla mnie topem są:
'Babe I'm Gonna Leave You', 'Thank You', 'Moby Dick', 'Since I've Been Loving You' i 'Stairway To Heaven'. Wyżej od Houses Of The Holy cenię Physical Graffiti z genialnym 'Kashmirem' i 'Ten Years Gone'
0
Do sprzedaży trafił II tom książki o Ryśku Riedlu. Więcej informacji na stronie https://rysiekriedel.pl/
2
Za Pepa i LE to by tu już ze 3 do przodu było
6
Na Polsacie cienki Feddek, na TVP najlepszy Jacek Laskowski!
1
skoro Dynamo przyjedzie dzisiaj tylko z 13 zawodnikami to może dajmy im na ten jeden mecz Puiga albo Alene jeśli dzisiaj by nie zagrali, fajna opcja by to była
2
Panie Lautaro, z taką grą podobasz mnie się
3
Ramos by już miał karnego
0
@kuz mam nagraną robotę, więc nie pozostało nic innego jak tylko złożyć
10
I cyk wypowiedzenie w pracy złożone, człowiekowi się jakoś luźniej na sercu zrobiło
3
Cieszy wygrany mecz, ale jednej rzeczy muszę się przyczepić - obrona. Mimo że Morata był łapany na spalonym to jednak udało mu się wyjść na pozycję i trafić 3 razy do bramki. Musimy jeszcze popracować nad obroną a transfer środkowego obrońcy jest konieczny.
0
Typowy Antek - piłkarz, sportowiec
0
Morata hat trick
0
O niebo lepiej wygląda ten zestaw strojów z czarnymi spodenkami i getrami niż z tymi zielonymi
0
Potrzebuję kupić laptopa do domu, budżet 2500 PLN, ktoś mi może polecić? Pierwszy jaki mi się rzucił w oczy to taki, warto?
https://www.komputronik.pl/product/653263/lenovo-v155-15api-81v50015pb-.html
2
@MESSIah16 podobno tak, nawet od 7 roku życia pod warunkiem że w zasięgu nie będzie niebezpiecznych urządzeń, przedmiotów. To chyba tylko piwnica z przetworami zostaje wolna
15
Ależ szkoda tej porażki, zasłużyli Lechici na co najmniej jeden punkt
1
@Colon dokładnie tak
8
30 lat temu odbył się pierwszy koncert Pearl Jam. Miał on miejsce w Off Ramp Cafe w Seattle 22 października 1990 roku. Zespół wystąpił jeszcze jako Mookie Blaylock, za perkusją zasiadał wtedy Dave Krusen, a wśród 150 osobowej publiczności byli m.in. członkowie Soundgarden.
@Chakalaka @Colon@JimMorrisonFCB @Coutinho007 @NeroTFP
3
Już dzisiaj na Tidalu do odsłuchania a jutro w Empiku do kupienia Pearl Jam w MTV Unplugged na CD
@Colon @JimMorrisonFCB @Chakalaka @Coutinho007 @NeroTFP
0
Jest jakas liga FCBarca.com w Fantasy CL?
1
Ma ktoś link do tego filmiku z pudlem lewego i Ferdkiem Kiepskim?
3
a ja mam podwójne nakrycie głowy
9
Wybuch Tallboya, 5.4 tonowej bomby na dnie Kanału Piastowskiego w Świnoujściu.
https://www.facebook.com/watch/?v=265194598117583
1
Wehikuł czasu w wykonaniu syna Ryśka - Bastka w kultowym klubie 'Puls'. Na żywo
1
@alianta2 też jestem ciekaw bo wybieram się w sobotę. Z tego co czytałem to w żółtych strefach wydarzenia kulturalne mogą się odbyć przy udziale 25% publiczności
0
A Krychowiak tylko się przyglądał, bez pressingu