0

Ktoś już z Was grał w nowe DSJ4?

2

@NaFazieHitman przez chwile myślałem że to Boruc

2

Moder potrzebował 30 sekund na strzelenie bramki

6

Łunina proszę na najbliższy Klasyk

2

@Colon @Chakalaka Led Zeppelin to dla mnie numer jeden obok Pink Floyd. Nie mogę wskazać lepszego zespołu. Z czterech pierwszych płyt dla mnie topem są:
'Babe I'm Gonna Leave You', 'Thank You', 'Moby Dick', 'Since I've Been Loving You' i 'Stairway To Heaven'. Wyżej od Houses Of The Holy cenię Physical Graffiti z genialnym 'Kashmirem' i 'Ten Years Gone'

0

Do sprzedaży trafił II tom książki o Ryśku Riedlu. Więcej informacji na stronie https://rysiekriedel.pl/

2

Za Pepa i LE to by tu już ze 3 do przodu było

6

Na Polsacie cienki Feddek, na TVP najlepszy Jacek Laskowski!

1

skoro Dynamo przyjedzie dzisiaj tylko z 13 zawodnikami to może dajmy im na ten jeden mecz Puiga albo Alene jeśli dzisiaj by nie zagrali, fajna opcja by to była

2

Panie Lautaro, z taką grą podobasz mnie się

3

Ramos by już miał karnego

0

@kuz mam nagraną robotę, więc nie pozostało nic innego jak tylko złożyć

10

I cyk wypowiedzenie w pracy złożone, człowiekowi się jakoś luźniej na sercu zrobiło

3

Cieszy wygrany mecz, ale jednej rzeczy muszę się przyczepić - obrona. Mimo że Morata był łapany na spalonym to jednak udało mu się wyjść na pozycję i trafić 3 razy do bramki. Musimy jeszcze popracować nad obroną a transfer środkowego obrońcy jest konieczny.

0

Typowy Antek - piłkarz, sportowiec

0

Morata hat trick

0

O niebo lepiej wygląda ten zestaw strojów z czarnymi spodenkami i getrami niż z tymi zielonymi

0

Potrzebuję kupić laptopa do domu, budżet 2500 PLN, ktoś mi może polecić? Pierwszy jaki mi się rzucił w oczy to taki, warto?
https://www.komputronik.pl/product/653263/lenovo-v155-15api-81v50015pb-.html

2

@MESSIah16 podobno tak, nawet od 7 roku życia pod warunkiem że w zasięgu nie będzie niebezpiecznych urządzeń, przedmiotów. To chyba tylko piwnica z przetworami zostaje wolna

15

Ależ szkoda tej porażki, zasłużyli Lechici na co najmniej jeden punkt

1

@Colon dokładnie tak

8

30 lat temu odbył się pierwszy koncert Pearl Jam. Miał on miejsce w Off Ramp Cafe w Seattle 22 października 1990 roku. Zespół wystąpił jeszcze jako Mookie Blaylock, za perkusją zasiadał wtedy Dave Krusen, a wśród 150 osobowej publiczności byli m.in. członkowie Soundgarden.


@Chakalaka @Colon@JimMorrisonFCB @Coutinho007 @NeroTFP

3

Już dzisiaj na Tidalu do odsłuchania a jutro w Empiku do kupienia Pearl Jam w MTV Unplugged na CD
@Colon @JimMorrisonFCB @Chakalaka @Coutinho007 @NeroTFP

0

Jest jakas liga FCBarca.com w Fantasy CL?

1

Ma ktoś link do tego filmiku z pudlem lewego i Ferdkiem Kiepskim?

3

a ja mam podwójne nakrycie głowy

9

Wybuch Tallboya, 5.4 tonowej bomby na dnie Kanału Piastowskiego w Świnoujściu.
https://www.facebook.com/watch/?v=265194598117583

1

Wehikuł czasu w wykonaniu syna Ryśka - Bastka w kultowym klubie 'Puls'. Na żywo

1

@alianta2 też jestem ciekaw bo wybieram się w sobotę. Z tego co czytałem to w żółtych strefach wydarzenia kulturalne mogą się odbyć przy udziale 25% publiczności

0

A Krychowiak tylko się przyglądał, bez pressingu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?