3

Jest i STANOOSSKIII!


1

@Zip chodzi mi o to że red. Michniewicz próbuje nawiązać jakiś dialog o szczepionkach, nauczycielach a ona w kółko o tym że mogłaby rozmawiać ale że jest protest to nie. Też jej nie lubię

0

Lubnauer w Trójce:



W kółko o proteście

2

@VirtuoZ C+ działa

5

Tymczasem w równoległym świecie:
https://ibb.co/Bw1xsjc

0

@Colon dokładnie, dodałem zdjęcie w poprzednim komentarzu.
BTW już wiem czego jutro będę słuchał w domu podczas pracy - Zappę

0

@Colon o, to też dla mnie, dzięki. Sam mam koszulkę z numeru 21 :)
Edit: jedyne zdjęcie jakie mam
https://ibb.co/RBCnwqZ

0

Patrząc na obecną kadrę mamy do dyspozycji 3 środkowych obrońców i tu rodzi się pytanie czy jest w naszej szkółce prawy obrońca na tyle dobry aby mogl grać zamiast Minguezy?

0

Jeśli ktoś dzisiaj czekał na Dziennikarskie Zero i się nie doczekał lub dalej czeka to musi wytrzymać do jutra, wleci o 10:00

0

@FafitFCB taaak tak!

0

@Colon wczoraj słuchałem ale byłem wcięty i na trzeźwo muszę jeszcze raz posłuchać :D

0

Wystarczy delikatnie zdenerwować Messiego a ten już gra na pełnej

0

@Wossi61FCB lider w pierwszej serii nie stoi w tym swoim miejscu

0

Ciekawe czy ktoś ze sztabu Rayo krzyczał: 'grajcie na Firpo, on jest cienki!'

0

Rysiek na boisku wygląda trochę jak chłopiec do podawania piłek. Ty, czekaj..

2

który taki mądry dopasował jasne stroje do jasnych?

1

Realny scenariusz na letnie okno: Barca musi uzyskać minimum 200mln euro ze sprzedaży zawodników aby uniknąć bankructwa

2

Henka Larsson by tu lepiej zagrał od Brajta

1

a bym takiego Grzegorza Mielcarskiego widział w sztabie, wiedze ma bardzo dużą, zna portugalski i zna naszych zawodników

1

Rano poruszyłem temat braku koncertów. Właśnie teraz można obejrzeć czwarty koncert zespołu Luxtorpeda:


1

@Kidd @sawyer00 @joloskyy @teacherakademicki @Szreko ja czekam na pożegnalny koncert Perfect w Gliwcach, oprócz nich to standardowe koncerty Luxtorpedy, Cochise, Cree, Dżemu, Bartasa Szymoniaka, Łukasza Łyczkowskiego i innych artystów na koncerty których chodzimy z narzeczoną regularnie

8

Ilu La Ramblowiczom brakuje koncertów? Mnie już cholera bierze bez muzyki na żywo, ostatni koncert był w październiku kiedy jeszcze można było na pojedyncze wydarzenia chodzić, co prawda są wydawnictwa koncertowe do oglądania i słuchania ale to nie to samo. Każdy koncert był dla mnie jak doładowanie baterii, które teraz są już na wyczerpaniu..

1

Borek u Mazurka w RMF


0

1

@Chakalaka byłem na jego koncercie w Warszawie w zeszłym roku w ramach trasy Zakk Sabbath, to było świetne

0

Film pt. Popierzony 2020 rok będzie mieć chyba sequel: 202(0->1)

0

@DonMatteo901 Stanoosskiii!

0

U Enrique albo choćby Valverde to z taką Huescą powinno być minimum 3 do przodu

2

Bergisel jest mniejszą skocznią i nie ma jak odlecieć, różnice w punktach nie są tak duże jak na innych skoczniach. Wszystko wyjaśni się w Bischofshofen bo tam można odlecieć i nadrobić kilka punktów

8

Chcecie lepsze info? To proszę:



Paranoja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?