@Zip chodzi mi o to że red. Michniewicz próbuje nawiązać jakiś dialog o szczepionkach, nauczycielach a ona w kółko o tym że mogłaby rozmawiać ale że jest protest to nie. Też jej nie lubię
Patrząc na obecną kadrę mamy do dyspozycji 3 środkowych obrońców i tu rodzi się pytanie czy jest w naszej szkółce prawy obrońca na tyle dobry aby mogl grać zamiast Minguezy?
@Kidd@sawyer00@joloskyy@teacherakademicki@Szreko ja czekam na pożegnalny koncert Perfect w Gliwcach, oprócz nich to standardowe koncerty Luxtorpedy, Cochise, Cree, Dżemu, Bartasa Szymoniaka, Łukasza Łyczkowskiego i innych artystów na koncerty których chodzimy z narzeczoną regularnie
Ilu La Ramblowiczom brakuje koncertów? Mnie już cholera bierze bez muzyki na żywo, ostatni koncert był w październiku kiedy jeszcze można było na pojedyncze wydarzenia chodzić, co prawda są wydawnictwa koncertowe do oglądania i słuchania ale to nie to samo. Każdy koncert był dla mnie jak doładowanie baterii, które teraz są już na wyczerpaniu..
Bergisel jest mniejszą skocznią i nie ma jak odlecieć, różnice w punktach nie są tak duże jak na innych skoczniach. Wszystko wyjaśni się w Bischofshofen bo tam można odlecieć i nadrobić kilka punktów
3
Jest i STANOOSSKIII!
1
@Zip chodzi mi o to że red. Michniewicz próbuje nawiązać jakiś dialog o szczepionkach, nauczycielach a ona w kółko o tym że mogłaby rozmawiać ale że jest protest to nie. Też jej nie lubię
0
Lubnauer w Trójce:
W kółko o proteście
2
@VirtuoZ C+ działa
5
Tymczasem w równoległym świecie:
https://ibb.co/Bw1xsjc
0
@Colon dokładnie, dodałem zdjęcie w poprzednim komentarzu.
BTW już wiem czego jutro będę słuchał w domu podczas pracy - Zappę
0
@Colon o, to też dla mnie, dzięki. Sam mam koszulkę z numeru 21 :)
Edit: jedyne zdjęcie jakie mam
https://ibb.co/RBCnwqZ
0
Patrząc na obecną kadrę mamy do dyspozycji 3 środkowych obrońców i tu rodzi się pytanie czy jest w naszej szkółce prawy obrońca na tyle dobry aby mogl grać zamiast Minguezy?
0
Jeśli ktoś dzisiaj czekał na Dziennikarskie Zero i się nie doczekał lub dalej czeka to musi wytrzymać do jutra, wleci o 10:00
0
@FafitFCB taaak tak!
0
@Colon wczoraj słuchałem ale byłem wcięty i na trzeźwo muszę jeszcze raz posłuchać :D
0
Wystarczy delikatnie zdenerwować Messiego a ten już gra na pełnej
0
@Wossi61FCB lider w pierwszej serii nie stoi w tym swoim miejscu
0
Ciekawe czy ktoś ze sztabu Rayo krzyczał: 'grajcie na Firpo, on jest cienki!'
0
Rysiek na boisku wygląda trochę jak chłopiec do podawania piłek. Ty, czekaj..
2
który taki mądry dopasował jasne stroje do jasnych?
1
Realny scenariusz na letnie okno: Barca musi uzyskać minimum 200mln euro ze sprzedaży zawodników aby uniknąć bankructwa
2
Henka Larsson by tu lepiej zagrał od Brajta
1
a bym takiego Grzegorza Mielcarskiego widział w sztabie, wiedze ma bardzo dużą, zna portugalski i zna naszych zawodników
1
Rano poruszyłem temat braku koncertów. Właśnie teraz można obejrzeć czwarty koncert zespołu Luxtorpeda:
1
@Kidd @sawyer00 @joloskyy @teacherakademicki @Szreko ja czekam na pożegnalny koncert Perfect w Gliwcach, oprócz nich to standardowe koncerty Luxtorpedy, Cochise, Cree, Dżemu, Bartasa Szymoniaka, Łukasza Łyczkowskiego i innych artystów na koncerty których chodzimy z narzeczoną regularnie
8
Ilu La Ramblowiczom brakuje koncertów? Mnie już cholera bierze bez muzyki na żywo, ostatni koncert był w październiku kiedy jeszcze można było na pojedyncze wydarzenia chodzić, co prawda są wydawnictwa koncertowe do oglądania i słuchania ale to nie to samo. Każdy koncert był dla mnie jak doładowanie baterii, które teraz są już na wyczerpaniu..
1
Borek u Mazurka w RMF
0
Do oglądania:
https://x.com/Sportowy_Kanal/status/1351136883347234826
1
@Chakalaka byłem na jego koncercie w Warszawie w zeszłym roku w ramach trasy Zakk Sabbath, to było świetne
0
Film pt. Popierzony 2020 rok będzie mieć chyba sequel: 202(0->1)
0
@DonMatteo901 Stanoosskiii!
0
U Enrique albo choćby Valverde to z taką Huescą powinno być minimum 3 do przodu
2
Bergisel jest mniejszą skocznią i nie ma jak odlecieć, różnice w punktach nie są tak duże jak na innych skoczniach. Wszystko wyjaśni się w Bischofshofen bo tam można odlecieć i nadrobić kilka punktów
8
Chcecie lepsze info? To proszę:
Paranoja