3

@BarcaInfo a może Koeman zaskoczy i da szansę Puigowi? Byłoby to bardzo duże zaskoczenie ale nie jest to niemożliwe

6

@BarcaInfo wielkie dzięki za Twoją ogromną pracę, bo to nie było tylko 'kopiuj - wklej' jak sądzą niektórzy. Mam nadzieję że w niewiele mniejszym stopniu będziesz dzielił się tymi wszystkimi informacjami na twitterze. Powodzenia!

3

Leo jest w tym 1% piłkarzy którzy tak popchnięci pociągnęli dalej akcję

5

@Colon dzięki za oznaczenie. Wczoraj się nie załapałem to dziś dwa numery ode mnie:

Pearl Jam - Black. Ten utwór jest tak szczery, płynący od serca że nic więcej nie muszę dodawać. No, może jeszcze charakterystyczne 'tururuttutururu'



Pink Floyd - Comfortably Numb. 'Hello! Is anybody in there?' Maestria gry gitarowej Davida Gilmoura powinna być pokazywana każdemu, kto uczy się gry na tym instrumencie.


1

@zadafcb mój tak samo

6

Girondins Bordeaux jest na skraju bankructwa.


1

Na Sundance TV film dokumentalny o The Doors: Mr. Mojo Rising

1

@PatrychoO a w tle tej strony trybuna Legii ;)
tam na tej stronie jest napisane że nie powinieneś otrzymać treningowej ani przedmeczowej

1

@PatrychoO na jakiej stronie zamawiałeś?

0

u Pola już dyyymyy!!

0

Manchester United oficjalnie potwierdził odejście Eda Woodwarda.

11

Zachwyca się Panem Kuntakinte!

1

Wszystkie zespoły, które wycofają się z Superligi zostaną zastąpione przez sekcje młodzieżowe i kobiece Realu Madryt [Tak będzie]

12

Kluby zamierzają przenieść trofea Ligi Mistrzów i Pucharu Europy do Super Ligi. Real Madryt nadal będzie liderem, z 13 tytułami. [@Paul_Tenorio, Marca]
Tego by nawet Bareja nie wymyślił

2

@Colon świetny pomysł!
Dżem - Autsajder


Rysiek świetnie odnalazł siebie w słowach napisanych przez Mirosława Bochenka. Ja również, przez okres liceum i studiów, odnajdywałem siebie w podmiocie lirycznym tego numeru, dużo rzeczy się zmieniło od tego czasu ale sentyment do tego numeru jak i całej twórczości Dżemu z epoki Ryśka pozostał i nigdy nie minie.

0

Czy ktoś z Was mieszka w domu kanadyjskim? W niedalekiej przyszłości chciałbym ruszyć z budową domu i biorę pod uwagę m.in. takie rozwiązanie. Jak Wam się mieszka, czy to był dobry pomysł na zamieszkanie w takim domu? Jakie są wady i zalety takiego domu?

0

@David_Beckham mi smakuje ostatnio Proper Twelve oraz Jameson zielony i brązowy

0

@Colon dla mnie ta płyta jest delikatnie za 'Ten' Pearl Jamu

0

Delta Media Player padło, chyba się skończyło dobre

2

Dokładnie 30 lat temu została wydana płyta „Temple of The Dog” projektu o tej samej nazwie. Chris Cornell, Eddie Vedder, Jeff Ament, Stone Gossard, Mike McCready, Matt Cameron i Rick Parashar nagrali ten krążek w hołdzie Andy'emu Woodowi.
Jedna z moich ulubionych płyt.



4

@Chakalaka
Zakk Wylde - Sold My Soul



ZZ Top - Rough Boy


Żywioły - Jesteś


5 RANO - Nie wiem jak

2

@Chakalaka artysty na X i Y nie mam to dzisiaj utwory:
System of a Down - X



Pearl Jam - Yellow Ledbetter


Pink Floyd - Young Lust


AC/DC - You Shook Me All Night Long


Led Zeppelin - You Shook Me


The Beatles - Yesterday


0

@ranger3120 właśnie dlatego to wtedy puszczają, żeby populacja najbardziej przestraszona już tego nie oglądała

4

Bardzo ciekawa dyskusja nt. pandemii i to w TVP, naprawdę warto poświęcić te pół godzinki


0

@BarcaInfo Kto gra w PES 2021 to może je przetestować, jest delikatna różnica


0

@BarcaInfo ani brzydka, ani ładna, taka se

0

to se odpoczne w majówke..

3

@JimMorrisonFCB @Bobo25 to jest dobre, jak ktoś jest niedostępny kilkanaście godzin lub dni i chce zobaczyć wątki z największym zainteresowaniem

4

Mam taki pomysł do @Moderacja i @wpwelement aby zwiększyć ilość pokazywanych gorących dyskusji z 3 do 5. Dziękuję za uwagę

3

@Chakalaka
The Who - Baba O'Riley



The White Buffalo - Love Song


Will Barber - Another Brick In the Wall - cover, ma swoje numery również, ale świetny, w stylu 'Sons of Anarchy'


Whitesnake - Is This Love

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?