@BarcaInfo wielkie dzięki za Twoją ogromną pracę, bo to nie było tylko 'kopiuj - wklej' jak sądzą niektórzy. Mam nadzieję że w niewiele mniejszym stopniu będziesz dzielił się tymi wszystkimi informacjami na twitterze. Powodzenia!
@Colon dzięki za oznaczenie. Wczoraj się nie załapałem to dziś dwa numery ode mnie:
Pearl Jam - Black. Ten utwór jest tak szczery, płynący od serca że nic więcej nie muszę dodawać. No, może jeszcze charakterystyczne 'tururuttutururu'
Pink Floyd - Comfortably Numb. 'Hello! Is anybody in there?' Maestria gry gitarowej Davida Gilmoura powinna być pokazywana każdemu, kto uczy się gry na tym instrumencie.
Kluby zamierzają przenieść trofea Ligi Mistrzów i Pucharu Europy do Super Ligi. Real Madryt nadal będzie liderem, z 13 tytułami. [@Paul_Tenorio, Marca] Tego by nawet Bareja nie wymyślił
Rysiek świetnie odnalazł siebie w słowach napisanych przez Mirosława Bochenka. Ja również, przez okres liceum i studiów, odnajdywałem siebie w podmiocie lirycznym tego numeru, dużo rzeczy się zmieniło od tego czasu ale sentyment do tego numeru jak i całej twórczości Dżemu z epoki Ryśka pozostał i nigdy nie minie.
Czy ktoś z Was mieszka w domu kanadyjskim? W niedalekiej przyszłości chciałbym ruszyć z budową domu i biorę pod uwagę m.in. takie rozwiązanie. Jak Wam się mieszka, czy to był dobry pomysł na zamieszkanie w takim domu? Jakie są wady i zalety takiego domu?
Dokładnie 30 lat temu została wydana płyta „Temple of The Dog” projektu o tej samej nazwie. Chris Cornell, Eddie Vedder, Jeff Ament, Stone Gossard, Mike McCready, Matt Cameron i Rick Parashar nagrali ten krążek w hołdzie Andy'emu Woodowi. Jedna z moich ulubionych płyt.
3
@BarcaInfo a może Koeman zaskoczy i da szansę Puigowi? Byłoby to bardzo duże zaskoczenie ale nie jest to niemożliwe
6
@BarcaInfo wielkie dzięki za Twoją ogromną pracę, bo to nie było tylko 'kopiuj - wklej' jak sądzą niektórzy. Mam nadzieję że w niewiele mniejszym stopniu będziesz dzielił się tymi wszystkimi informacjami na twitterze. Powodzenia!
3
Leo jest w tym 1% piłkarzy którzy tak popchnięci pociągnęli dalej akcję
5
@Colon dzięki za oznaczenie. Wczoraj się nie załapałem to dziś dwa numery ode mnie:
Pearl Jam - Black. Ten utwór jest tak szczery, płynący od serca że nic więcej nie muszę dodawać. No, może jeszcze charakterystyczne 'tururuttutururu'
Pink Floyd - Comfortably Numb. 'Hello! Is anybody in there?' Maestria gry gitarowej Davida Gilmoura powinna być pokazywana każdemu, kto uczy się gry na tym instrumencie.
1
@zadafcb mój tak samo
6
Girondins Bordeaux jest na skraju bankructwa.
1
Na Sundance TV film dokumentalny o The Doors: Mr. Mojo Rising
1
@PatrychoO a w tle tej strony trybuna Legii ;)
tam na tej stronie jest napisane że nie powinieneś otrzymać treningowej ani przedmeczowej
1
@PatrychoO na jakiej stronie zamawiałeś?
0
u Pola już dyyymyy!!
0
Manchester United oficjalnie potwierdził odejście Eda Woodwarda.
11
Zachwyca się Panem Kuntakinte!
1
Wszystkie zespoły, które wycofają się z Superligi zostaną zastąpione przez sekcje młodzieżowe i kobiece Realu Madryt [Tak będzie]
12
Kluby zamierzają przenieść trofea Ligi Mistrzów i Pucharu Europy do Super Ligi. Real Madryt nadal będzie liderem, z 13 tytułami. [@Paul_Tenorio, Marca]
Tego by nawet Bareja nie wymyślił
2
@Colon świetny pomysł!
Dżem - Autsajder
Rysiek świetnie odnalazł siebie w słowach napisanych przez Mirosława Bochenka. Ja również, przez okres liceum i studiów, odnajdywałem siebie w podmiocie lirycznym tego numeru, dużo rzeczy się zmieniło od tego czasu ale sentyment do tego numeru jak i całej twórczości Dżemu z epoki Ryśka pozostał i nigdy nie minie.
0
Czy ktoś z Was mieszka w domu kanadyjskim? W niedalekiej przyszłości chciałbym ruszyć z budową domu i biorę pod uwagę m.in. takie rozwiązanie. Jak Wam się mieszka, czy to był dobry pomysł na zamieszkanie w takim domu? Jakie są wady i zalety takiego domu?
0
@David_Beckham mi smakuje ostatnio Proper Twelve oraz Jameson zielony i brązowy
0
@Colon dla mnie ta płyta jest delikatnie za 'Ten' Pearl Jamu
0
Delta Media Player padło, chyba się skończyło dobre
2
Dokładnie 30 lat temu została wydana płyta „Temple of The Dog” projektu o tej samej nazwie. Chris Cornell, Eddie Vedder, Jeff Ament, Stone Gossard, Mike McCready, Matt Cameron i Rick Parashar nagrali ten krążek w hołdzie Andy'emu Woodowi.
Jedna z moich ulubionych płyt.
4
@Chakalaka
Zakk Wylde - Sold My Soul
ZZ Top - Rough Boy
Żywioły - Jesteś
5 RANO - Nie wiem jak
2
@Chakalaka artysty na X i Y nie mam to dzisiaj utwory:
System of a Down - X
Pearl Jam - Yellow Ledbetter
Pink Floyd - Young Lust
AC/DC - You Shook Me All Night Long
Led Zeppelin - You Shook Me
The Beatles - Yesterday
0
@ranger3120 właśnie dlatego to wtedy puszczają, żeby populacja najbardziej przestraszona już tego nie oglądała
4
Bardzo ciekawa dyskusja nt. pandemii i to w TVP, naprawdę warto poświęcić te pół godzinki
0
@BarcaInfo Kto gra w PES 2021 to może je przetestować, jest delikatna różnica
0
@BarcaInfo ani brzydka, ani ładna, taka se
0
to se odpoczne w majówke..
3
@JimMorrisonFCB @Bobo25 to jest dobre, jak ktoś jest niedostępny kilkanaście godzin lub dni i chce zobaczyć wątki z największym zainteresowaniem
4
Mam taki pomysł do @Moderacja i @wpwelement aby zwiększyć ilość pokazywanych gorących dyskusji z 3 do 5. Dziękuję za uwagę
3
@Chakalaka
The Who - Baba O'Riley
The White Buffalo - Love Song
Will Barber - Another Brick In the Wall - cover, ma swoje numery również, ale świetny, w stylu 'Sons of Anarchy'
Whitesnake - Is This Love