0

@Danny Gaucho zmietlibyśmy ich z planszy

1

@DaPidejpi Piotr Fronczewski został odmłodzony komputerowo i to był on!

1

90 minut męki. Męki z Feddkiem. Oby to była jedyna męka tego meczu

0

Brawo Lipsk! Tak trzymać!

2

Trzymam kciuki za mój ulubiony niemiecki klub - RB Lipsk

0

@Rust_Cohle a to, że 'My' utożsamiam z Barceloną, a nie paryskimi petrodolarami

0

Tym, którzy twierdzą że dzisiaj gramy z Lipskiem przypominam, że Barcelona gra jutro z Dynamem Kijów. Z Lipskiem gra PSG.

0

Czy ktoś z Was ma wykupione C+ online z pakietem sportowym? Jak to się sprawuje? Czy te kanały ppv są w pakiecie czy jeszcze dodatkowo płatne?

5

Wasze zdrowie La Ramblo!

1

Kilka dni temu premierę miały gry FIFA 22 i eFootball 2022. Jednakże, jak od kilkunastu lat, nowy sezon zaczynam z aktualnym patchem do nieśmiertelnego PES 6. Frajda z gry jak zwykle jest nieziemska!

0

Po raz pierwszy tankuje gaz za ponad 3 PLN/litr. 3.09 pod Częstochową. Dobra zmiana kuźwa..

0

Stano wyjaśnia Barcelonę w swoim Stanowisku:


7

Szkoda że nie można rozwiązać kontraktu z winy trenera, np. za brak wyników, brak efektowności pracy i psucie wizerunku firmy

4

Świetna nitka na temat Roberto Martineza, polecam!


1

@TheNekro94 Ja głównie słucham muzyki bluesrockowej, ale z delikatnie mocniejszego grania polecam twórczość Zakka Wylde czyli jego solowe płyty, projekt Pride&Glory oraz Black Label Society. Oprócz niego polecam Mother Love Bone, Mad Season, Ozzy Osbourne i Black Sabbath, solowe płyty Slasha, TOOL, Zeppelinów. Z krajowego podwórka gorąco polecam zespół Cochise, możesz zobaczyć co gra Luxtorpeda, Chemia, Jelonek, Kruk&Wojtek Cugowski, TSA

1

@BlaseR9 Koeman to młodszy brat starszego pana ze stocka

54

Jest fajnie, fajniusio.


1

Czekam na Koemanowskie: W Europie nie ma już słabych drużyn

2

Czy ktoś kiedyś zwolnił trenera w trakcie meczu? Byłbym szczęśliwy gdybyśmy byli to my

1

@mordini123 aa chyba masz rację. Zasugerowałem się dostępnymi kanałami w pakiecie a nie pojedynczymi meczami. Dzięki!

0

Skoro jutrzejszy mecz będzie pokazywany na Polsat Sport Premium 3 to jest to kanał PPV i w pakiecie Polsat Box Go Sport fige obejrze a nie Barce, złodzieje

0

Co myślicie o projekcie zmian w Prawie o ruchu drogowym? Projekt zakłada podwyższenie kar za poszczególne wykroczenia, w niektórych przypadkach są kwoty horrendalnie wysokie. Ja jeżdżę ponad 10 lat, nie powiem że zdarzyło mi się kilka mandatów złapać ale były to pojedyncze przypadki. Kilka wykroczeń będzie dużo surowiej karane, jednakże niektóre kwoty przewyższają miesięczną pensję. Co o tym myślicie? Są to kary zbyt wysokie czy jednak jesteście za tak wysokimi mandatami?
Więcej informacji w poniższym artykule:
https://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/porady/news-wszystko-o-nowych-karach-dla-kierowcow-jaki-mandat-za-przekr,nId,5502554#iwa_source=worthsee

1

Koeman już to wcześniej zaplanował
https://imgflip.com/i/5o4co0

4

30 lat temu premierę miała płyta która ukształtowała mój gust muzyczny

1

Ale łycha z colą i Lay's MAXX Oriental Salsa to jest jednak piękne połączenie

0

Piękna bramka Wisły Kraków!

4

szkoda że Bartomeu tego nie zapłaci z własnej kieszeni

0

Nie wiem jak Wy ale ja już przysypiam

9

Ale niektórzy mają problem z Messim. Ja go nie mam bo nie oglądam PSG i mi z tym dobrze. Coś się skończyło i musimy żyć dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?