Kilkanaście minut temu zmarł Michał 'Gier' Giercuszkiewicz - były perkusista takich zespołów jak Dżem, Kwadrat, Śląska Grupa Bluesowa. Był przyjacielem Ryśka Riedla, po 26 latach spotkali się ponownie :(
Cały świat piłkarski posiada tyle legend, piłkarzy lepszych czy gorszych że niezwykle trudnym jest wybrać ten jeden dzień, jednego zawodnika. Jednak ja wybrałbym konkretny dzień, 12 lipca 1998 roku wcielając się w Brazylijczyka Ronaldo. Chciałbym spróbować zmienić bieg wydarzeń tego dnia, najpierw spróbować uniknąć nagłego ataku drgawek a następnie strzelić co najmniej jedną bramkę przyczyniając się do zdobycia tytułu Mistrza Świata. Jednakże, być może tak musiało wtedy być - atak, porażka spowodowały to, że 4 lata później Brazylia sięgnęła po tytuł. To mógłby sprawdzić tylko Flash z DC Comics cofając się w czasie zmieniając bieg wydarzeń ;)
Dla słuchaczy Erica Claptona - na fb trwa retransmisja koncert E.C. Was Here z 2019 roku zagrany przez muzyków skupionych w Szlaku Śląskiego Bluesa. Był to koncert zagrany w 40 rocznicę przerwanej trasy koncertowej Erica Claptona w Katowicach w 1979 roku. https://www.facebook.com/szlakbluesa/videos/2614329152124218?comment_id=2614397015450765¬if_id=1593199411051795¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif Tu link na YT:
@Avada Kedavra dziwię się że porównujesz dwa różne spotkania o inną stawkę z innymi drużynami, innymi trenerami i sposobem prowadzenia drużyny ale jeśli chcesz wiedzieć to Ci powiem - po 97 minutach
Wczorajszy mecz przestałem oglądać po 70 minutach, widzę że nic nie straciłem. Jako fani najlepszego klubu na świecie musimy zacisnąć zęby i poczekać jeszcze jeden sezon - ostatni sezon za kadencji Bartomeu. Musimy poczekać na zmianę zarządu, istną czystkę w tej stajni Augiasza, bo takim klubem obecnie jest FC Barcelona. Niewypały transferowe nagle wybuchają nam w naszych rękach wyrządzając ogromną krzywdę. Tylko zmiana zarządu, trenera i przewietrzenie szatni da nam nową jakość, chciałbym się pomylić ale w ciągu dwóch-trzech lat nie wygramy Ligi Mistrzów
@JimMorrisonFCB na forum Evo Web jest dużo patchy, aktualnych i starych, min Ekstraklasa chyba z 2013 roku. Na chomiku mam chyba ten mod PES 6.5 ale nie pamiętam który sezon
@PatrychoO ja w Pesa gram głównie offline, zaczynałem od PES 5 i tak się to ciągnie aż do bieżącej edycji. Owszem, można się doczepić o licencje ale bardzo szybko sobie z tym radzę i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Ostatnio z ciekawości zainstalowałem Fifę 19, zagralem 2 mecze i to była cała moja historia związana z tą grą. Czytając recenzje innych edycji dochodzę do wniosku że EA również ma w głębokim poważaniu swoich klientów wypuszczając co rok 'nową' edycję która kończy się aktualizacją składów i kilkoma bajerami. Czasem gdzieś mi się przewiną jakieś filmiki z golami graczy ale jakim realizmem jest strzelenie gola po okiwaniu 7 zawodników niezależnie czy prowadzącym piłkę jest Messi czy Michał Żyro - w Pesie każda akcje trzeba sobie solidnie zbudować i wypracować i to mnie cieszy najbardziej
Panowie, czekam aż moja dziewczyna się przygotuje do wyjścia i przyszedł mi do głowy taki temat. Ile czasu Wasze partnerki szykują się do wyjścia, wliczając kąpiel, malowanie, włosy itp.?
@Kapitan hawk a wygrać nie powinien bo Kazik poprosił o usunięcie jego piosenki z notowania. Bartas Szymoniak również poprosił o usunięcie jego utworu, w tym wypadku zostało to spełnione natomiast 'Twój ból jest lepszy niż mój' pozostał w notowaniu.
8
Kilkanaście minut temu zmarł Michał 'Gier' Giercuszkiewicz - były perkusista takich zespołów jak Dżem, Kwadrat, Śląska Grupa Bluesowa. Był przyjacielem Ryśka Riedla, po 26 latach spotkali się ponownie :(
1
@SHIBA tylko Coca-Cola
0
Cały świat piłkarski posiada tyle legend, piłkarzy lepszych czy gorszych że niezwykle trudnym jest wybrać ten jeden dzień, jednego zawodnika. Jednak ja wybrałbym konkretny dzień, 12 lipca 1998 roku wcielając się w Brazylijczyka Ronaldo. Chciałbym spróbować zmienić bieg wydarzeń tego dnia, najpierw spróbować uniknąć nagłego ataku drgawek a następnie strzelić co najmniej jedną bramkę przyczyniając się do zdobycia tytułu Mistrza Świata.
Jednakże, być może tak musiało wtedy być - atak, porażka spowodowały to, że 4 lata później Brazylia sięgnęła po tytuł. To mógłby sprawdzić tylko Flash z DC Comics cofając się w czasie zmieniając bieg wydarzeń ;)
8
Przykra ta porażka ale mnie cieszy fakt iż właśnie się zaręczyłem :)
0
@Colon tylko Dżem z Ryśkiem ;)
1
@LuisSalvano dzięki, niedługo i mi taki poradnik się przyda :)
1
Ale beret zryty :D
0
Wsiadam w wehikuł czasu i zaczynam oglądać Batman Beyond :)
2
Dla słuchaczy Erica Claptona - na fb trwa retransmisja koncert E.C. Was Here z 2019 roku zagrany przez muzyków skupionych w Szlaku Śląskiego Bluesa. Był to koncert zagrany w 40 rocznicę przerwanej trasy koncertowej Erica Claptona w Katowicach w 1979 roku.
https://www.facebook.com/szlakbluesa/videos/2614329152124218?comment_id=2614397015450765¬if_id=1593199411051795¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif
Tu link na YT:
1
I tak od 14 lutego
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/103173996_1390798631118552_5100495444229414897_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_oc=AQlQ9PhZ5uTT6FKBqAJpiqI4Q4cvDWCgVJVHefOSyY4SNjVNhYd3kd5NtRV9PbkBnTU&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=5bda7a805bc0a71c5addb1d9af0daa97&oe=5F1A4DBB
0
Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Wisły Kraków. Mam nadzieję, że w drugiej przynajmniej utrzymają to prowadzenie
0
@Avada Kedavra dziwię się że porównujesz dwa różne spotkania o inną stawkę z innymi drużynami, innymi trenerami i sposobem prowadzenia drużyny ale jeśli chcesz wiedzieć to Ci powiem - po 97 minutach
0
Wczorajszy mecz przestałem oglądać po 70 minutach, widzę że nic nie straciłem. Jako fani najlepszego klubu na świecie musimy zacisnąć zęby i poczekać jeszcze jeden sezon - ostatni sezon za kadencji Bartomeu. Musimy poczekać na zmianę zarządu, istną czystkę w tej stajni Augiasza, bo takim klubem obecnie jest FC Barcelona. Niewypały transferowe nagle wybuchają nam w naszych rękach wyrządzając ogromną krzywdę. Tylko zmiana zarządu, trenera i przewietrzenie szatni da nam nową jakość, chciałbym się pomylić ale w ciągu dwóch-trzech lat nie wygramy Ligi Mistrzów
1
też zwróciliście uwagę, że krzesełka z pierwszych rzędów są zdemontowane i zamontowana jest dodatkowa banda reklamowa?
7
@BarcaInfo jeden sezon w kratę już nam wystarczy, więcej nie trzeba ;)
0
@matirix20 w tym momencie wynosili jednego na noszach
0
@JimMorrisonFCB na forum Evo Web jest dużo patchy, aktualnych i starych, min Ekstraklasa chyba z 2013 roku. Na chomiku mam chyba ten mod PES 6.5 ale nie pamiętam który sezon
3
@Hiacynk PES 6 u mnie cały czas żywy
1
@PatrychoO ja w Pesa gram głównie offline, zaczynałem od PES 5 i tak się to ciągnie aż do bieżącej edycji. Owszem, można się doczepić o licencje ale bardzo szybko sobie z tym radzę i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Ostatnio z ciekawości zainstalowałem Fifę 19, zagralem 2 mecze i to była cała moja historia związana z tą grą. Czytając recenzje innych edycji dochodzę do wniosku że EA również ma w głębokim poważaniu swoich klientów wypuszczając co rok 'nową' edycję która kończy się aktualizacją składów i kilkoma bajerami. Czasem gdzieś mi się przewiną jakieś filmiki z golami graczy ale jakim realizmem jest strzelenie gola po okiwaniu 7 zawodników niezależnie czy prowadzącym piłkę jest Messi czy Michał Żyro - w Pesie każda akcje trzeba sobie solidnie zbudować i wypracować i to mnie cieszy najbardziej
0
@macio_944 w 20 jest to samo, aż dziwne że nikt im tego nie zgłosił i tego nie naprawili
16
@BarcaInfo brawo zarząd, wychodzi ich niekompetencja i ustawienie zbyt wysokiej drabinki płacowej
11
@Robertinho dziękujemy również. Wnoszę do administracji strony o nadanie tytułu honorowego administratora strony i pozostawienie czerwonego znacznika
3
@Tomason @Bykunn @mrboom @daniel32778 @puyol_presidend5 wlasnie minęło 2.5 godziny, gotowa ;)
0
Panowie, czekam aż moja dziewczyna się przygotuje do wyjścia i przyszedł mi do głowy taki temat. Ile czasu Wasze partnerki szykują się do wyjścia, wliczając kąpiel, malowanie, włosy itp.?
0
U Mazurka w RMF dziś Zbigniew Boniek
https://www.facebook.com/rmffm/videos/2679749595578935/
3
@dafik85 na początku musisz uzbroić się w cierpliwość ale potem się rozkręca, ogólnie warto
17
na Eleven 1 klasyk Real 2:6 Barca
0
@Kapitan hawk a wygrać nie powinien bo Kazik poprosił o usunięcie jego piosenki z notowania. Bartas Szymoniak również poprosił o usunięcie jego utworu, w tym wypadku zostało to spełnione natomiast 'Twój ból jest lepszy niż mój' pozostał w notowaniu.
1
Na stronie FB RMF trwa 'koncert' Sebastiana Riedla i Cree, to tak jakby komuś brakowało muzyki na żywo ;)
https://www.facebook.com/rmffm/videos/3001324389935289/
2
To się stanie. Będzie tzw. Snyder Cut Ligi Sprawiedliwości :)