10

a tak blisko było samobója Ramosa, szkoda

12

Rodri - De Jong - De Bruyne. Z taką pomocą trochę byśmy pograli

0

wchodzi Fati, 15 minut za późno

10

dawno nic nie było o Maradonie

1

Feddek w 73 minucie odkrył że sędziuje Brych

0

@Szicek10 do 20/21

0

Chciałem tylko przypomnieć że Polszit ma prawa do LM jeszcze na kolejną edycję

0

Napoli powinni kontrować na Wawrzyni.. Firpo bo jest cienki!

4

Poziom komentatorów póki co dopasowany do poziomu dzisiejszej gry Barcy, mam nadzieję że ten drugi znacznie wzrośnie po przerwie

10

W środku pola gęsto tak że komar by prącia nie wsadził a my chcemy środkiem wejść do bramki z piłką..

0

z tym Merkiem to dowalił. Dobrze że jeszcze tam Listkiewicz na Varze nie siedzi

1

@VamosRakieta jeśli o mnie chodzi to w przypadku PF Ciemna Strona Księżyca rządzi :)

0

@kuz wejdź na forum evo-web i poszukaj patcha ulepszającego gameplay. Różnica jest znacząca

0

@masakrator05 Biedra ze względu na masakrycznie tanie płyty z muzyką

2

Co ten Amiri zrobił w Shoot Oucie to masakra

0

@Chakalaka za bardzo się podniecił po wyjściu na prowadzenie, szkoda

1

Adam Stefanow przegrał z Chińczykiem Li 58-44 w pierwszej rundzie Snooker Shoot Out

6

Na Eurosporcie można oglądać Snooker Shoot Out, szybki, maksymalnie 10-minutowy mecz z lekko zmienionymi zasadami.

0

@MSN1998 w zeszłym roku kupiłem Seata Leona 2010, 1.6 MPI. Zamontowałem gaz i śmiga aż miło

0

Się pozytywnie zdziwiłem bo słyszę Niedzielana po raz pierwszy i radzi sobie całkiem nieźle

4

@BarcaInfo fajnie tam wygląda Mats :)

1

I tak dzisiejsze zamieszanie zostanie zamiecione pod dywan, raczej będziemy musieli czekać na wybory do przyszłego roku

5

TOP 4 Quique Setiena:


1

@Colon byłem na Zakk Sabbath we wtorek w warszawskiej Progresji. Behind the Wall of Sleep, N.I.B., Wicked World, Evil Woman to numery z tego albumu które Zakk zagrał. To co odwalał na scenie i poza nią to było coś mega. Czekam na jego kolejny koncert, może tym razem z BLS

0

@Gappeq jeszcze niczym ale nie o to chodzi. DC7 poruszył temat Synów Anarchii i odnośnie ich istnienia lub nie mam pytanie. Co byś zrobił gdyby należąc do jakiegoś klubu zobaczylbys na ulicy kogoś kto ma koszulkę / naszywkę / bluzę SoA?

0

Jest tu ktoś kto należy do jakiegoś klubu motocyklowego?

0

@Witekk10 teraz w momencie zaczął padać śnieg

0

11 luty w kalendarzu a u mnie burza z gradem

0

James Cahill to jakiś nieślubny brat Ronniego O'Sullivana?

0

Ten tuman Busi wyleci zaraz z boiska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?