@Colon byłem na Zakk Sabbath we wtorek w warszawskiej Progresji. Behind the Wall of Sleep, N.I.B., Wicked World, Evil Woman to numery z tego albumu które Zakk zagrał. To co odwalał na scenie i poza nią to było coś mega. Czekam na jego kolejny koncert, może tym razem z BLS
@Gappeq jeszcze niczym ale nie o to chodzi. DC7 poruszył temat Synów Anarchii i odnośnie ich istnienia lub nie mam pytanie. Co byś zrobił gdyby należąc do jakiegoś klubu zobaczylbys na ulicy kogoś kto ma koszulkę / naszywkę / bluzę SoA?
10
a tak blisko było samobója Ramosa, szkoda
12
Rodri - De Jong - De Bruyne. Z taką pomocą trochę byśmy pograli
0
wchodzi Fati, 15 minut za późno
10
dawno nic nie było o Maradonie
1
Feddek w 73 minucie odkrył że sędziuje Brych
0
@Szicek10 do 20/21
0
Chciałem tylko przypomnieć że Polszit ma prawa do LM jeszcze na kolejną edycję
0
Napoli powinni kontrować na Wawrzyni.. Firpo bo jest cienki!
4
Poziom komentatorów póki co dopasowany do poziomu dzisiejszej gry Barcy, mam nadzieję że ten drugi znacznie wzrośnie po przerwie
10
W środku pola gęsto tak że komar by prącia nie wsadził a my chcemy środkiem wejść do bramki z piłką..
0
z tym Merkiem to dowalił. Dobrze że jeszcze tam Listkiewicz na Varze nie siedzi
1
@VamosRakieta jeśli o mnie chodzi to w przypadku PF Ciemna Strona Księżyca rządzi :)
0
@kuz wejdź na forum evo-web i poszukaj patcha ulepszającego gameplay. Różnica jest znacząca
0
@masakrator05 Biedra ze względu na masakrycznie tanie płyty z muzyką
2
Co ten Amiri zrobił w Shoot Oucie to masakra
0
@Chakalaka za bardzo się podniecił po wyjściu na prowadzenie, szkoda
1
Adam Stefanow przegrał z Chińczykiem Li 58-44 w pierwszej rundzie Snooker Shoot Out
6
Na Eurosporcie można oglądać Snooker Shoot Out, szybki, maksymalnie 10-minutowy mecz z lekko zmienionymi zasadami.
0
@MSN1998 w zeszłym roku kupiłem Seata Leona 2010, 1.6 MPI. Zamontowałem gaz i śmiga aż miło
0
Się pozytywnie zdziwiłem bo słyszę Niedzielana po raz pierwszy i radzi sobie całkiem nieźle
4
@BarcaInfo fajnie tam wygląda Mats :)
1
I tak dzisiejsze zamieszanie zostanie zamiecione pod dywan, raczej będziemy musieli czekać na wybory do przyszłego roku
5
TOP 4 Quique Setiena:
1
@Colon byłem na Zakk Sabbath we wtorek w warszawskiej Progresji. Behind the Wall of Sleep, N.I.B., Wicked World, Evil Woman to numery z tego albumu które Zakk zagrał. To co odwalał na scenie i poza nią to było coś mega. Czekam na jego kolejny koncert, może tym razem z BLS
0
@Gappeq jeszcze niczym ale nie o to chodzi. DC7 poruszył temat Synów Anarchii i odnośnie ich istnienia lub nie mam pytanie. Co byś zrobił gdyby należąc do jakiegoś klubu zobaczylbys na ulicy kogoś kto ma koszulkę / naszywkę / bluzę SoA?
0
Jest tu ktoś kto należy do jakiegoś klubu motocyklowego?
0
@Witekk10 teraz w momencie zaczął padać śnieg
0
11 luty w kalendarzu a u mnie burza z gradem
0
James Cahill to jakiś nieślubny brat Ronniego O'Sullivana?
0
Ten tuman Busi wyleci zaraz z boiska