@NeroTFP wczoraj zamawiałem pizzę parmeńską, dużą, średnica około 45cm, kosztowała 42 zł. A przecież nie jest to pizza która ma w sobie 3 rodzaje mięsa, różne sery i 5 dodatków warzywnych. Co z tego jak podniosła się płaca minimalna jak pracodawcy muszą płacić większe podatki
Gdyby ktoś chciał posłuchać normalnej muzyki na domowej posiadówce sylwestrowej zamiast discopolo to na TVP Kultura o 22:25 będzie emitowany koncert Queen Live in Rio ;)
@Janiama Za same bilety można uzyskać ponad 8 milionów złotych co daje około 2.1 miliona dolarów więc nie sądzę żeby Edek i spółka tyle sobie zażyczyli za koncert
Najtańsze bilety na Pearl Jam w Krakowie za 335zł plus różne dziwne inne opłaty to ok 360zł - sektory ZA SCENĄ. Jeśli do 13 lipca wygram w totka to pójdę, w przeciwnym razie pozostaje mi bootleg z 2018 roku. Ceny na niektóre koncerty to jest kpina z człowieka
@Colon super pomysł. można by go jeszcze trochę naciągnąć dodając słowo 'czarny' odmieniony przez wszystkie przypadki a wtedy byłoby chyba ze sto propozycji ;)
@Tasde dzięki za poradę. W zasadzie to ja dużo nie gram, jakiś PES, Fifa, czy GTA się trafi ale mój obecny laptop już się stał trochę wiekowy i planuje wymienić dlatego też szukam jakiegoś gamingowego ale nie za miliony monet. Edit: jeśli chodzi o producenta to wolę Lenovo bo używam obecnie i jestem bardzo zadowolony natomiast jesli jest inny ciekawy producent ktorego Ty preferujesz to podaj
@Tasde w zasadzie to masz rację. Z jednej strony jest to dobra oferta ale nie na tyle żeby się rzucić jak na świeże mięso. Może w tej sytuacji poczekać na coś lepszego lub znaleźć fundusze na coś z lepszą grafiką
1
@NeroTFP wczoraj zamawiałem pizzę parmeńską, dużą, średnica około 45cm, kosztowała 42 zł. A przecież nie jest to pizza która ma w sobie 3 rodzaje mięsa, różne sery i 5 dodatków warzywnych. Co z tego jak podniosła się płaca minimalna jak pracodawcy muszą płacić większe podatki
21
Redaktor: Jak na spokojnie o 20 oceni Pan ten konkurs?
Kubacki: Któraa?! Ja na kolację muszę iść :D
0
@Colon bardzo dobrze że zwróciłeś uwagę na towarzystwo bo to w zasadzie jest wyznacznik muzyczny
0
@Homeopata8989 szkoda że się nie udało, z tymi próbami
4
@sebasek99 kwestia gustu, dla mnie Queen to jest normalna muzyka a disco polo działa na mnie jak płachta na byka
7
Gdyby ktoś chciał posłuchać normalnej muzyki na domowej posiadówce sylwestrowej zamiast discopolo to na TVP Kultura o 22:25 będzie emitowany koncert Queen Live in Rio ;)
0
Na rok 2020 życzę Sobie i Wam by Barcelona wspięła się ponownie na Mount Everest sukcesów i zwycięstw w każdej sekcji sportowej
8
To nie Twoja wina, nowy trener sprawi że dominowanie samo Ci przyjdzie
0
nie mam pytań do tego chłopaka..
0
W tej akcji widać było w czym przyda nam się Lautaro. Dawać go!
3
Metallica udostępniła oficjalne wideo 'Snu o Warszawie' z koncertu na Stadionie Narodowym:
0
PES 2020 Lite - macie już dostępny na Steamie?
0
@Janiama Za same bilety można uzyskać ponad 8 milionów złotych co daje około 2.1 miliona dolarów więc nie sądzę żeby Edek i spółka tyle sobie zażyczyli za koncert
1
@JimMorrisonFCB w Berlinie bilet kosztuje 100€. Ale dla nich to jest 100€ bo w eurach zarabiają a dla nasz to jest ok 430zł, chory kraj
0
Najtańsze bilety na Pearl Jam w Krakowie za 335zł plus różne dziwne inne opłaty to ok 360zł - sektory ZA SCENĄ. Jeśli do 13 lipca wygram w totka to pójdę, w przeciwnym razie pozostaje mi bootleg z 2018 roku. Ceny na niektóre koncerty to jest kpina z człowieka
3
Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Wisły Kraków. Mam nadzieję że utrzymają lub podwyższą wynik i zdobędą 3 punkty
0
@Colon super pomysł. można by go jeszcze trochę naciągnąć dodając słowo 'czarny' odmieniony przez wszystkie przypadki a wtedy byłoby chyba ze sto propozycji ;)
0
ło Panie, co to się stanęło
1
ale mi Lewy punktów w Fantasy CL nabije, jeszcze na kapitanie jest to razy 2 :)
6
określenie tego zarządu słowem 'idioci' to za mało
9
Góralskiemu po zakończeniu kariery powinni zorganizować pokazową walkę w MMA
2
nie ma bata, Zielińskiemu raczej nic w tej głowie nie przeskoczy
56
To jest zbyt mocne :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/76779512_1355248254657303_5676737130722754560_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQmdvWpAt272tcZs84fBJlg7nqKDxVU8-wbeWqUs7QtxgaAeKX7Y3MiRUgrQrFlSLpw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=900b4db9c41069e7876650f76bd1d12c&oe=5E55E3A9
0
Krychowiak jakby zgolił brodę to stylówa jak Deyna, Gadocha
0
@Colon z polskich pierwsze co mi przychodzi do głowy to Dżem i obydwa Najemniki, Detox, Jesiony a także Cochise 'Letter from hell'
0
@Colon możesz powoli oszczędzać kasę na bilet na Pearl Jam. Jest duża szansa że będą w przyszłym roku w Łodzi ;)
0
@Tasde dzięki za poradę. W zasadzie to ja dużo nie gram, jakiś PES, Fifa, czy GTA się trafi ale mój obecny laptop już się stał trochę wiekowy i planuje wymienić dlatego też szukam jakiegoś gamingowego ale nie za miliony monet.
Edit: jeśli chodzi o producenta to wolę Lenovo bo używam obecnie i jestem bardzo zadowolony natomiast jesli jest inny ciekawy producent ktorego Ty preferujesz to podaj
0
@Tasde w zasadzie to masz rację. Z jednej strony jest to dobra oferta ale nie na tyle żeby się rzucić jak na świeże mięso. Może w tej sytuacji poczekać na coś lepszego lub znaleźć fundusze na coś z lepszą grafiką
0
@Bykunn planuje dysk HDD jeszcze dokupić bo będzie wolny slot
0
Chce chupic lapka gamingowego w cenie około 4k i pytanko do znawców tematu co sądzą o sprzęcie poniżej, warto?
https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-y540-i7-8gb-512ssd-gtx1650-w10.bhtml