1

@NeroTFP wczoraj zamawiałem pizzę parmeńską, dużą, średnica około 45cm, kosztowała 42 zł. A przecież nie jest to pizza która ma w sobie 3 rodzaje mięsa, różne sery i 5 dodatków warzywnych. Co z tego jak podniosła się płaca minimalna jak pracodawcy muszą płacić większe podatki

21

Redaktor: Jak na spokojnie o 20 oceni Pan ten konkurs?
Kubacki: Któraa?! Ja na kolację muszę iść :D

0

@Colon bardzo dobrze że zwróciłeś uwagę na towarzystwo bo to w zasadzie jest wyznacznik muzyczny

0

@Homeopata8989 szkoda że się nie udało, z tymi próbami

4

@sebasek99 kwestia gustu, dla mnie Queen to jest normalna muzyka a disco polo działa na mnie jak płachta na byka

7

Gdyby ktoś chciał posłuchać normalnej muzyki na domowej posiadówce sylwestrowej zamiast discopolo to na TVP Kultura o 22:25 będzie emitowany koncert Queen Live in Rio ;)

0

Na rok 2020 życzę Sobie i Wam by Barcelona wspięła się ponownie na Mount Everest sukcesów i zwycięstw w każdej sekcji sportowej

8

To nie Twoja wina, nowy trener sprawi że dominowanie samo Ci przyjdzie

0

nie mam pytań do tego chłopaka..

0

W tej akcji widać było w czym przyda nam się Lautaro. Dawać go!

3

Metallica udostępniła oficjalne wideo 'Snu o Warszawie' z koncertu na Stadionie Narodowym:


0

PES 2020 Lite - macie już dostępny na Steamie?

0

@Janiama Za same bilety można uzyskać ponad 8 milionów złotych co daje około 2.1 miliona dolarów więc nie sądzę żeby Edek i spółka tyle sobie zażyczyli za koncert

1

@JimMorrisonFCB w Berlinie bilet kosztuje 100€. Ale dla nich to jest 100€ bo w eurach zarabiają a dla nasz to jest ok 430zł, chory kraj

0

Najtańsze bilety na Pearl Jam w Krakowie za 335zł plus różne dziwne inne opłaty to ok 360zł - sektory ZA SCENĄ. Jeśli do 13 lipca wygram w totka to pójdę, w przeciwnym razie pozostaje mi bootleg z 2018 roku. Ceny na niektóre koncerty to jest kpina z człowieka

3

Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Wisły Kraków. Mam nadzieję że utrzymają lub podwyższą wynik i zdobędą 3 punkty

0

@Colon super pomysł. można by go jeszcze trochę naciągnąć dodając słowo 'czarny' odmieniony przez wszystkie przypadki a wtedy byłoby chyba ze sto propozycji ;)

0

ło Panie, co to się stanęło

1

ale mi Lewy punktów w Fantasy CL nabije, jeszcze na kapitanie jest to razy 2 :)

6

określenie tego zarządu słowem 'idioci' to za mało

9

Góralskiemu po zakończeniu kariery powinni zorganizować pokazową walkę w MMA

2

nie ma bata, Zielińskiemu raczej nic w tej głowie nie przeskoczy

0

Krychowiak jakby zgolił brodę to stylówa jak Deyna, Gadocha

0

@Colon z polskich pierwsze co mi przychodzi do głowy to Dżem i obydwa Najemniki, Detox, Jesiony a także Cochise 'Letter from hell'

0

@Colon możesz powoli oszczędzać kasę na bilet na Pearl Jam. Jest duża szansa że będą w przyszłym roku w Łodzi ;)

0

@Tasde dzięki za poradę. W zasadzie to ja dużo nie gram, jakiś PES, Fifa, czy GTA się trafi ale mój obecny laptop już się stał trochę wiekowy i planuje wymienić dlatego też szukam jakiegoś gamingowego ale nie za miliony monet.
Edit: jeśli chodzi o producenta to wolę Lenovo bo używam obecnie i jestem bardzo zadowolony natomiast jesli jest inny ciekawy producent ktorego Ty preferujesz to podaj

0

@Tasde w zasadzie to masz rację. Z jednej strony jest to dobra oferta ale nie na tyle żeby się rzucić jak na świeże mięso. Może w tej sytuacji poczekać na coś lepszego lub znaleźć fundusze na coś z lepszą grafiką

0

@Bykunn planuje dysk HDD jeszcze dokupić bo będzie wolny slot

0

Chce chupic lapka gamingowego w cenie około 4k i pytanko do znawców tematu co sądzą o sprzęcie poniżej, warto?
https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-y540-i7-8gb-512ssd-gtx1650-w10.bhtml

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?