@Colon Cochise z Białegostoku, to co robią na koncertach jest mega. To nie jest jakieś show, ale sama muzyka tak porywa że dla mnie obecnie jest to kapela nr. 1 w Polsce
@joloskyy chyba tak, a za 6 dni mija 1 rocznica koncertu PJ w Krakowie na którym byłem i to był mój najlepszy koncert w życiu biorąc pod uwagę to że byłem na Mecie, Gunsach ze Slashem, Purplach i innych tych znanych
@VamosRakieta 2 tygodnie temu całkowicie straciłem głos na 3 dni, ale to też 'dzięki' mojemu szefowi z którym to jadąc do klienta miał włączoną klime i otwarte okno w aucie
Z TT Daniela: Ousmane Dembélé jest na "radarze" włodarzy Bayernu Monachium jeśli nie uda się sprowadzić Sane. Salihamidžić spotkał się z jednym z agentów Dembélé pod koniec marca, chociaż temat jego transferu nie był wtedy tak gorący. [SportBild] Bayern ściśle monitoruje sytuację. Jeśli Barça sprowadzi Griezmanna, jak i Neymara, wtedy może być szansa na transfer Dembélé. Kwota możliwych ruchów powinna być porównywalna z kwotami transferu Sané.[SportBild] Powrót Neymara do Barçy postępuje skokowo. Zarząd dostrzegł realną możliwość zamknięcia transferu. Barça chce zapłacić ograniczoną ilość pieniędzy i włączyć Coutinho w tą operacje. [Sport]
Jeśli Neymar chce wrócić to musi w końcu stać się mężczyzną a nie być cały czas chłopcem. Musi oczyścić głowę, dorosnąć, wyjaśnić wszelkie kwestie prawne związane z tym rzekomym gwałtem i wycofać pozew przeciw Barcelonie. Klasa piłkarska Neya bije na głowę grę Griezmanna, do którego nie mam przekonania - w mojej ocenie Antek nie będzie w stanie wziąć na siebie grę w taki sposób jaki brał Ney, nawet wtedy gdy Messi był obecny na boisku
@Kamiloza91 to zależy czy chcesz kupić w stylu muzycznym słuchanym na co dzień, czy odkryć coś nowego. Jeśli chodzi o to drugie to ze swojej strony polecam bardzo gorąco płytę Bartasa Szymoniaka - 'Alarm'. Bartas jest beatboxerem, ale jego beatbox połączony jest z gitarą elektryczną tworząc nurt muzyczny zwany beatrockiem. Oprócz niego polecam całą twórczość zespołu Cochise - białostocka grupa grająca muzykę stylowaną grunge, metal i rock. Co ciekawe, wokalistą zespołu jest aktor Paweł Małaszyński. Ostatnia ich płyta to 'Swans and Lions', a płytą idealną do ich poznania jest 'Back to Beginning'. Gorąco polecam obydwu artystów
0
co do Dembele to powiem Wam że u mnie w PESie 2019 trafił z Barcy do Bayernu więc coś w tym może być :P
0
@Colon Cochise z Białegostoku, to co robią na koncertach jest mega. To nie jest jakieś show, ale sama muzyka tak porywa że dla mnie obecnie jest to kapela nr. 1 w Polsce
0
@Colon Dżem z Ryśkiem, Zeppelini z Johnem, Pink Floyd, Nirvana, Niemen, Queen z Freddiem
0
Jak Neymar chce wrócić to niech się wykupi, przecież ma tyle pieniędzy że na pewno go stać na wykupienie swojej karty zawodniczej ;)
1
@joloskyy chyba tak, a za 6 dni mija 1 rocznica koncertu PJ w Krakowie na którym byłem i to był mój najlepszy koncert w życiu biorąc pod uwagę to że byłem na Mecie, Gunsach ze Slashem, Purplach i innych tych znanych
2
Chciałbym się przenieść w tamte czasy i na ten koncert:
@Colon , co myślisz? ;)
0
@VamosRakieta 2 tygodnie temu całkowicie straciłem głos na 3 dni, ale to też 'dzięki' mojemu szefowi z którym to jadąc do klienta miał włączoną klime i otwarte okno w aucie
3
Dobrze że nie odczuwam skutków tych upałów, klimatyzowane biuro robi swoje :D
0
@SeeleyBooth czepiasz się mojego błędu? Już poprawiłem
6
Z TT Daniela:
Ousmane Dembélé jest na "radarze" włodarzy Bayernu Monachium jeśli nie uda się sprowadzić Sane. Salihamidžić spotkał się z jednym z agentów Dembélé pod koniec marca, chociaż temat jego transferu nie był wtedy tak gorący. [SportBild]
Bayern ściśle monitoruje sytuację. Jeśli Barça sprowadzi Griezmanna, jak i Neymara, wtedy może być szansa na transfer Dembélé. Kwota możliwych ruchów powinna być porównywalna z kwotami transferu Sané.[SportBild]
Powrót Neymara do Barçy postępuje skokowo. Zarząd dostrzegł realną możliwość zamknięcia transferu. Barça chce zapłacić ograniczoną ilość pieniędzy i włączyć Coutinho w tą operacje. [Sport]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 Eh, brakuje mi go na boisku, mogę sobie jedynie nim pograć w PESie
0
@kubix05 miałem takie puzzle w domu za bajtla ;)
2
To dopiero bomba transferowa!
https://www.facebook.com/lechwalesa/posts/2351547718224693
1
Jeśli Neymar chce wrócić to musi w końcu stać się mężczyzną a nie być cały czas chłopcem. Musi oczyścić głowę, dorosnąć, wyjaśnić wszelkie kwestie prawne związane z tym rzekomym gwałtem i wycofać pozew przeciw Barcelonie. Klasa piłkarska Neya bije na głowę grę Griezmanna, do którego nie mam przekonania - w mojej ocenie Antek nie będzie w stanie wziąć na siebie grę w taki sposób jaki brał Ney, nawet wtedy gdy Messi był obecny na boisku
1
Bardzo dobry mecz Polaków, cieszy skuteczność, poprawić trochę krycie i będzie ok. Gratulacje Panowie!
0
Trailer nowego PES 2020:
1
@Rewolucja123 Johnnie Walker. Wasze zdrowie
1
8 lat temu, 7 czerwca 2011 roku piłkarską karierę zakończył Ronaldo. Był to jeden z najsmutniejszych dni w moim życiu.
1
@CatalanVeBFCB akurat jutro idę ich posłuchać na żywo w Częstochowie :)
0
@Kamiloza91 to zależy czy chcesz kupić w stylu muzycznym słuchanym na co dzień, czy odkryć coś nowego. Jeśli chodzi o to drugie to ze swojej strony polecam bardzo gorąco płytę Bartasa Szymoniaka - 'Alarm'. Bartas jest beatboxerem, ale jego beatbox połączony jest z gitarą elektryczną tworząc nurt muzyczny zwany beatrockiem. Oprócz niego polecam całą twórczość zespołu Cochise - białostocka grupa grająca muzykę stylowaną grunge, metal i rock. Co ciekawe, wokalistą zespołu jest aktor Paweł Małaszyński. Ostatnia ich płyta to 'Swans and Lions', a płytą idealną do ich poznania jest 'Back to Beginning'. Gorąco polecam obydwu artystów
0
Dzisiaj De Ligtowi coś nie idzie, ale każdemu może się zdarzyć gorszy dzień. Nie ma piłkarza idealnego, ma chłopak jeszcze czas
1
@draxidox
TOP:
1. Laskowski
2. Ćwiąkała
3. Twarowski
Na wyróżnienie zasługuje Rafał Nahorny
Najmniej lubiani:
1. Iwański
2. Kołtoń
3. Kowalski
8
Pierwsze skojarzenie ;)
https://zapodaj.net/8b1e96a371079.jpg.html
0
A ja Wam mówię że Valverde ma taśmy na Bartka i dlatego ten tak go broni
30
Jeśli Valverde odejdzie to liczę że nowy trener spowoduje pozostanie w klubie Malcoma i Coutinho i będzie miał na nich dobry pomysł
0
Życzę Wam miłego oglądania i zwycięstwa Barcy, ja niestety nie będę oglądał, będę się bawił na weselu
2
Wchodzę na La Ramblę i doznaję szoku. To co zrobiła nasza szanowna redakcja przeszła moje najśmielsze oczekiwania, jesteście NAJLEPSI!! Dziękujemy!
0
Fakt, poprawione :D