0

co do Dembele to powiem Wam że u mnie w PESie 2019 trafił z Barcy do Bayernu więc coś w tym może być :P

0

@Colon Cochise z Białegostoku, to co robią na koncertach jest mega. To nie jest jakieś show, ale sama muzyka tak porywa że dla mnie obecnie jest to kapela nr. 1 w Polsce

0

@Colon Dżem z Ryśkiem, Zeppelini z Johnem, Pink Floyd, Nirvana, Niemen, Queen z Freddiem

0

Jak Neymar chce wrócić to niech się wykupi, przecież ma tyle pieniędzy że na pewno go stać na wykupienie swojej karty zawodniczej ;)

1

@joloskyy chyba tak, a za 6 dni mija 1 rocznica koncertu PJ w Krakowie na którym byłem i to był mój najlepszy koncert w życiu biorąc pod uwagę to że byłem na Mecie, Gunsach ze Slashem, Purplach i innych tych znanych

2

Chciałbym się przenieść w tamte czasy i na ten koncert:


@Colon , co myślisz? ;)

0

@VamosRakieta 2 tygodnie temu całkowicie straciłem głos na 3 dni, ale to też 'dzięki' mojemu szefowi z którym to jadąc do klienta miał włączoną klime i otwarte okno w aucie

3

Dobrze że nie odczuwam skutków tych upałów, klimatyzowane biuro robi swoje :D

0

@SeeleyBooth czepiasz się mojego błędu? Już poprawiłem

6

Z TT Daniela:
Ousmane Dembélé jest na "radarze" włodarzy Bayernu Monachium jeśli nie uda się sprowadzić Sane. Salihamidžić spotkał się z jednym z agentów Dembélé pod koniec marca, chociaż temat jego transferu nie był wtedy tak gorący. [SportBild]
Bayern ściśle monitoruje sytuację. Jeśli Barça sprowadzi Griezmanna, jak i Neymara, wtedy może być szansa na transfer Dembélé. Kwota możliwych ruchów powinna być porównywalna z kwotami transferu Sané.[SportBild]
Powrót Neymara do Barçy postępuje skokowo. Zarząd dostrzegł realną możliwość zamknięcia transferu. Barça chce zapłacić ograniczoną ilość pieniędzy i włączyć Coutinho w tą operacje. [Sport]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123 Eh, brakuje mi go na boisku, mogę sobie jedynie nim pograć w PESie

0

@kubix05 miałem takie puzzle w domu za bajtla ;)

2

1

Jeśli Neymar chce wrócić to musi w końcu stać się mężczyzną a nie być cały czas chłopcem. Musi oczyścić głowę, dorosnąć, wyjaśnić wszelkie kwestie prawne związane z tym rzekomym gwałtem i wycofać pozew przeciw Barcelonie. Klasa piłkarska Neya bije na głowę grę Griezmanna, do którego nie mam przekonania - w mojej ocenie Antek nie będzie w stanie wziąć na siebie grę w taki sposób jaki brał Ney, nawet wtedy gdy Messi był obecny na boisku

1

Bardzo dobry mecz Polaków, cieszy skuteczność, poprawić trochę krycie i będzie ok. Gratulacje Panowie!

0

Trailer nowego PES 2020:


1

@Rewolucja123 Johnnie Walker. Wasze zdrowie

1

8 lat temu, 7 czerwca 2011 roku piłkarską karierę zakończył Ronaldo. Był to jeden z najsmutniejszych dni w moim życiu.

1

@CatalanVeBFCB akurat jutro idę ich posłuchać na żywo w Częstochowie :)

0

@Kamiloza91 to zależy czy chcesz kupić w stylu muzycznym słuchanym na co dzień, czy odkryć coś nowego. Jeśli chodzi o to drugie to ze swojej strony polecam bardzo gorąco płytę Bartasa Szymoniaka - 'Alarm'. Bartas jest beatboxerem, ale jego beatbox połączony jest z gitarą elektryczną tworząc nurt muzyczny zwany beatrockiem. Oprócz niego polecam całą twórczość zespołu Cochise - białostocka grupa grająca muzykę stylowaną grunge, metal i rock. Co ciekawe, wokalistą zespołu jest aktor Paweł Małaszyński. Ostatnia ich płyta to 'Swans and Lions', a płytą idealną do ich poznania jest 'Back to Beginning'. Gorąco polecam obydwu artystów

0

Dzisiaj De Ligtowi coś nie idzie, ale każdemu może się zdarzyć gorszy dzień. Nie ma piłkarza idealnego, ma chłopak jeszcze czas

1

@draxidox
TOP:
1. Laskowski
2. Ćwiąkała
3. Twarowski
Na wyróżnienie zasługuje Rafał Nahorny

Najmniej lubiani:
1. Iwański
2. Kołtoń
3. Kowalski

8

0

A ja Wam mówię że Valverde ma taśmy na Bartka i dlatego ten tak go broni

30

Jeśli Valverde odejdzie to liczę że nowy trener spowoduje pozostanie w klubie Malcoma i Coutinho i będzie miał na nich dobry pomysł

0

Życzę Wam miłego oglądania i zwycięstwa Barcy, ja niestety nie będę oglądał, będę się bawił na weselu

2

Wchodzę na La Ramblę i doznaję szoku. To co zrobiła nasza szanowna redakcja przeszła moje najśmielsze oczekiwania, jesteście NAJLEPSI!! Dziękujemy!

0

Fakt, poprawione :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?