Kiedyś redaktor Jan Chojnacki zapowiadając koncert Dżemu przedstawiał muzyków po kolei. Ostatnim zapowiedzianym był oczywiście Rysiek Riedel, wtedy p. Chojnacki mówił: 'Przyjdzie Rysio, będzie Dżem!' To ja teraz mówię: Wejdzie Leo, będzie Barca!
Alicja jest ok, Soundgarden znam ale jakoś tak ostatnio jestem w temacie słuchania klasyki - Mayall, Hendrix, Purple, Zeppelini, Allmani, Pink Floyd, solowy Gilmour, Dżem z Ryśkiem, natomiast ze 'współczesnej' muzyki to bardzo gorąco polecam Ci polski zespół Cochise - na wokalu Paweł Małaszyński. Na koncertach grają świetnie, ostatni album to Swans and Lions, na jesień szykują kolejny album. na YT jest dość dużo filmów z ich muzyką - jak masz chwilę to posłuchaj a może wpadną Ci w uszy
Ciemna strona Księżyca to jedna z moich ulubionych płyt, z tego zestawienia LZ IV również polecam, ale brakuje mi 'Nevermind' Nirvany, 'Ten' Pearl Jam, 'The Wall' i 'Animals' Pink Floyd. Świetną płytą jest również 'Book of Shadows II' Zakka Wylde'a
No cóż, gdyby od razu zdecydował się na operację to odliczalibyśmy dni do jego powrotu, a tak to przy dacie jego powrotu można wpisać jeden wielki znak zapytania
Stairway to Heaven i Comfortably Numb to moje Top of the Top, ale w tym roku Bohemian zwycięża zasłużenie. Jedynie co to brakuje mi numerów Pearl Jamu, Allman Brothers Band i Creedance Clearwater Revival w pierwszej setce
no dobra koledzy, zakładam że są tu lepsi znawcy telefonów ode mnie więc spytam się Was. obecnie posiadam dwa telefony, prywatny Samsung Galaxy S5 i służbowy też Samsung Neo Plus Dual Sim. Z S5 jestem mega zadowolony, ale obydwa telefony ostatnio zaczynają mi już szwankować (obydwa telefony są już odchudzone z domyślnych aplikacji) i zastanawiam się nad kupnem jednego aparatu z DualSim. I tu moje pytanie do Was - jako że S5 ma bardzo dobry aparat i funkcje jak na swoje lata to co byście mi polecili? Lubię robić zdjęcia oraz nagrywać filmy, przede wszystkim na koncertach więc zależy mi na bardzo dobrym aparacie oraz parametrach. Co moglibyście mi polecić?
Fatalne podejście do sprawy wg. mnie. Gdyby od razu zdecydował się na operacje to już dawno wracałby do pełni sił i prawdopodobnie był gotowy na drugą część sezonu, a tak to cały sezon stracony. Życzę mu powrotu do zdrowia ale takie 'zaleczanie' nie kończy się dobrze niestety
Z innej beczki:
Dzisiaj otrzymałem pocztą przedpremierowe wydanie książki 'Rysiek Riedel we wspomnieniach'. Przeczytałem dopiero pierwsze wspomnienia przekazane przez jego syna Sebastiana, ale już chyba wiem, że będzie to jedna z moich ulubionych książek. Jest ktoś z Was fanem jego twórczości? Komentarze w stylu 'ćpun, narkoman, menel' sobie darujcie
3
Szkoda że Wolny zawalił skoki, tak to walczylibyśmy o zwycięstwo w konkursie
7
Easy man! ;)
https://www.instagram.com/p/BtoSfqDIc3u/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1pbkd13878x55
1
Kiedyś redaktor Jan Chojnacki zapowiadając koncert Dżemu przedstawiał muzyków po kolei. Ostatnim zapowiedzianym był oczywiście Rysiek Riedel, wtedy p. Chojnacki mówił: 'Przyjdzie Rysio, będzie Dżem!' To ja teraz mówię: Wejdzie Leo, będzie Barca!
0
Pierwsza połówka źle weszła, widocznie była od gorszego producenta, teraz druga powinna już lepiej wchodzić
1
Pierwsze skojarzenie: The Wall, Pink Floyd ;) takie zboczenie muzyczne mam
10
Denis Suarez oficjalnie w Arsenalu! (fanpage Arsenalu)
https://www.facebook.com/Arsenal/videos/645269885912262/
0
O nie, to już było przegięcie :D
0
Pięknie! Teraz jeszcze dla pewności dwie, żeby w przypadku bramki Sevilli znowu nie gonić wyniku
0
Coutinho!! 1:0
70
Yyy, a on myślał że będzie podstawowym stoperem?
1
Rafinha wrzucił na fb post w którym dziękuje Denisowi Suarezowi za wspólną grę w Barcelonie i życzy mu powodzenia. Wygląda na to, że Denis odchodzi
0
O widzisz, to fajnie że @Cochise zna Cochise ;) miałem go kiedyś pytać nawet o nich ale skoro ich zna to sprawa się wyjaśniła
0
Alicja jest ok, Soundgarden znam ale jakoś tak ostatnio jestem w temacie słuchania klasyki - Mayall, Hendrix, Purple, Zeppelini, Allmani, Pink Floyd, solowy Gilmour, Dżem z Ryśkiem, natomiast ze 'współczesnej' muzyki to bardzo gorąco polecam Ci polski zespół Cochise - na wokalu Paweł Małaszyński. Na koncertach grają świetnie, ostatni album to Swans and Lions, na jesień szykują kolejny album. na YT jest dość dużo filmów z ich muzyką - jak masz chwilę to posłuchaj a może wpadną Ci w uszy
0
Ciemna strona Księżyca to jedna z moich ulubionych płyt, z tego zestawienia LZ IV również polecam, ale brakuje mi 'Nevermind' Nirvany, 'Ten' Pearl Jam, 'The Wall' i 'Animals' Pink Floyd. Świetną płytą jest również 'Book of Shadows II' Zakka Wylde'a
3
Wie ktoś o co chodzi z Pablo Ibarem?
10
No cóż, gdyby od razu zdecydował się na operację to odliczalibyśmy dni do jego powrotu, a tak to przy dacie jego powrotu można wpisać jeden wielki znak zapytania
1
Jak zapatrywalibyście się na powrót Antonio Sanabrii do Barcy?
0
jebut, la bombaa
0
7 minut gry a piłkarze Barcelony wymienili już 80 celnych podań, szacun
0
Te skoki są tak ustawione że czasem aż sie nie chce ich oglądać. Kubacki oczywiście trafił na huragan i cyk 15 punktów na minusie
3
Stairway to Heaven i Comfortably Numb to moje Top of the Top, ale w tym roku Bohemian zwycięża zasłużenie. Jedynie co to brakuje mi numerów Pearl Jamu, Allman Brothers Band i Creedance Clearwater Revival w pierwszej setce
1
Pewnie było, ale patrzcie jaką fajną koszulke FCB można kupić w sklepie Nike:
https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-do-futbolu-amerykanskiego-fc-barcelona-limited-jersey-nhz5pk
0
no dobra koledzy, zakładam że są tu lepsi znawcy telefonów ode mnie więc spytam się Was. obecnie posiadam dwa telefony, prywatny Samsung Galaxy S5 i służbowy też Samsung Neo Plus Dual Sim. Z S5 jestem mega zadowolony, ale obydwa telefony ostatnio zaczynają mi już szwankować (obydwa telefony są już odchudzone z domyślnych aplikacji) i zastanawiam się nad kupnem jednego aparatu z DualSim. I tu moje pytanie do Was - jako że S5 ma bardzo dobry aparat i funkcje jak na swoje lata to co byście mi polecili? Lubię robić zdjęcia oraz nagrywać filmy, przede wszystkim na koncertach więc zależy mi na bardzo dobrym aparacie oraz parametrach. Co moglibyście mi polecić?
2
Jedna z koszulek stulecia.. Przepiękna
1
a czy w moim komentarzu gdziekolwiek napisałem że klub podjął decyzję o takim leczeniu?
9
Fatalne podejście do sprawy wg. mnie. Gdyby od razu zdecydował się na operacje to już dawno wracałby do pełni sił i prawdopodobnie był gotowy na drugą część sezonu, a tak to cały sezon stracony. Życzę mu powrotu do zdrowia ale takie 'zaleczanie' nie kończy się dobrze niestety
4
Z innej beczki:
Dzisiaj otrzymałem pocztą przedpremierowe wydanie książki 'Rysiek Riedel we wspomnieniach'. Przeczytałem dopiero pierwsze wspomnienia przekazane przez jego syna Sebastiana, ale już chyba wiem, że będzie to jedna z moich ulubionych książek. Jest ktoś z Was fanem jego twórczości? Komentarze w stylu 'ćpun, narkoman, menel' sobie darujcie
1
Wracam do tematu: macie dostępnego PES 2019 Lite na Steam?
1
Łosz kurde, szkoda, pozostaje tylko czekać. Dzięki za odp
1
Pobrał ktoś z Was już PES 2019 Lite? u mnie na Steamie nie widzę dostępnej opcji pobierania.. :/