16

Chyba donosi talerze do tego stołu dopiero

3

Linetty weź zejdź sam z tego boiska..

0

dobry początek drugiej połowy, tak trzymać...

1

Jurgen Klopp wiedziałby co powiedzieć do naszych piłkarzy:

1

Wiedziałem, że będzie padaka. W tym ustawieniu nie mamy środka pola, nikt się nie pokazuje do gry, stoją, myślą że piłka sama do nich dojdzie. Pierwsze 25 minut tragedia niestety..

0

Chciałbym się mylić ale w pierwszej połowie meczu Polska-Irlandia nie stworzymy żadnej dogodnej okazji do zdobycia gola. Powód? Ustawienie linii pomocy. Życzcie mi żebym się pomylił ;)

0

Mancini najpierw wytarl nos prawą ręką a potem podał ją Brzęczkowi :D

2

0

Tymczasem angielskie media piszą że Pogba rozmawiał z Mourinho i wspólnie ustalili że Francuz nie odejdzie z Manchesteru United w tym sezonie

1

A gdybym o Twoim ulubionym zawodniku zaczął pisać 'czarnuch' 'brudas' 'asfalt' to dołączyłbyś do mnie czy próbował go bronić?

0

Nie mówię o tym że nie można wyrażać o nikim opinii, w mojej wypowiedzi chodziło mi o to że niektórzy wrzucają sportowców do dwóch szufladek: mistrz albo 'grubas', 'sprzedawczyk' a to nie o to chodzi żeby osądzać danego sportowca za jedną rzecz jakby co najmniej kogoś zabił

0

Widze że nie mamy o czym dyskutować

0

Coś Ci nie pasuje?

0

Sam idź być hehehe gdzie indziej

5

Nie mogę Was słuchać - 'grubas', 'sprzedawczyk'. Spróbujcie osiągnąć 1/8 z tego co on wygrał, to wtedy możecie zacząć wyrażać o nim opinie. Zmieniał kluby, różne opcje brał pod uwagę, dla Barcy grał tylko rok, ale zapisał się na kartach historycznych, wielu z obecnych piłkarzy Barcelony uważa go za najlepszego piłkarza na swojej pozycji. Pisząc takie rzeczy zachowujecie się jak kibice pewnego klubu z Madrytu, a nie jak fani Blaugrany. Mam go na awatarze, jest moim idolem i tego nie zmienię, uwielbiam go i darzę go należnym SZACUNKIEM, ale to słowo dla niektórych jest chyba obce. VeB!

1

Grał ktoś z Was już w nowego PES 2019? Jak oceniacie?

0

Messi, Ronaldo (BRA), Ronaldinho, Iniesta, Deyna, Aguero, Rooney, Boruc, Gourcuff, Djorkaeff

0

Jak juz kupować to chyba lepiej nową? Czy zaryzykować z używaną, bo w takiej cenie to chyba tylko coś używanego

0

Mam laptopa już 8 lat, niestety ale PES 2019 może nie ruszyć na nim, tak jak Fifa ale znowu nie spędzam wiele czasu na gry. I tu moje pytanie do Was: inwestować w nowy komputer czy lepiej zakupić konsole a poprzedni laptop zostawic do internetu i narzędzi?

0

Mi tak odwala po Warce Radler 0.0%, dopiero po kilku godzinach schodzi

0

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Normalnie komentuje to Twarowski, Laskowski i Pełka

7

Rozumiem że Borek jest kibicem Realu, ale stronniczy to on może być jak gra reprezentacja Polski lub polski klub w pucharach a nie w meczu dwóch drużyn hiszpańskich. Jak słyszę jego zachwyty nad grą zespołu i poszczególnych piłkarzy to mam wrażenie że zaraz się zesra z radości

7

A ja sie bawie na weselu, pozdro!

0

Dlatego porownalem, bo to jest skandal żeby tak się kopać po czole. Takie porównanie pokazuje gdzie jestesmy w europejskiej pilce, no, przynajmniej gdzie jest Legia..

0

71 minuta meczu a oni nie mają siły na odzyskanie piłki od drużyny z Luxemburga.. z taką Barceloną to oni by padli jak muchy po 5 minutach.. a nie, sorry, najpierw trzeba sie dostać do LM żeby zagrać z Barcą

0

Leżym i kwiczym..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?