Wiedziałem, że będzie padaka. W tym ustawieniu nie mamy środka pola, nikt się nie pokazuje do gry, stoją, myślą że piłka sama do nich dojdzie. Pierwsze 25 minut tragedia niestety..
Chciałbym się mylić ale w pierwszej połowie meczu Polska-Irlandia nie stworzymy żadnej dogodnej okazji do zdobycia gola. Powód? Ustawienie linii pomocy. Życzcie mi żebym się pomylił ;)
Nie mówię o tym że nie można wyrażać o nikim opinii, w mojej wypowiedzi chodziło mi o to że niektórzy wrzucają sportowców do dwóch szufladek: mistrz albo 'grubas', 'sprzedawczyk' a to nie o to chodzi żeby osądzać danego sportowca za jedną rzecz jakby co najmniej kogoś zabił
Nie mogę Was słuchać - 'grubas', 'sprzedawczyk'. Spróbujcie osiągnąć 1/8 z tego co on wygrał, to wtedy możecie zacząć wyrażać o nim opinie. Zmieniał kluby, różne opcje brał pod uwagę, dla Barcy grał tylko rok, ale zapisał się na kartach historycznych, wielu z obecnych piłkarzy Barcelony uważa go za najlepszego piłkarza na swojej pozycji. Pisząc takie rzeczy zachowujecie się jak kibice pewnego klubu z Madrytu, a nie jak fani Blaugrany. Mam go na awatarze, jest moim idolem i tego nie zmienię, uwielbiam go i darzę go należnym SZACUNKIEM, ale to słowo dla niektórych jest chyba obce. VeB!
Mam laptopa już 8 lat, niestety ale PES 2019 może nie ruszyć na nim, tak jak Fifa ale znowu nie spędzam wiele czasu na gry. I tu moje pytanie do Was: inwestować w nowy komputer czy lepiej zakupić konsole a poprzedni laptop zostawic do internetu i narzędzi?
Rozumiem że Borek jest kibicem Realu, ale stronniczy to on może być jak gra reprezentacja Polski lub polski klub w pucharach a nie w meczu dwóch drużyn hiszpańskich. Jak słyszę jego zachwyty nad grą zespołu i poszczególnych piłkarzy to mam wrażenie że zaraz się zesra z radości
Dlatego porownalem, bo to jest skandal żeby tak się kopać po czole. Takie porównanie pokazuje gdzie jestesmy w europejskiej pilce, no, przynajmniej gdzie jest Legia..
71 minuta meczu a oni nie mają siły na odzyskanie piłki od drużyny z Luxemburga.. z taką Barceloną to oni by padli jak muchy po 5 minutach.. a nie, sorry, najpierw trzeba sie dostać do LM żeby zagrać z Barcą
16
Chyba donosi talerze do tego stołu dopiero
3
Linetty weź zejdź sam z tego boiska..
0
dobry początek drugiej połowy, tak trzymać...
1
Jurgen Klopp wiedziałby co powiedzieć do naszych piłkarzy:
1
Wiedziałem, że będzie padaka. W tym ustawieniu nie mamy środka pola, nikt się nie pokazuje do gry, stoją, myślą że piłka sama do nich dojdzie. Pierwsze 25 minut tragedia niestety..
0
Chciałbym się mylić ale w pierwszej połowie meczu Polska-Irlandia nie stworzymy żadnej dogodnej okazji do zdobycia gola. Powód? Ustawienie linii pomocy. Życzcie mi żebym się pomylił ;)
0
Mancini najpierw wytarl nos prawą ręką a potem podał ją Brzęczkowi :D
2
https://b2.crackwatch.com/file/crackwatch-temp/7rp1sh83x.jpg
mistrzostwo :)
0
Tymczasem angielskie media piszą że Pogba rozmawiał z Mourinho i wspólnie ustalili że Francuz nie odejdzie z Manchesteru United w tym sezonie
4
https://www.facebook.com/Sportpl/videos/304123026846303/
:D
1
A gdybym o Twoim ulubionym zawodniku zaczął pisać 'czarnuch' 'brudas' 'asfalt' to dołączyłbyś do mnie czy próbował go bronić?
0
Nie mówię o tym że nie można wyrażać o nikim opinii, w mojej wypowiedzi chodziło mi o to że niektórzy wrzucają sportowców do dwóch szufladek: mistrz albo 'grubas', 'sprzedawczyk' a to nie o to chodzi żeby osądzać danego sportowca za jedną rzecz jakby co najmniej kogoś zabił
0
Widze że nie mamy o czym dyskutować
0
Coś Ci nie pasuje?
0
Sam idź być hehehe gdzie indziej
5
Nie mogę Was słuchać - 'grubas', 'sprzedawczyk'. Spróbujcie osiągnąć 1/8 z tego co on wygrał, to wtedy możecie zacząć wyrażać o nim opinie. Zmieniał kluby, różne opcje brał pod uwagę, dla Barcy grał tylko rok, ale zapisał się na kartach historycznych, wielu z obecnych piłkarzy Barcelony uważa go za najlepszego piłkarza na swojej pozycji. Pisząc takie rzeczy zachowujecie się jak kibice pewnego klubu z Madrytu, a nie jak fani Blaugrany. Mam go na awatarze, jest moim idolem i tego nie zmienię, uwielbiam go i darzę go należnym SZACUNKIEM, ale to słowo dla niektórych jest chyba obce. VeB!
1
Grał ktoś z Was już w nowego PES 2019? Jak oceniacie?
0
Messi, Ronaldo (BRA), Ronaldinho, Iniesta, Deyna, Aguero, Rooney, Boruc, Gourcuff, Djorkaeff
0
Jak juz kupować to chyba lepiej nową? Czy zaryzykować z używaną, bo w takiej cenie to chyba tylko coś używanego
0
Mam laptopa już 8 lat, niestety ale PES 2019 może nie ruszyć na nim, tak jak Fifa ale znowu nie spędzam wiele czasu na gry. I tu moje pytanie do Was: inwestować w nowy komputer czy lepiej zakupić konsole a poprzedni laptop zostawic do internetu i narzędzi?
0
Mi tak odwala po Warce Radler 0.0%, dopiero po kilku godzinach schodzi
0
Orientuje się ktoś z Was czy da się kupić te koszulki? Jak tak to gdzie?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/38773942_2386162794736634_239410101373370368_o.jpg?_nc_cat=0&oh=99bb9b56f49ced335a1c7109257a8bf4&oe=5C06C40E
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Normalnie komentuje to Twarowski, Laskowski i Pełka
7
Rozumiem że Borek jest kibicem Realu, ale stronniczy to on może być jak gra reprezentacja Polski lub polski klub w pucharach a nie w meczu dwóch drużyn hiszpańskich. Jak słyszę jego zachwyty nad grą zespołu i poszczególnych piłkarzy to mam wrażenie że zaraz się zesra z radości
13
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości FM :D
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39234743_10156457018502604_5699363636913373184_n.png?_nc_cat=0&oh=c905bc78cec89ca90681d3d65a587419&oe=5BFADC15
7
A ja sie bawie na weselu, pozdro!
0
Dlatego porownalem, bo to jest skandal żeby tak się kopać po czole. Takie porównanie pokazuje gdzie jestesmy w europejskiej pilce, no, przynajmniej gdzie jest Legia..
0
71 minuta meczu a oni nie mają siły na odzyskanie piłki od drużyny z Luxemburga.. z taką Barceloną to oni by padli jak muchy po 5 minutach.. a nie, sorry, najpierw trzeba sie dostać do LM żeby zagrać z Barcą
0
Leżym i kwiczym..